icW

Właściciel Serwera

Reputacja

61 Przelotny

5 obserwujących

O icW

Właściciel Serwera

Informacje

 • Imię
  Piotr
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  icW^
 • Serwer
  Only Mirage

Ostatnie wizyty

313 wyświetleń profilu
 1. icW

  VIP

  Nie rozumiem do końca o co ci chodzi xD
 2. Podsumowanie rankingu na serwerze Only Mirage w Sierpniu 1 miejsce: @FahDSSA [t] 2 miejsce: @ElPistolletoo 3 miejsce: oaN Osoby te mają 7 dni na zgłoszenie się do @Lexxx w wiadomości prywatnej w przeciwnym wypadku nagroda przepadnie! Administracja serwera jeżeli spotka kogoś z tej trójki jest proszona o powiadomienie graczy o możliwości odbioru vipa na forum.
 3. Sam plugin w sobie może nie wywoływać lagow ale weźcie pod uwagę że na serwerze znajdują się już 2 pluginy zliczające punkty (rankme, hstatsx). Takze określacie się czy chcecie same rangi !mm czy kolejny system punktowy z rangami.
 4. Podsumowanie pracy Administracji Serwera Only Mirage za miesiąc Lipiec @Komoda + dobra aktywność + brak skarg + wywiązuje się z obowiązków admina + utrzymanie aktywności pomimo wakacji @ERAGON - aktywność nie najgorsza, ale duże luki + brak skarg + dobry kontakt z graczami @HateYou - aktywność do poprawy - nie wywiązał się z obowiązku admina do rozpisania demka + brak skarg + dobry kontakt z graczami @Votaczi (kilka nicków, admin od 23.07) - aktywność również do poprawy + brak skarg + dobry kontakt z graczami @Tyler URLOP Na koniec @Talented player który dostał admina dopiero 25.07, ale jak widać po sb bardzo duża aktywność na serwerze tak samo jak bardzo dobre wywiązywanie się z obowiązków admina. Rozumiem że są wakacje, ludzie chodzą do pracy, wyjeżdżają gdzieś albo po prostu idą napić się ze znajomymi, ale aktywność dużej części adminów wygląda fatalnie. Wchodzić wieczorami na serwer jeżeli ktoś pracuje a jak ktoś gdzieś jedzie brać urlop. Słabszą aktywność jeżeli spowodowana jest czymś ważnym zawsze można usprawiedliwić u mnie na pw. Przypominam o obowiązku rozpisania demka w momencie odwołania, nie wykonanie tego będzie wiązało się z 1pkt ostrzeżenia 3pkt = wylot. Za tydzień ponownie sprawdzam jak wygląda sprawa z aktywnością, jeżeli nadal będzie to wyglądać tak kiepsko to będę musiał wyciągnąć konsekwencje.
 5. Podsumowanie rankingu na serwerze Only Mirage w Lipcu 1 miejsce: @ElPistolletoo 2 miejsce: bytomiaK☼ 3 miejsce: M!§t¥K^^ Osoby te mają 7 dni na zgłoszenie się do @Ervvvv` lub @: ) w wiadomości prywatnej w przeciwnym wypadku nagroda przepadnie! Administracja serwera jeżeli spotka kogoś z tej trójki jest proszona o powiadomienie graczy o możliwości odbioru vipa na forum.
 6. Lista adminów, którzy opłacili do tej pory składkę: @Komoda (opłacono) @ERAGON (opłacono) @paTiTek❤️ W (nie opłacono) @Talented player (opłacono) @Tyler (zwolniony z opłat do 10 września) @HateYou (zwolniony z opłat przez okres wakacji) @Votaczi (admin dodany dopiero 23.07 okres próbny do 06.08) W celu opłacenia składek proszę zgłosić się do @Malma w wiadomości prywatnej!
 7. icW

  [ZAMKNIĘTY]Vip !!!!

  Technik już o tym wie, zajmie się tym jak będzie mieć chwilę. @danny
 8. icW

  [ODRZUCONA]skarga dzieciak

  Temat nadal nie poprawiony w związku z czym zamykam.
 9. icW

  Zagłosuj na ARENE 1vs1 !

  Poszło 100 pkt
 10. Była taka opcja, ale została usunięta. Jak dla mnie obojętne zobaczymy co inni powiedzą. Polecam ustawić tylko damage given, te komendy do autoexeca jakby co