Bomba w oko

Zbanowany

Bomba w oko wygrał w ostatnim dniu 22 Październik 2018

Bomba w oko ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

39 Świeżak

O Bomba w oko

 • Ranga
  Początkujący

Informacje

 • Nick w grze
  Kadrex

Ostatnio na profilu byli

271 wyświetleń profilu
 1. Bomba w oko

  [POZEGNANY] Pożegnanko

  Nadszedł ten czas, matura, czyli nauka, a nauka znaczy zero czasu na forum i serwery. Bayo, miło było.
 2. Bomba w oko

  Szybka Rekrutacja na rangę Redaktora [OTWARTA]

  Imię: JonaszWiek: 18Staż na forum: Od 22 września aż do dzisiaj jestem na forum Doświadczenie w roli Redaktora: Duża, opowiedziałem ci już na steam'ieZnajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [1/10]: 8-9/10Ilość wolnego czasu który możesz poświęcić na pełnienie funkcji redaktora forum: Dziennie w tygodniu ok. 2-3 godzin na forum, w weekend 3-5 godzin. @Bomba w oko Podanie odrzucam.
 3. Bomba w oko

  [PRZYJETE]Moderator?

  Mordeczko, oczywiście że wielkie TAK + Aktywny + Wiek + Podanie, które nie pisałeś na tzw. kolanach + Chęci + Posty I tak można by wymieniać do śmierci same +
 4. Na odwal się zrobione, kopiuj, wklej, zmień czcionkę i kolor.
 5. Bomba w oko

  [ZAMKNIĘTY]P&Q do Danny :D

  [P] Optymista, pesymista czy może realista? [P] Zawsze robisz to co musisz zrobić, czy odkładasz to na kiedy indziej? [P] Jak znalazłeś się na Errorhead? [P] Ulubiony kolor? [P] 1.6 czy GO?
 6. Bomba w oko

  [ZAMKNIĘTY]#150 Pytanie na dziś

  Eee tam, ile to razy moje dawne laptopy się rozbijało przy kłótni z matką A czy przeklinałem to już chyba wiadomo
 7. Nick na serwerze: Bomba w oko i oddechu nie mógł z Imię: Jonasz Wiek: 18 Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Bomba w oko i oddechu nie mógł z/54.38.142.181:30065/ Znajomość SourceMod (w skali 1-10): 7/10 Steam id: STEAM_1:0:162144781 Doświadczenie: Duże, miałem admina na tym serwerze Kontakt: STEAM, PW (EH) Możliwość płacenia składek? [TAK/NIE]: TAK Dlaczego Ty?: Jestem aktywnym, rozpoznawalnym i lubianym graczem na serwerze, rozpoznaję skilla od cheat'a oraz jestem cierpliwy jak kogoś sprawdzam. /Eragon Przyjęty zgłoś się do @danny na pw @Bomba w oko ( druga szansa każdemu się należy, obyś tym razem nas nie zawiódł )
 8. Bomba w oko

  [ZAMKNIĘTY]#148 Pytanie na dziś

  Mieszkanie w bloku na wynajem
 9. Bomba w oko

  [ZAMKNIĘTY]Głosowanie

  Możesz sobie pomarzyć o usunięciu @(S)tick
 10. Bomba w oko

  [ODRZUCONA]Propozycja DR

  Nie: Temat poruszany wiele razy Lagi serwera Plugin dodany na serwerze, ale nie wykorzystywany.
 11. Bomba w oko

  [PRZYJETE]podanko znowu

  Chyba cię głowa boli, oczywiście że NIE -/+ wiek - Aktywność + SM - Owszem byłeś adminem, ale nawet nie zwracałeś uwagi jak ktoś łamał regulamin
 12. Bomba w oko

  [ODRZUCONE]Podanko :)

  1. Nick z gry: Bomba w oko i oddechu nie mógł z 2. Wiek: 18 3. Doświadczenie: Duże, przecież byłem tu adminem 4. SteamID: 1:0:162144781 5. Ilość godzin dziennie poświęcasz na grę: 3-4 - Weekend 2-3 - W tygodniu 6. Znajomość SM x/10: 7/10 7. Dlaczego chcesz dostać admina: Ponieważ jest mało adminów aktywnych na tyle, żeby większość graczy, którzy łamią regulamin dostała za to kary. A ja jestem na tyle aktywny, aby sprawdzać graczy. Miesiąc temu jak miałem multi admina potrafiłem przesiedzieć 3 mapy na spec, oczywiście z !stealth/sm_stealth. A tak poza tym jestem cierpliwy, pracowity, mam dużo czasu. EDIT: Po pierwsze, nie wiecie czemu straciłem multi admina to się nie wypowiadajcie. Polecam to przeczytać: A mianowicie tam pisze "Powód: Brak składki" Po drugie, polecam to przeczytać: Nie ma tam nic o składkach lub gt, więc nie podałem Po trzecie, wyjaśniłem już malmie jak było ze składką, i degrad moim zdaniem nie słuszny, ale czekam jeszcze na odpowiedź. Po czwarte, @HypeR napisałeś "- Nie masz mikrofonu", a pokaż mi gdzie w wymaganiach pisze, że mam mieć? @mieszko ty również nie zabłysnąłeś tutaj, bo sam nie używasz mikrofonu, a piszesz, że nie mam mikrofonu to - To tyle ode mnie A jak chcecie tak bardzo to gt i składki to proszę: GT: https://www.gametracker.com/player/Bomba w oko i oddechu nie mógł z/137.74.7.15:30035/ Składki: TAK @mieszko No dobra, ale to nie zwalnia cię z tego, że go nie używasz, pamiętaj.
 13. Bomba w oko

  [PRZYWITANY] Siemanko

  m elo n