Knight

Użytkownik

Knight last won the day on March 24

Knight had the most liked content!

Community Reputation

61 Good

5 Followers

About Knight

 • Rank
  Beginner
 • Birthday August 5

Personal Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

577 profile views
 1. Nie dostałem nigdy uwagi z jakąś rozbudowaną notatką lub dziwną. Ogólnie.. mało uwag dostałem. ''Przeszkadzanie na lekcji'' itp.
 2. Nigdy nie miałem odpalonej autokorekty, nigdy jej nie używałem w żadnym telefonie, więc nie mam z tym problemu :D
 3. Jestem przeciw :P Ja preferuję minimalizm, bez dodatkowych efektów itd. Rangi administracyjne i tak już posiadają podświetlenie, co je wyróżnia, więc myślę, że jest w porządku!
 4. Nie gram na tym serwerze, ale się wypowiem, jeśli mogę . Administracja zapewne nie ma wystarczających środków, by porządnie reklamować wszystkie serwery na raz. Zawsze gracze AWP mogą lekko wspomóc serwer poprzez donate lub zakup VIP'a. Aczkolwiek 12/13 osób (6vs6) to też nie koniec świata.
 5. i znalazłem jeszcze parę starych:
 6. Myślę, że nie. Jeśli nie ma bliższego kontaktu to takie coś wątpię, że się utrzyma. Można ze sobą pisać, gadać przez kamerkę i tego typu rzeczy, ale to nie to samo. @s t a r g i r l (propozycja obrazka Pytanie na Dziś)
 7. https://imgur.com/a/LNCypxY
 8. @update Dodałem propozycję z ikonkami działów. Możecie zaktualizować swoje wypowiedzi, jeżeli chcecie. @(S)tick Co do grafiki to kiedyś na sieci serwerów Angelskill, na której byłem wiele lat, pisałem zlecenia na avatary/sygnatury itd. Znudziło mi się pisanie, więc pobrałem Gimpa. De facto nie oglądałem żadnego poradnika oprócz efektu glitch'a. Sam testowałem program i efekty. Lecz nadal to amatorka 4fun
 9. Default profile background Przychodzę z propozycją ustawienia podstawowego tła profilowego (m.in dla nowych użytkowników), ponieważ aktualnie nie ma takiego. Oczywiście, jeśli komuś by się podobał to też mógłby sobie ustawić :D. PROPOZYCJE: Ikonka działu Moim zdaniem aktualnie nowe posty w działach są słabo widoczne. Niby jest to pogrubienie, lecz można by też dodać ikonki: Nowe posty w dziale Brak nowych postów w dziale