Yuriko

Admin CS:GO

Reputacja

6 Neutralny

O Yuriko

 • Ranga
  Nowy

Informacje

 • Imię
  Damian
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  Yuriko
 • Na jakim serwerze grasz?
  Deathrun

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Yuriko

  [PRZYJETE]Podanie na admina

  jestem na małe tak. + aktywność na serwerze + SM +wiek +GT - skracałeś - wpisywales wiele razy retry
 2. Yuriko

  [ODRZUCONA]Skarga na admina

  Nie pamiętam tej sytuacji bo za dużo osób gra na serwerze a dowód nie działa lecz jak widzę że ktoś wychodzi i wchodzi znowu i odradza się to daje bana za retry odrodziłeś się w tej samej rundzie bo zawsze sprawdzam a jak tak nie było to moja wina. A propos to nie widziałem czy był w oglądających. Po pierwsze to nie zapoznałeś się z regulaminem bo jest tam napisane punkt 20 regulaminu że nie można używać retry . A po drugie proszę przypadkowych graczy o pisanie pod skargą ? Puknij się w czoło i powiedz mi jaki to ma sens. A po trzecie też jestem człowiekiem i mogę się mylić.
 3. Yuriko

  [ODRZUCONA]Skarga na Martynke (Admina deathrun)

  Tak, napisałem tak bo irytowało mnie to jak spamowałeś ciągle "odbanuj go, odbanuj go" wiem że nie powinienem się tak wyrażać ale już nie wytrzymałem i wybuchłem. Odnośnie tego bana którego dałem za te słowa "Martynka ty kurwo i szmato glupia odmutuj mnie " i ty zacząłeś spamić o unbana dla kolegi. Już naprawdę nie wierze w niektórych ludzi. Dla mnie ta cała sytuacja to jedno wielkie XD
 4. Yuriko

  [ODRZUCONA]Skarga na Martynke (Admina deathrun)

  Powiem tak słowa które tam użyłem nie były do niego skierowane tylko do znajomego z którym wyzywaliśmy się po koleżeńsku. Jak można było zobaczyć zmutowałem go na 10 minut bo nadużywał mikrofonu. Potem przyznaję się zmutowałem go na dłużej ponieważ zaczął wyzywać gracza który odpalał pułpaki i jedna z nich go zabiła oraz krzyczał do mikrofonu. Tyle z mojej strony.