✌ρв✌ top1eu

Użytkownik

Community Reputation

0 Neutral

About ✌ρв✌ top1eu

 • Rank
  New
 • Birthday 11/12/2003

Personal Information

 • Imię
  Pawełek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  Pawełeeek. ♡
 • Steam
  Pawełeeek. ♡

Recent Profile Visitors

113 profile views
 1. Wzór: 1. Nick z gry: Pawełeeek. ♡ 2. Wiek: 15 [po mutacji] 3. Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Pawełeeek. ♡/137.74.7.15:30035/, https://www.gametracker.com/player/Pawełeeekk. ♡/137.74.7.15:30035/ 4. Doświadczenie: Dość na wysokim poziomie. 5. SteamID: STEAM_1:1:198564103 6. Ilość godzin dziennie poświęcasz na grę: 3-5h 7. Znajomość SM x/10: 8/10 8. Możliwość płacenia składek [Tak/Nie]: Oczywiście, że tak. 9. Dlaczego chcesz dostać admina: Chciałbym dostać admina, gdyż myślę, że jestem bardzo pomocnym jak i uprzejmym graczem, umiem się zachować, oraz myślę i nie robię czegoś na typowy ,,odpierdol''. Przebywam dość dużo czasu na serwerze, a przecież, aktywność to podstawa, chciałbym dostać admina również z tego względu gdyż, siedzę znaczną ilość na serwerze, i po nie kąt zauważam graczy którzy skracają, puszczają bindy jednym słowem; łamią ,,regulamin serwera'' to oczywiście mówię im że, w regulaminie jest że nie można tego typu rzeczy robić/puszczać itd. ale oni nadal robią swoję, i myślę że przydałby mi się ten admin ponieważ, pomógł bym w dalszym rozwoju serwera.
 2. +wiek +/-SM -GT -konto pod podanie +pomocny Mój głos: NIE
 3. Nick na serwerze: chvjekk Imię: Paweł Wiek: 15 Link do GT: https://www.gametracker.com/player/top1eu/137.74.7.15:30035/, https://www.gametracker.com/player/chvjekk/137.74.7.15:30035/ [Są dwa bo ten top1eu to był mój stary nick a ten chvjekk to nowy] Znajomość SourceMod (w skali 1-10): 7/10 Doświadczenie: Mam doświadczenie w administracji ponieważ, byłem już adminem na surfie i dobrze sprawowałem się w roli administratora. Kontakt: fb, teamspeak3, discord, steam Możliwość płacenia składek? [TAK/NIE]: Tak Dlaczego Ty?: Dlatego ja gdyż, chciałbym pełnić ową funkcje administratora i chciałbym pomagać przy prowadzeniu deathruna no bo przecież lepiej się gra tam gdzie są administratorzy i pilnują graczy oraz upominają o regulamin deathruna niż tam gdzie grają na typowy ,,odpierdziel'' i skracają ile wleźie a ja gdyż, mam owego czasu dużo więc, myśle że bardzo dobrze bym się spisał w roli administratora.
 4. Na nie: -wiek -mało spędzonego czasu na serwerze +SM +składki -słabo wypowiedziane: ,,Dlaczego Ty?: Byłem na tym serwerze już adminem, może nie każdy się z tego cieszył ale się napewno poprawię ( spędziłem na tym serwer prawie 6 tysięcy minut :D)''
 5. Na tak: +wiek +wiek +doświadczenie -/+SM +składki
 6. Na nie: -wiek -czas na grę +gt -/+SM -Mały wypowiedziany punkt 7. ,,7. Dlaczego chcesz dostać admina: Stałbym na straży przed złym zachowaniem oraz przed nieuczciwą grą. Jestem zapoznany z regulaminem serwera, admina oraz taryfikatorem kar.''
 7. Nick na serwerze: top1eu Imię: Paweł Wiek: 15 Link do GT: https://www.gametracker.com/player/top1eu/137.74.7.15:30035/ Znajomość SourceMod (w skali 1-10): 7/10 Doświadczenie: Mam doświadczenie w administracji ponieważ, byłem już adminem na surfie i dobrze sprawowałem się w roli administratora. Kontakt: fb, teamspeak3, discord, steam Możliwość płacenia składek? [TAK/NIE]: Tak Dlaczego Ty?: Dlatego ja gdyż, chciałbym pełnić ową funkcje administratora i chciałbym pomagać przy prowadzeniu deathruna no bo przecież lepiej się gra tam gdzie są administratorzy i pilnują graczy oraz upominają o regulamin deathruna niż tam gdzie grają na typowy ,,odpierdziel'' i skracają ile wleźie a ja gdyż, mam owego czasu dużo więc, myśle że bardzo dobrze bym się spisał w roli administratora. Edit1: Wiem że będzie dużo zaburzeń jeżeli chodzi o mój wiek, bo na pierwszym podaniu napisałem że mam 14 a tutaj nagle 15 poprostu mam urodziny 12 listopada [Nie wierzysz? to dodam cie na fb i sobie zobaczysz] A więc dlaczego napisałem że mam 15 jeżeli nie ma jeszcze 12 listopada? Poprostu myślę, że mogę już napisać te 15 na spokojnie :).
 8. Na nie: +wiek +doświadczenie -mało wypowiedziałeś dlaczego chcesz zostać adminem ,,chcę zostać adminem ponieważ zauważyłem że na serwerach często brakuje adminów którzy uspokoili by dzieci, toxiców, oraz trollów... Nie mowie że będę ciągle idealny , ale może dzięki i mnie oraz dzięki większości adminów doprowadzimy ten serwer do ładu oraz perfekcji.... Tak pyzatym jestem perfekcjonistą.'' -Nie wiem skąd ty pisałeś to podanie ale źle napisałeś zgodnie ze wzorem na podanie, brakuje ci tu ,,znajomość SM''
 9. Na nie: +wiek -konto pod podanie -wątpię że SM znasz 10/10 -interpunkcja, sorry ale jeżeli chcesz być adminem to chociaż to przestrzegaj -słabo wypowiedziany punkt ,,7. Dlaczego chcesz dostać admina: chciał bym zostać adminem ponieważ denerwuje mnie to że ktoś np.skraca albo retry wpisuje albo jak ktoś ucieka z tt. dlatego chce zostać adminem aby zapobiegać takim sytuacją'' Moim zdaniem temat do zamknięcia i tyle, dziękuje dobranoc.
 10. Na tak: +wiek +aktywość +sourcemod +gt +składki
 11. Na tak: +wiek +doświadczenie +wydaje się miły +składki +aktywność
 12. 1. Nick z gry: top1eu 2. Wiek: 14 3. Doświadczenie: Nie będę ukrywał, doświadczenie mam początkowe gdyż, narazie na żadnym serwerze nie byłem administratorem. 4. SteamID: STEAM_1:1:198564103 5. Ilość godzin dziennie poświęcasz na grę: 5-8h 6. Znajomość SM x/10: 7/10 [może zapytacie jak mogę znać SM jeżeli nie byłem na żadnym serwerze administratorem, poprostu grałem na różynch serwerach typu: jailbreak,deathrun itp. i przyglądałem się administratorą jak oni to robią i trochę wiem]. 7. Dlaczego chcesz dostać admina: Chciałbym dostać administratora gdyż, lubię pomagać przy takich typu serwerach a czasami zauważę że nie ma żanego administratora więc mu tą uwagę zwrócę lecz to nic nie pomaga bo nie jestem administratorem tylko zwykłym graczem owego serwera, więc z tego powodu piszę to podanie żeby pomóc wam przy pomocy prowadzenia serwera, dziękuje za przeczytanie, werdykt zostawiam administratorą.