south`

Moderator

south` wygrał w ostatnim dniu 19 Październik

south` ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

94 Wybitna

5 obserwujących

O south`

Admin 1.6
Redaktor
 • Ranga
  Bywalec
 • Urodziny 19.04.2005

Informacje

 • Imię
  Michał
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  south`
 • Na jakim serwerze grasz?
  Only Mirage

Ostatnio na profilu byli

708 wyświetleń profilu
 1. south`

  #1 Ciekawostka

  Czy wiesz że.. Futbol został wymyślony w Chinach ponad 400 lat przed rokiem Narodzin Chrystusa ? Dokładnie w 476r p.n.e.
 2. south`

  Siemandero :)

  Witamy
 3. Od razu przejdźmy do sedna. 1 Propozycja: Zamiana GT na GAMEME. Dlaczego ? GAMEME jest o wiele wygodniejsze, pokazuje nam czas na serwerze na naszych wszystkich nickach w przeciwieństwie do GT które liczy czas na każdy nick z osobna. Wiele bajerów takich jak: Pełne statystyki z serwera, osoby które dominujesz (Przykładowo zabiłeś tą osobę 10 razy), liczba killi z danej broni, ulubione bronie, ilość HS, asyst, samobójstw itd. Będzie to duże ułatwienie przy przyjmowaniu adminów. Zamiast szukać wszystkich nicków gracza i sumować godziny na kilku nickach, wchodzimy sobie w jego profil i mamy całkowity czas na wszystkich pseudonimach. 2 Propozycja: Usunięcie z działu redakcji: - Kartka z kalendarza (Nikt tam nic nie pisze, zbędny dział) - Sport (Od dłuższego czasu nikt tam nic nie dodaje, jest dział "Sport", myślę, że posiadanie 2 takich samych działów nie ma sensu) 3 Propozycja: Dodanie do działu redakcji: - Suchar dnia (W tym dziale codziennie byłby dodawany jakiś mem/suchar np. na poprawę humoru) 4. Propozycja: Przeniesienie działu "Humor" do pozostałości. W osobnym dziale umieścić za to "Muzyke". Znajdowałyby się tam takie działy jak np. Twoja playlista, Czego teraz słuchasz i różne gatunki muzyczne np. POP, RAP, ELECTRO HOUSE. Ktoś kto chciałby poszukać jakiejś ciekawej nutki nie musiałby grzebać i przebijać się przez różne gatunki muzyczne tylko wchodziłby w dany gatunek np. POP i szukał interesującego go utworu. Zapraszam do dyskusji
 4. south`

  #120 Pytanie na Dziś

  Na spokojnie, rozpocząć rozmowę, dobrze ją poznać i iść do domu. Umówić się na następną randke i z każdą kolejną sytuacja sama będzie się rozwijać
 5. south`

  #66 Wieczorne Pytanie

  Tak samo jak kolega wyżej. Dla mnie osoba wierząca w jakiś bogów z automatu powinna wierzyć w informacje o jakiś kosmitach czy gigantycznych asteroidach które mają zniszczyć ziemie.
 6. south`

  Nowy serwer na CS GO

  Moim osobistym zdaniem - Arena 1v1 lub FFA. Myślę, że tylko takie serwery mogą coś osiągnąć na obecną chwile.
 7. south`

  Dzień dobry!

  Witamy
 8. south`

  Propozycja rozruszania forum

  Pomysł ciekawy i do zrealizowania. Dać info o konkursie na VIPA np. na 2 tygodnie w to miejsce gdzie jest info o rejestracji na forum. Oczojebny kolorek i zachęta ze strony administratorów serwera w zupełności wystarczy. Stare, dobre metody działają najlepiej. Jednak @Malma ma dużo racji. Po co robić jakieś kreatywniejsze i ciekawsze konkursy na pieniądze do sklepiku czy VIPA na forum/serwer skoro chętnych jest 10000 a udział biorą 3 osoby. Malma ostatnio napisała: Gdy więcej osób będzie brało udział w konkursach to będziemy mogli pomyśleć o nagrodach rzeczowych np. Kubki, smyczki itp. Dobrym pomysłem jest robienie raz na miesiąc weekendy z darmowym VIPEM za posiadanie w nicku ErrorHead.pl. Info o tym w który weekend takie coś byłoby organizowane pojawiałoby się na forum co skłoni niektórych do rejestracji i śledzenia forum. Podsumowując - Propozycja jest ok jednak ja zostawiłbym lotto z spokoju i organizowałbym więcej konkursów dla jednego serwera przez właścicieli/opiekunów np. Konkurs na TOP5, Konkurs na TOP5 czasu spędzonego na serwerze etc.
 9. Ciało do ciała, Malma do Malmy, Jestem niezniszczalny.

 10. south`

  Specjalne losowanie VIP'a!

  100% Wygrywam.