KosseQ

Użytkownik

Reputacja

0 Neutralny

O KosseQ

 • Ranga
  Nowy
 • Urodziny 23.01.2005

Ostatnio na profilu byli

59 wyświetleń profilu
 1. KosseQ

  [ZAMKNIĘTY]#7 Pytanie na dziś

  Jak ktoś ocenia ludzi chociaż ich nie zna
 2. KosseQ

  [ODRZUCONE]Podanie

  Według mnie wiek nic nie zmienia, znajomość AMXX mam dosyć dobre, co do samego podania pisałem je na szybko, bo miałem obowiązki więc proszę o wyrozumiałość, gdyż nie jestem rozpieszczonym dzieckiem, że tak to ujmę chociaż wiem, że nic takiego nie pisałeś/aś, ale chyba rozumiesz Życzę udanego wieczoru/nocy /edit the end. Nie wypowiadamy się we własnym podaniu, jeżeli miałeś coś do dodania to użyj opcji edytuj. Ja tylko odpowiadam na twoją "krytykę", gdyż uważasz mnie za osobę oszukując, gdyż niby używam tak zwanych "cheatów". Więc zrozum, że nie chcę być oskarżany o coś, czego nie robię! Mam nadzieję, że rozumiesz! Cześć! Życzę udanego wieczoru/nocy!
 3. KosseQ

  [ODRZUCONE]Podanie

  Szkoda tylko, że wychyliłem się i zauważyłem innego typka i skanowałem, a to że byłeś z nim to już nie moja sprawa, bo jak skanuje to do końca Wiek to tylko liczba nic nie zmienia, a w wzorze podania nić nie ma o składce. Punkt 7 to punkt można wszystko napisać no więc wiesz.. Jeżeli mówisz, że posiadam niedozwolone modifikacje to proszę pokazać demo/ss, gdyż iż się do nich nie przyznaje!
 4. [P] Ile masz lat? [P] Jak długo masz zamiar jeszcze grać cs'a? (Tak około) [P] Chodzisz do szkoły, jak tak to jaka klasa? [P] Na ilu serwerach masz admina? [P] Czy masz własny serwer? [P] Czy masz zamiar zrobić własny serwer? [P] Czy masz CS:GO, jak tak to jaka ranga? [P] Grasz jakieś inne gry niż cs? Typu Fortnite, lol, dota 2, minecraft itd?
 5. KosseQ

  [PRZYWITANY] Witam wariacików

  Witaj! Tzn. co? Siema mordo! :) :D
 6. KosseQ

  [PRZYWITANY] Witam Wszystkich Bardzo Gorąco!

  Wiem, wiem bardzo się rozpisałem
 7. KosseQ

  [ODRZUCONE]Podanie

  1. Nick z gry: KosseQ *.* 2. Wiek: 13 3. Doświadczenie: Dość wysokie 4. SteamID: VALVE_2 : 0 : 1269075013 5. Ilość godzin dziennie poświęcasz na grę: 4-12 6. Znajomość AMX x/10: 7.5/10 7. Dlaczego chcesz dostać admina: Chciałbym dostać admina ponieważ: Chciałbym banować graczy posiadających niedozwolone skrypty/modifikacje A także pełnić jakąś funkcję na serwerze