r2.

Użytkownik

Community Reputation

2 Neutral

1 Follower

About r2.

 • Rank
  New

Personal Information

 • Imię
  Marcin
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  R2.
 • Na jakim serwerze grasz?
  Only Mirage

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Twój nick: R2.Nick osoby, którą oskarżasz: AhesikPowód skargi: Bezpodstawny banOpis sytuacji: Grając na serwerze deathrun i osoba przebywająca w TT wpisała [VIP] Michu : !free bh pestki . Co jak każdy admin powinien wiedzieć nie aktywuje komendy. Więc maiłem prawo go zabić i nie wykonać jego życzenia, ponieważ komenda nie została aktywowana. *Dowody: wycinek z konsoli:
 2. Nick na serwerze: R2.Imię: MarcinWiek: 21 Link do GT: linkZnajomość SourceMod (w skali 1-10): 5-6/10Doświadczenie: Co po niektórzy mnie tutaj znają i wiedzą jakie mam doświadczenie. Mam sporeKontakt: Steam, a jeżeli będzie taka potrzeba dla administracji to mogę nawet nr tel podaćMożliwość płacenia składek? [TAK/NIE]: jeżeli to będzie konieczne to jak najbardziejDlaczego Ty?: Bo siedze sobie ładnie na serwerze i słucham jak dzieci drą się przez mikro i łamią regulamin. Nie jestem długo na serwerze, ale może dacie mi szanse. Pozdrawiam R2. //Szajbus @r2. zgłoś się do @Majkon na PW
 3. Witam. Dziś chciałbym zaproponować kilka zmian w taryfikatorze banów. Aczkolwiek chodzi mi bardziej o punkty dotyczące mikrofonu. Moja propozycja jest taka, iż zamienił bym bana na mute. Dlaczego? Już spieszę sprostować. Osoba która nie ma mutacji (z własnego doświadczenia) nie przestanie mówić przez to, że dostanie bana na 5 czy tam 15 minut, mało tego jest to jedna osoba mniej na serwerze. Tak samo jest z puszczaniem piosenek czy też bindów. Jak dla mnie ukaranie poprzez mute jest bardziej efektywne i bardziej korzystne dla sieci, ponieważ nie tracimy gracza na serwerze i inni gracze nie narzekają, że ktoś nadużywa mikra. To są tylko moje lata spostrzeżeń. Nie mam zamiaru podważania kompetencji administracji z którą swoją drogą miałem różne przygody. Taka jest moja propozycja i czekam na wasze opinie na ten temat. Pozdrawiam R2.
 4. Witam was wszystkich razem i każdego z osobna. Jam jest R2. i mam nadzieję, że będzie mi się z wami dobrze grało.