Yuriko

Admin CS:GO

Reputacja

8 Świeżak

O Yuriko

Admin CS:GO [Deathrun]
 • Tytuł
  Nowy

Informacje

 • Imię
  Damian
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  Yuriko
 • Serwer
  Deathrun

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Yuriko

  [ZAMKNIĘTY]Skarga na Ysajan

  Potwierdzam, YsAjAn nadużywa rangi adminstratora. Gdy ktoś go zabije to odrazu "ty k*rwo j*bana, śmieciu masz bana" itp. Daje mute na "7482828" randomowe cyfry zamiast dać ostrzeżenie albo mute na 10-15 min. Jak przejdzie mape jako drugi to zdaża się że potrafi zabić osobę która była jako pierwsza bez powodu.
 2. Yuriko

  [ODRZUCONA]Skarga na admina

  Nie pamiętam tej sytuacji bo za dużo osób gra na serwerze a dowód nie działa lecz jak widzę że ktoś wychodzi i wchodzi znowu i odradza się to daje bana za retry odrodziłeś się w tej samej rundzie bo zawsze sprawdzam a jak tak nie było to moja wina. A propos to nie widziałem czy był w oglądających. Po pierwsze to nie zapoznałeś się z regulaminem bo jest tam napisane punkt 20 regulaminu że nie można używać retry . A po drugie proszę przypadkowych graczy o pisanie pod skargą ? Puknij się w czoło i powiedz mi jaki to ma sens. A po trzecie też jestem człowiekiem i mogę się mylić.
 3. Tak, napisałem tak bo irytowało mnie to jak spamowałeś ciągle "odbanuj go, odbanuj go" wiem że nie powinienem się tak wyrażać ale już nie wytrzymałem i wybuchłem. Odnośnie tego bana którego dałem za te słowa "Martynka ty kurwo i szmato glupia odmutuj mnie " i ty zacząłeś spamić o unbana dla kolegi. Już naprawdę nie wierze w niektórych ludzi. Dla mnie ta cała sytuacja to jedno wielkie XD
 4. Powiem tak słowa które tam użyłem nie były do niego skierowane tylko do znajomego z którym wyzywaliśmy się po koleżeńsku. Jak można było zobaczyć zmutowałem go na 10 minut bo nadużywał mikrofonu. Potem przyznaję się zmutowałem go na dłużej ponieważ zaczął wyzywać gracza który odpalał pułpaki i jedna z nich go zabiła oraz krzyczał do mikrofonu. Tyle z mojej strony.
 5. Link do bana: http://sb.errorhead.pl/index.php?p=banlist&searchText=Białywczerni&Submit=Search Powód: źle kliknąłem podczas banowania i wyszła taka niefortunna sytuacja przepraszam