JAmbo

Użytkownik

JAmbo last won the day on September 11 2018

JAmbo had the most liked content!

Community Reputation

96 Good

4 Followers

About JAmbo

 • Rank
  Frequenter

Personal Information

 • Na jakim serwerze grasz?
  Only Mirage
  Only AWP

Recent Profile Visitors

1,109 profile views
 1. Nick na serwerze: JAmboImię: AdamWiek: 18Link do GT: nie posiadamZnajomość SourceMod (w skali 1-10): 3Doświadczenie: Miałem admina na serwerze.Kontakt: ts steamMożliwość płacenia składek? [TAK/NIE]: tak max 6 złDlaczego Ty?: Umiem wprowadzić miłą atmosfere na serwerze i spędzam dużo czasu na grę
 2. Nick: JAmbo Kontakt: FB, steam, ts, zapraszam do domu WYWIAD UKOŃCZONY
 3. @Kowollek sorki ale trochę się późno obudziłaś ten serwer już zszedł na psy Tak ogólnie to
 4. Po takim czasie brawo dobra robota @Majkon.
 5. Ogólnie to na nieeee -wiek -gt -składka - Podanie jest krótkie i nie staranne. Jak chcesz zostać adminem to wyśl się trochę. A tak btw szybka rekru jest otwarta chyba słabo czytasz.
 6. Propozycja jest taka: Wykupcię reklamę serwera, gdyż serwer ma bardzo słabe wyniki co wpływa na niskie przychody serwera. Na tyle slotów ile posiada serwer poziom maksymalny (12 albo13) graczy jest bardzo słabym wynikiem co można zauważyć patrząc na inne serwery podobnego typu. Moim zdaniem powinniście się skupić na serwerach, które już są i społeczność się z nimi zapoznała, a nie tworzyć niepotrzebne z czapy serwery.
 7. Jestem na nie te 110hp to nie jest przesada trzeba trafić w głowę i bez problemu taki zawodnik ginie. Kiedyś na serwerze było 120hp i nikt nie płakał. Bez sensowna propozycja.
 8. siemka zapraszam na serwery: Onlyawp Onlymirage