Psychopata08

Użytkownik

Psychopata08 last won the day on October 15 2018

Psychopata08 had the most liked content!

Community Reputation

27 Neutral

About Psychopata08

 • Rank
  New
 • Birthday 08/26/2000

Personal Information

 • Imię
  Filip
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Steam
  no.names01

Recent Profile Visitors

170 profile views
 1. (Chciałbym się Wam pochwalić pracą którą napisałem ponad rok temu na ogólnopolski konkurs, mam nadzieje że się spodoba, Miłego czytania) Moja oaza szczęścia i stabilizacji W końcu nadszedł tak długo wyczekiwany przeze mnie moment, koniec życia w domu dziecka, w którym egzystowałem praktycznie od urodzenia, to jedyny dom, który dotychczas znałem. Los się do mnie uśmiechnął, znalazła się rodzina, która postanowiła mnie usynowić, traktować jak pełnoprawnego członka rodziny. Wstałem już o piątej rano, aby dokończyć pakowanie niewielkiego dobytku, na który składały się m.in.: ciuchy, parę książek i oczywiście ukochana piłka do nogi, którą dostałem dwa lata temu pod choinkę. Bałem się, ale zarazem byłem bardzo podekscytowany faktem, że w końcu po jedenastu latach życia w „bidulu”, tak nazywaliśmy nasz dom dziecka, miałem mieć mamę i tatę, miałem mieć swój własny pokój, łazienkę tylko do swej dyspozycji. Chciałem się uszczypnąć, lecz bałem się, że jeśli to zrobię to wszystko okaże się tylko pięknym snem. Na szczęście to nie był sen tylko piękna rzeczywistość i świetlana przyszłość. Anna i Tomasz przyjechali po mnie, tak mieli na imię ludzie, którzy od dzisiaj mieli być moimi rodzicami, parę minut po godzinie dziewiątej, zapakowali do samochodu mój „majątek” mieszczący się zaledwie w dwóch niewielkich torbach z jakiegoś marketu. Wsiedliśmy do samochodu i udaliśmy do domu, w którym miałem zacząć nowe, lepsze życie z rodzicami, o których marzyłem każdej bezsennej nocy. Kiedy wszedłem do mojego pokoju, jak to dziwnie brzmi, bo dotychczas dzieliłem pokój z czterema innymi chłopakami, nie mogłem uwierzyć własnym oczom. Przede mną rozpościerało się duże, przestronne pomieszczenie z łóżkiem, biurkiem, na którym stał komputer, dużą szafą i zwisającym ze ścianą telewizorem. Jedyne na co się zdobyłem to : -Dziękuję, mamo, tato-krzyknąłem i rzuciłem się na szyję mamy, która zaczęła płakać ze wzruszenia. - Nikt tak do mnie nigdy nie mówił, synku-odrzekła i bardzo mocno przytuliła mnie i pocałowała w czoło. Ojciec także nie krył wzruszenia i rzekł: -Marcinku, to twój pokój, chcielibyśmy z Anią stworzyć z tobą prawdziwą, kochającą, wspierającą się rodziną, witaj w domu, synu!!! Wypowiadając te słowa, zaczął ocierać łzy spływające mu po policzkach. Anna i Tomasz okazali wspaniałymi rodzicami, którzy stworzyli mi prawdziwy dom, dali poczucie bezpieczeństwa, miłość, której tak naprawdę nigdy nie doświadczyłem. Stali się najważniejszymi osobami w życiu, na które zawsze mogłem liczyć i które traktowały mnie jak prawdziwego syna, dzięki nim wyrosłem na porządnego człowieka, mającego zaszczepione wartości i zasady. To właśnie oni ofiarowali mi miejsce, które mogę określić jedynym pod słońcem, dali to, co najpiękniejsze, najważniejsze dla każdego człowieka- RODZINĘ.
 2. Może się Trochę spodoba 3-Maj! 1. https://imgur.com/D2GKrDf 2. https://imgur.com/XASmGxe
 3. Piłka nożna i siatkówka Chociaż teraz więcej czasu poświęcam na koszykówkę
 4. Jak chodziłem do Szkoły to najbardziej wporządeczku nauczyciel uczył wychowania fizycznego.
 5. Ponoć jestem chłopakiem Ale znak zodiaku to Panna
 6. + Doświadczenie, + Wiek, + Pomocny, + Robisz zlecenia dla graczy jak i administratorów sieci, + Grafiki są na Bardzo wysokim poziomie. Na TAK ! Pozdrawiam!
 7. Nick: Psychopata08 Ranga: Grafik Powód: Praca+ przeprowadzka do innego miasta
 8. Siemka Kubuś Witamy na pokładzie ErrorHead.pl
 9. Ogólnie propsuje tą piosenkę, szczerze mam dylemat co wybrać 5 października Jest opcja Słoń Mutylator i Białas Hyper2000 Co lepiej będzie pasowało koło płyty shelleriniego Mam się świetnie i Krime Story Kaliego?