Knight

Użytkownik

Ostatnia wygrana Knight w dniu 24 Marzec

Użytkownicy przyznają Knight punkty reputacji!

Reputacja

62 Przelotny

5 obserwujących

O Knight

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

752 wyświetleń profilu
 1. Super :) Powodzenia dalej!
 2. Nigdy nie miałem odpalonej autokorekty, nigdy jej nie używałem w żadnym telefonie, więc nie mam z tym problemu :D
 3. Knight

  [ODRZUCONA]Reklama

  Nie gram na tym serwerze, ale się wypowiem, jeśli mogę . Administracja zapewne nie ma wystarczających środków, by porządnie reklamować wszystkie serwery na raz. Zawsze gracze AWP mogą lekko wspomóc serwer poprzez donate lub zakup VIP'a. Aczkolwiek 12/13 osób (6vs6) to też nie koniec świata.
 4. i znalazłem jeszcze parę starych:
 5. Można by zrobić tak, że od X poziomu zyskuje się dostęp do: dodatkowego podkanału na swoim kanale, możliwości zmiany swojego opisu klienta, wyższy talk power [?], większy rozmiar mb avatara, usunięcie antyfloodu.
 6. Możliwe, że będę tutaj dodawał różne moje śmieci tutaj co jakiś czas. Grafiką interesuję się już parę lat, ale nigdy nie ciągnąłem tego jakoś do przodu. Od czasu do czasu pobawię się w Gimpie i w sumie na tym się kończy. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Tapeta ErrorHead Niewiele tutaj zrobiłem, chciałem tylko, by ładnie i prosto wyglądało. Może ktoś będzie chciał sobie ustawić. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Inne (pozostałe: https://imgur.com/a/LNCypxY [mogą się powtórzyć niechcący niektóre])
 7. Nick: Knight Ranga: Moderator/Redaktor Powód: Raczej tego nie czuję. Nie oczekuję rangi Zasłużony, bo tak naprawdę niewiele tutaj zrobiłem dla sieci. Good luck ErrorHead w rozwijaniu się.
 8. Jestem za, bo ja sam się nie znam w sumie na tym, mam wiele godzin w cs, lecz moje rozpoznawanie ubolewa hehe. Co do owego cytatu z tamtego tematu -> dla mnie demko jest czyste, a admin banujący się pomylił. Propozycja z testem dla adminów, jak dla mnie na tak.
 9. Knight

  Pomysł na logo

  No to nie wiem, coś związane właśnie z Errorem i Głową. Zależy jak zaawansowany będzie grafik, ale fajne logo by było na wzór ZBL, ale z np. hackerem w tle zamiast diabełka?
 10. Nie cierpię chipsów xd Jedyne to tylko te jakieś prosto z pieca solone ;x