Bomba w oko

Zbanowany

Bomba w oko wygrał w ostatnim dniu 22 Październik

Bomba w oko ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

39 Wybitna

O Bomba w oko

 • Ranga
  Początkujący

Informacje

 • Nick w grze
  Kadrex

Ostatnio na profilu byli

182 wyświetleń profilu
 1. Bomba w oko

  [POZEGNANY] Pożegnanko

  Nadszedł ten czas, matura, czyli nauka, a nauka znaczy zero czasu na forum i serwery. Bayo, miło było.
 2. Bomba w oko

  Szybka Rekrutacja na rangę Redaktora [OTWARTA]

  Imię: JonaszWiek: 18Staż na forum: Od 22 września aż do dzisiaj jestem na forum Doświadczenie w roli Redaktora: Duża, opowiedziałem ci już na steam'ieZnajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [1/10]: 8-9/10Ilość wolnego czasu który możesz poświęcić na pełnienie funkcji redaktora forum: Dziennie w tygodniu ok. 2-3 godzin na forum, w weekend 3-5 godzin. @Bomba w oko Podanie odrzucam.
 3. Bomba w oko

  [PRZYJETE]Moderator?

  Mordeczko, oczywiście że wielkie TAK + Aktywny + Wiek + Podanie, które nie pisałeś na tzw. kolanach + Chęci + Posty I tak można by wymieniać do śmierci same +
 4. Bomba w oko

  Pety zostały ukończone start tuż tuż

  Może do w końcu pogram w cs 1.6
 5. Mapy, które są aktualnie mnie wkurzają i innych graczy, którzy często się nie zdarzają, ale to na dole wszystko napisane co z tym pomyślałem zrobić. Na niektórych mapach jest only awp+deagle np. awp_lego. A niektóre są tak pomieszane, że nie da się zauważyć przeciwnika czasami np. awp_city. Więc nowe mapy by się przydały, a aktualne wyrzucić. Trochę map mam z mojego poprzedniego forum, gdzie byłem opiekunem only awp, są one przyjemne do grania i przybędzie troszkę graczy, którzy być może będą stali i będą wchodzili na forum. (Brane z: steam oraz gamebanana) https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=143361396 https://gamebanana.com/maps/198177 https://gamebanana.com/maps/200547 https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1570253765 https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1550235692 Narazie pięć później dodam jeszcze świąteczne, bo to już niedługo oczywiście Na serwerze w tygodniu prawie nie ma graczy, a poprzez reklamę jak każdy wie graczy przybywa nie mało, więc chciałbym takową zasponsorować serwerowi. Oczywiście reklama to nie wszystko jeszcze trzeba kilku pluginów uprzyjemniających grę, ale to już można przemyśleć w dalszych działaniach serwera. Dziękuję za uwagę.
 6. Na odwal się zrobione, kopiuj, wklej, zmień czcionkę i kolor.
 7. Bomba w oko

  [ZAMKNIĘTY]P&Q do Danny :D

  [P] Optymista, pesymista czy może realista? [P] Zawsze robisz to co musisz zrobić, czy odkładasz to na kiedy indziej? [P] Jak znalazłeś się na Errorhead? [P] Ulubiony kolor? [P] 1.6 czy GO?
 8. Bomba w oko

  [ZAMKNIĘTY]#150 Pytanie na dziś

  Eee tam, ile to razy moje dawne laptopy się rozbijało przy kłótni z matką A czy przeklinałem to już chyba wiadomo
 9. Bomba w oko

  Szybka rekrutacja na admina [Only Mirage]

  Nick na serwerze: Bomba w oko i oddechu nie mógł z Imię: Jonasz Wiek: 18 Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Bomba w oko i oddechu nie mógł z/54.38.142.181:30065/ Znajomość SourceMod (w skali 1-10): 7/10 Steam id: STEAM_1:0:162144781 Doświadczenie: Duże, miałem admina na tym serwerze Kontakt: STEAM, PW (EH) Możliwość płacenia składek? [TAK/NIE]: TAK Dlaczego Ty?: Jestem aktywnym, rozpoznawalnym i lubianym graczem na serwerze, rozpoznaję skilla od cheat'a oraz jestem cierpliwy jak kogoś sprawdzam. /Eragon Przyjęty zgłoś się do @danny na pw @Bomba w oko ( druga szansa każdemu się należy, obyś tym razem nas nie zawiódł )
 10. Bomba w oko

  [ZAMKNIĘTY]#148 Pytanie na dziś

  Mieszkanie w bloku na wynajem
 11. Bomba w oko

  [ZAMKNIĘTY]Głosowanie

  Możesz sobie pomarzyć o usunięciu @(S)tick
 12. Bomba w oko

  [ODRZUCONA]Propozycja DR

  Nie: Temat poruszany wiele razy Lagi serwera Plugin dodany na serwerze, ale nie wykorzystywany.
 13. Bomba w oko

  [PRZYWITANY] Siemanko

  m elo n