Maciurek

Użytkownik

Maciurek last won the day on July 11 2018

Maciurek had the most liked content!

Community Reputation

36 Neutral

About Maciurek

 • Rank
  New

Personal Information

 • Imię
  Maciek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Steam
  heralat

Recent Profile Visitors

317 profile views
 1. Nick: MaciurekRanga: GrafikOd kiedy: 11.02.19Do kiedy: 15.02.19Powód: Problemy z komputerem.
 2. Co powiesz o tym? Ewentualnie mogę coś zmienić.
 3. Jestem na razie na nie: - za krótko na forum, - nie przekonujące podanie i za dużo kolorków, +/- całkiem ładne prace.
 4. WZÓR: Nick: Maciurek Wiek: 15 lat Coś o sobie: Jestem Maciek. Uwielbiam koszykówkę, a moim ulubionym zawodnikiem jest Kyrie Irving. Za kilka lat chcę zacząć pracę jako grafik, ponieważ sprawia mi to przyjemność. Moją pasją jest również fotografia, siatkówka oraz siłownia. Z jakich programów graficznych korzystasz: Na PC pracuję na programach ze stajni Adobe, natomiast na laptopie Affinity Photo oraz Inkscape. Od kiedy zajmujesz się grafiką: Grafiką zajmuję się od około 2 lat. Dlaczego chcesz zostać grafikem na ErrorHead: Ze względu na małą ilość grafików oraz chęć rozwijania się. Dodatkowym plusem jest też atmosfera panująca na forum. 4 przykładowe prace: Daje kilka prac więcej: https://imgur.com/a/PxUaZbs
 5. O takie coś Ci chodziło?
 6. Łap takie coś. Ewentulnie mogę pozmieniać coś co chcesz :)
 7. Gdzie występuje błąd?: Cała witryna Screen błędu: Opis błędu: Wygląd strony w 21:9 się rozjeżdża (rozdzielczość 2560x1080)
 8. Cześć, chciałbym przedstawić zestawienie dwóch wielkich programów jakimi są Photoshop oraz Affinity Photo. Miłego czytania https://docs.google.com/document/d/1c2lfHbDcXTurdAfg8lJy8CuVMmyUOxh7qsdrGgd5grY/edit?usp=sharing
 9. Gdzie występuje błąd ?: https://errorhead.pl/ Screen błędu : Opis błędu: Chatbox cały czas próbuje się załadować, ale nawet po 30 minutach czekania nie działa. Ta sama sytuacja na telefonie.