JAmbo

Właściciel Serwera

JAmbo wygrał w ostatnim dniu 11 Wrzesień 2018

JAmbo ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

76 Przelotny

4 obserwujących

O JAmbo

Admin CS:GO [Only Awp]
Admin CS:GO [Only Knife]
Admin CS:GO [Only Mirage]
 • Ranga
  Początkujący
 • Urodziny 11/09/1999

Informacje

 • Imię
  Fabian
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  JAmbo
 • Steam
  fabiandjjj
 • Na jakim serwerze grasz?
  Deathrun
  Only Mirage
  Only AWP

Ostatnio na profilu byli

791 wyświetleń profilu
 1. JAmbo

  [ZAMKNIĘTY]Skarga

 2. JAmbo

  [ZAMKNIĘTY]Skarga

  po obejrzeniu demka gracz otrzymuje bana na 30 min i blokadę czatu na dzień w dniu jutrzejszym
 3. JAmbo

  [ZAMKNIĘTY]Problemy

  Zgłoszenie przyjęte. Pozdro
 4. Taryfikator banów serwera Only Mirage. 1. Brak kultury - upomnienie / kick / ban od 10 min do 1h 2. Brak mutacji - upomnienie / mute / kick / ban dzień 3. Reklamowanie stron oraz serwerów - PERM 4. Używanie wspomagaczy - PERM 5. Używanie niestosownych nicków - upomnienie / kick / ban do 30 min 6. Nadużywanie mikrofonu - upomnienie / mute / kick / ban do 1h 7. Stanie na respawnie - upomnienie / kick /ban do 30min 8. Podszywanie się pod administracje - ban do 5dni 9. Wyzywanie, obrażanie innych - upomnienie / mute lub gag / ban od 1h 10. Utrudnianie gry innym graczom - upomnienie / kick / ban od 10 11. Wykorzystywanie bugów serwera - ban od 10 min do 7 dni 12. Spamowanie - upomnienie / kick / gag / ban do 30 min 13. Klatkowanie/Wysoki ping - Kick/ban do 30min 14. Pisanie przeciwnikom pozycji osoby z teamu - Ban do 30 minut 15. Spamowanie na czacie admina - Ban do 10 minut 16. Podpowiadanie na TS/Steam lub innych komunikatorach - PERM Każdy admin serwera ma obowiązek zapoznać się z taryfikatorem banów.
 5. JAmbo

  [PRZYJETA]skarga: zibi

  Po pierwsze/ Kolejna skarga na temat tego admina dociera do mnie. Po drugie / Taka obraza to nie jest ban na 24h. (rozmowa była prowadzona na pw) I na koniec/ Jeżeli dotrze do mnie jeszcze jedna skarga to posypią się degrady i będzie koniec cackania się.
 6. Nick:JAmbo Imię: Fabian Wiek: 18lat Doświadczenie: Jestem obecnie właścicielem i byłym opiekunem serwera onlyawp. Na only mirage posiadam admina od początku trwania serwera. Moje doświadczenie opiera się na kilkunastu serwerowniach gdzie sprawowałem stanowisko admina i opiekuna. Link do GT: https://www.gametracker.com/player/JAmbo/54.38.142.181:30065/ Znajomośc SM (1-10): 7 Dlaczego ja: Jestem osobą, która posiada doświadczenie na tym stanowisku. Potrafię sobie poradzić z każdą sytuacją, która wyniknie na serwerze. Jestem osobą odpowiedzialną, sumienną, zaufaną i rozważną. Posiadam wiele pomysłów jakie bym wcielił na serwer. Osoba, która posiada rangę opiekuna powinna być starsza i dawać przykład młodszym adminom. Jestem obecny na serwerze od początku istnienia . Tworzyłem regulaminy i zasady serwera razem z byłym opiekunem.
 7. 1. Nick z gry: JAmbo 2. Wiek: 18 lat 3. Link do GT: https://www.gametracker.com/player/JAmbo/137.74.7.15:30035/ 4. Doświadczenie: Obecnie opiekun onlyawp i admin mirage 5. SteamID: STEAM_0:0:61103723 6. Ilość godzin dziennie poświęcasz na grę: 2godziny 7. Znajomość SM x/10: 7/10 8. Możliwość płacenia składek [Tak/Nie]: tak jak powie wyższa administracja 9. Dlaczego chcesz dostać admina: Chce pomagać na serwerze, gdyż serwer jest oparty na graczach młodszych. Mam duże doświadczenie i potrafię się zachować w każdej sytuacji podbramkowej.
 8. Nick osoby degradowanej: @: ) Ranga: Admin OnlyAwp Powód: Zerowa aktywność na serwerze, prawie zerowy wkład w serwer (jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości zapraszam do raportu administracji) Decyzja: @JAmbo
 9. JAmbo

  [PRZYJETE]Podanie na admina ONLY AWP

  Zgłoś się do @J4s1u w celu opłacenia składki. @UrbaXd69. Zapoznaj się z tematami w Pokoju Administracji i stosuj się do wytycznych tam napisanych.
 10. JAmbo

  [ODRZUCONE]PODANIE

 11. Imię: Fabian Wiek: 18lat Staż na forum: 270 dni Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Już byłem redaktorem fb. Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [1/10]: 7/10 Co nowego wprowadzisz: Śmieszne memy związane z csgo (awp), in formacje związane z serwerem onlyawp. Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji: godzinę na dzień
 12. JAmbo

  [ZAMKNIĘTY]ban za nic

  //Zastosuj się do wzoru