KozackO.

Errorek

Ostatnia wygrana KozackO. w dniu 28 Wrzesień 2018

Użytkownicy przyznają KozackO. punkty reputacji!

Reputacja

53 Przelotny

1 obserwujący

O KozackO.

Użytkownik
 • Tytuł
  Początkujący

Informacje

 • Imię
  Kacper
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  KozackO.
 • Serwer
  Only Mirage

Ostatnie wizyty

360 wyświetleń profilu
 1. Prophunt, pierwsze słyszę o takim modzie i mnie zaciekawił. :P
 2. Proponuje usunąć albo zmienić plugin AFK Manager. Gram, zginę na początku rundy do zaczyna odliczać AFK, gdzie dołączam do gry i mnie wywala.. Usuńcie to, błagam. edit. przed chwilą, wywaliło 6 typa do obserwatorów i to jest uciążliwe.. ehh edit. @ERAGON czasem ten plugin się buguje i są typki na afku co ich nie wywala, więc nie wiem.. A jeśli chodzi, żeby wydłużyć czas to do jakiejś minuty, półtorej..
 3. Imię: Kacper Wiek: 19 Ranga na którą startujesz: Moderator Opisz swoje doświadczenie na danej randze: Doświadczenie posiadam bardzo duże, wielokrotnie posiadałem ową funkcję, nie raz nawet i większą.Napisz coś o sobie: Mieszkam w woj. podkarpackim, chodzę do IV klasy technikum o profilu technik górnik otworowy i w tym roku piszę maturę oraz planuje w zawodzie znaleźć pracę, na studia mnie nie ciągnie, lecz wiadomo, nie wykluczam takiej możliwości. Interesuję się sportem, muzyką oraz w jakimś tam stopniu informatyką (samouk). Dlaczego uważasz, że nadajesz się na to stanowisko: Sądzę, że jestem dość dojrzałą, kreatywną oraz doświadczoną osobą i z moim zapleczem doświadczalnym, które zdobywałem przez x lat stwierdzam, że mógłbym poradzić bezproblemowo owemu stanowisku.Dlaczego mielibyśmy Cie wybrać: Posługuje się poprawną polszczyzną, jednak niekiedy zdarza się popełnić gafę (człowiek, nie robot). Być może nie święcę super przykładem, nie będę się usprawiedliwiał dlaczego mam małą ilość postów, małą ilość czasu spędzonego na forum bo nie w tym rzecz. Nie potrzebuje innego patrzenia na to. Tylko po prostu chcę spróbować swoich sił i pomóc Naszej sieci w dalszym rozwoju. Będę próbował w jakikolwiek sposób dopomóc Naszej sieci i Naszym użytkownikom. Bo tylko dzięki NIM jesteśmy kim jesteśmy! Dziękuję i pozdrawiam.
 4. Idealnie, teraz to będzie! huhu
 5. Lepiej jakby zwiększyć sloty na aktualnym, bo czuje, że nowy może troszkę świecić pustkami. ;x
 6. Dokąd nocą tupta jeż? :(>

  1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
  2. Polsilver

   Polsilver

   Sprawdź sobie mój status z 3 grudnia :D 

  3. KozackO.

   KozackO.

   Być może, lecz nie ma nigdzie napisane, że nie mogę tego napisać samego xo

  4. Polsilver

   Polsilver

   Przynajmniej przyznaj rację, elo :D 

 7. Ja nadal szpital, jeśli się coś zmieni to dam znać.
 8. Poćwiartowałbym se go i muzeum bym se zrobił z słonika w pokoiku. A jelita bym se zawiesił na choince. Co by nie a co tam.
 9. Nick na serwerze: KozackO. Imię: Kacper Wiek: 19 Link do GT: https://www.gametracker.com/player/KozackO./54.38.142.181:30065/ Znajomość SourceMod (w skali 1-10): 7 Steam id: 1:0:108999291 Doświadczenie: Dość spore, kilkukrotnie miałem ową funkcję. Kontakt: /kozacko10 Możliwość płacenia składek? [TAK/NIE]: Tak. Dlaczego Ty?: Szybka rekru, Właściciel potrzebuje, to i otrzymuje. /Eragon Przyjęty zgłoś się do Dvrs na pw. @KozackO.