danny

Zasłużony

Ostatnia wygrana danny w dniu 17 Kwiecień

Użytkownicy przyznają danny punkty reputacji!

Reputacja

480 Geniusz

O danny

Zasłużony
 • Tytuł
  A k a t s u k i
 • Urodziny 16.05.1999

Informacje

 • Imię
  Daniel
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  danny
 • Steam
  xxdanjoxx
 • Serwer
  Mixowy
  TeamSpeak3

Ostatnie wizyty

7411 wyświetleń profilu
 1. Słyszałem, że na długiej nawet będzie reklama SebekPola! Zajebiście!!!!
 2. danny

  [ZAMKNIĘTY]Propozycja

  Z tego co widzę masz admina na serwerze Only AWP gdzie zapewne nie ma stealtha ponieważ go nie robiłem, propozycja dotyczy wszystkich serwerów, a w chwili obecnej na każdym serwerze robionym przez nas (Majkon i ja) jest stealth oraz brak tagu admina w tabeli oraz na chatcie.
 3. Mam nadzieję iż robota nie pójdzie na marne i te osoby które deklarują udział w życiu serwera, będą to robić. Pomoże to rozkręcić serwer, taka postać DM nie jest często spotykana więc to również może pomóc w wybiciu serwera. Do zobaczenia na serwerze i czekamy na wasze propozycje dotyczące serwera
 4. danny

  [ODRZUCONA]skarga dzieciak

  ingame mam fullmuteall w dodatku nie mam obowiązku pilnować porządku na serwerze, takie odzywki to do kolegów i essa poleruj bursztyny w Szwecji PS. Przypuszczam iż jestem od Ciebie starszy więc te dziecko to śmiech na sali + naucz się używać u@ (tak pokazuje się na mucie)
 5. Temat fake lvl ranks module czyli to o czym wspomniał @HateYou ucinam już teraz, ponieważ aktualnie już działają hlstatsy oraz rankme i dodanie kolejnego pluginu zliczajacego punkty byłoby strzałem w kolano. W dodatku wymienianie tegoż pluginu po kilku dniach walki o topke wiązałoby się z jej resetem. Tak więc kontynuujcie wypowiedzi uwzględniając jedynie fake mm rank i fake coin. Pozdrawiam.
 6. Z tego co widzę jest to propozycja dotycząca DD2 wiec napisz w odpowiednim dziale, na OM nic takiego nie będzie wprowadzane.
 7. Dodam exclude soon
 8. Przywileje VIP'a : darmowy kevlar + hełm (od 2 rundy) darmowy deff dla CT kolorowy prefix na czacie oraz tag w tabeli darmowy he,flash,smoke powiadomienie o dołączeniu oraz wyjściu z serwera dodatkowe fundusze za rozbrojenie, podłożenie bomby, wygranie rundy oraz zabójstwa Wprowadzony został losowy VIP od 3 rundy.
 9. danny

  [ZAMKNIĘTY]Rozgrzewka!

  Rozgrzewka wywalona całkowicie drogą demokratyczną z administracją serwera, zostaje tylko defaultowa.
 10. Random weapon rozgrzewka ustawiona na chwile obecną, później pobawię się w najzwyklejszą