Small

Użytkownik

Small last won the day on April 11

Small had the most liked content!

Community Reputation

65 Good

1 Follower

About Small

 • Rank
  Beginner

Personal Information

 • Imię
  Kacper
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  Small
 • Steam
  https://steamcommunity.com/profiles/76561198384596588/
 • Serwer
  Deathrun #1

Recent Profile Visitors

426 profile views
 1. -brak wzoru -wiek +godziny -niezbyt często Cię widzę
 2. +wiek +gt +aktywność - doświadczenie +miła i pomocna osoba Na TAK
 3. +wiek -doświadczenie -brak wzoru -nie znasz regulaminu Na NIE
 4. 1.Nie 2.Tak 3.Tak, ale sam spadochron bez dj 4.Nie
 5. Na nie -aktywność +wiek +doświadczenie - jak nie masz racji to zaczynasz wyzywać -płaczesz jak ktoś Cię zabije
 6. Jestem za, opcja jak najbardziej na plus
 7. +/- wiek +sm +składka -aktywność Na nie
 8. Cześć. Moją pierwszą propozycją jest dodanie komendy "!stopmusic" ,ponieważ na niektórych mapach aż uszy pękają od głośności muzyki. Moją drugą propozycją jest dodanie opcji all talk'u, pomiędzy 2 drużynami a nie tylko jedną. Dobrze jak by all talk działał przez cała grę a nie tylko jak się nie żyje,
 9. Nick: SmallRanga:Admin SurfLink do podania:
 10. Imię: Kacper Wiek:15 Ranga na którą startujesz: Opiekun Surfa *Serwer: Surf Opisz swoje doświadczenie na danej randze: Nigdy nie posiadałem opiekuna, lecz jako admin odnajdywałem się bardzo dobrze, gracze mnie lubili i byli do mnie pozytywnie do mnie nastawieni zarówno jak ja do nich, zawsze jak ktoś chciał pomocy ode mnie to nigdy jej nie odmówiłem , z ludźmi utrzymywałem bardzo dobry kontakt, więc myślę, że pozytywnie się odnajdę w roli Opiekuna. Napisz coś o sobie: Mam na imię Kacper, mam 15 lat chodzę do klasy 8 szkoły podstawowej i mieszkam w Kielcach. Interesuje się piłką nożna i jazdą na rowerze, w wolnym czasie (a mam go dużo) lubię grać na komputerze a w takie tytuły jak cs:go czy league of legends, w weekendy lubię chodzić na basen jak i na parki trampolin. Dlaczego uważasz, że nadajesz się na to stanowisko:Jak wcześniej napisałem jestem osobą miłą, lubianą i pomocną. Z graczami zawsze utrzymywałem dobry kontakt, zawsze w podbramkowej sytuacji potrafiłem sobie poradzić i podjąć racjonalną decyzje. Dlaczego mielibyśmy Cie wybrać: Jak powyżej pisałem jestem osobą pomocną. W każdej sytuacji widzę jakieś pokojowe rozwiązanie, chciałbym pomóc utrzymywać spokój i porządek na serwerze ,aby panowała miła atmosfera *przykładowa praca redaktorska (jeśli składasz podanie na redaktora): *link do galerii na forum (jeśli składasz podanie na grafika):
 11. Nick z gry:Small Wiek: 15 Link do GT: brak, ponieważ serwer dopiero wystartował Doświadczenie: Posiadałem admina na dr1 i na kilku innych serwerach typu deathrun SteamID:STEAM_1:0:212165430 Ilość godzin dziennie poświęcasz na grę: 3-6 Znajomość SM x/10: 7/10 Możliwość płacenia składek [Tak/Nie]:Nie Dlaczego chcesz dostać Admina: Posiadłem tutaj admina wiele razy, mam wiele czasu aby poświęcić na grę, jestem osobą miłą i lubianą , mam dobry kontakt z graczami, jestem pomocny, chcę ulepszać ten serwer i pomagać innym adminom.
 12. 1.Neutral 2.Tak 3.Tak 4.Neutral 5.Neutral