Drive

Zasłużony

Ostatnia wygrana Drive w dniu 3 Styczeń

Użytkownicy przyznają Drive punkty reputacji!

Reputacja

246 Bywalec

O Drive

Zasłużony
 • Tytuł
  Opłaty Adminów, Vipy, Nagrody, Sklep

Informacje

 • Imię
  Sebastian
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  Drive
 • Serwer
  Only DD2
  Deathrun
  Only Mirage
  Only AWP
 • Gadu
  38086570

Ostatnie wizyty

2627 wyświetleń profilu
 1. Oczywiście reklama wlatuje od razu po zrobieniu serwera, stawka 100zl / dzień, także serwer będzie zapełniony :)
 2. Witajcie, wraz z całą administracją Errorhead.pl wychodzimy z inicjatywą stworzenia serwera cs 1.6 Only DD2. Będziemy oczywiście szukać opiekuna danego serwera, który będzie w stanie zaopiekować się serwerem.
 3. Jeśli mam być szczery to widać, że przeciwnicy to totalne nie ogary i nie jest to jakiś wysoki poziom gry. Odnoszę wrażenie że grasz na dużym sensitivity przy czym podczas gry poruszasz samym nadgarstkiem, co jest słabe i ciężko będzie Ci się rozwinąć aimowo. Dobrą radą, którą mogę Ci dać jest wychylanie się na przeciwników / sprawdzanie miejscówek na prostym strafe A / D lub odwrotnie, nawyk wychylania na WA / DS nie jest a dobry :P (Gwarantuje 90% fragów Twoje jeśli dołączysz do tego dobry refleks i precyzje w ruchach)
 4. Witam! Pragnę zaprosić wszystkich na najbliższy event sieciowy, który odbędzie się na naszym serwerzeg głosowym :) Karaoke odbędzie się dnia 22.06.2019r. W godzinach popołudniowych / wieczornych (do ustalenia z uczestnikami) W Jury będą 3 osoby, tutaj jeżeli ktoś z osób posiadających na naszym serderze Vipa może wziąć udział w evencie jako Jury. Karaoke będzie odbywało się w systemie punktowym, każdy z Jury będzie oceniał uczestnika w od 1 do 10, osoba która uzyska najwięcej punktów - wygrywa. 3 pierwsze miejsca zostaną nagrodzone Vipem na okres jednego miesiąca na naszym serwerze głosowym. Do dyspozycji posiadamy Bota Muzycznego, ale jeżeli ktoś chce może użyć swojego podkładu. Wzór zapisów: Nick na TS3: Link do piosenki którą zaśpiewam:
 5. Drive

  [PRZYJETE]normalnie =D

  Na Tak. Wieloletnie doświadczenie, posiadałem oraz tworzyłem z nim nie jeden serwer, wiek odpowiedni, mikrofon sprawny, często gęsto aktywny i widoczny na serwerze.
 6. Witam Was bardzo serdecznie. Z dniem dzisiejszym rusza akcja reklamowa naszej sieci. Mamy nadzieje, że przyczyni się ona do rozwoju naszej sieci, ale to zależy TYLKO OD WAS! Za naprawdę drobnostki możecie otrzymać ErrorCoiny (waluta w naszym sklepiku) za które możecie zakupić VIPA w naszym sklepie. Akcja nie będzie trwała wieki więc wykonujcie zadania i zarabiajcie ErroCoiny! Wszystkie dowody na wykonanie zadań dodajemy w odpowiedzi! Po sprawdzeniu dowodów przez administracje ErrorCoiny zostaną dodane! ZADANIA: STEAM: 1) Dołączenie do naszej Grupy Steam - 1.5 ErrorCoinsów do sklepiku. *Aby otrzymać ErrorCoinsy trzeba podać link do swojego profilu steam. 2) Zaproszenie wszystkich znajomych do naszej Grupy Steam - 2 ErrorCoinsy do sklepiku. *Aby otrzymać ErrorCoinsy trzeba dodać ScreenShot udowadniający zaproszenie wszystkich znajomych do naszej grupy steam. 3) Dodanie "ErrorHead.pl" do swojego nicku na steamie - 4.5 ErrorCoinsów do sklepiku. *Aby otrzymać ErrorCoinsy trzeba podać link do swojego profilu steam. 4) Dodanie linku do naszego forum w podsumowaniu profilu na steamie - 3 ErrorCoinsy do sklepiku. *Aby otrzymać ErrorCoinsy trzeba podać link do swojego profilu steam. FACEBOOK: 1) Polubienie naszego Fanpage'a - 1.5 ErrorCoinsów do sklepiku. 1.1) Polubienie naszego Fanpage'a TeamSpeakowego KLIK!- 1.0 ErrorCoinsów do sklepiku. *Aby otrzymać ErrorCoinsy trzeba dodać ScreenShot udowadniający polubienie naszego Fanpage'a. 2) Zaproszenie wszystkich znajomych do polubienia naszego Fanpage'a - 4.5 ErrorCoinsów do sklepiku. 2.1) Zaproszenie wszystkich znajomych do polubienia naszego Fanpage'a TeamSpeakowego - 3.0 ErrorCoinsów do sklepiku. *Aby otrzymać ErrorCoinsy trzeba dodać ScreenShot udowadniający zaproszenie wszystkich znajomych do polubienia naszego Fanpage'a. 3) Udostępnienie naszego Fanpage'a na swojej tablicy - 4.5 ErrorCoinsów do sklepiku. 3.1) Udostępnienie naszego Fanpage'a TeamSpeakowego na swojej tablicy - 3.0 ErrorCoinsów do sklepiku. *Aby otrzymać ErrorCoinsy trzeba dodać ScreenShot udowadniający udostępnienie Fanpage'a na swojej tablicy. COFNIĘCIE ZMIAN PRZED UPŁYWEM 30 DNI SKUTKUJE ODEBRANIEM ERRORCOINSÓW LUB ZAKUPIONYCH ZA NIE VIPÓW. AKCJA TRWA DO 18.06.2019!
 7. W końcu się możesz piwa napić, najlepszego Kubuś <3

  1. (S)tick

   (S)tick

   ZDrowia zdrowia i jeszcze raz alkoholu!
   Majkonie niechaj gwiazdka nie zagaśnie! :D :D :D

 8. Witam, chciałbym wam przedstawić jeden podstawowy alias łączący nas z wybranym serwerem po wpisaniu odpowiedniej frazy w konsoli :) Jest to świetna sprawa, szczególnie dla tych który mają ogrom serwerów w zakładce ulubione, a graja jedynie na wybranych np tych z naszej sieci. Dla tych mniej wtajemniczonych "Alias" jest to tworzenie swoich indywidualnych nazw do komend. Najprościej będzie to wyjaśnić na jednej z podstawowych komend, czyli skoku. Domyślnie zakodowana funkcja skoku nazwana jest po prostu "+jump" Tworząc do niej bind, czyli przypisanie odpowiedniego przycisku wygląda ona w ten sposób: bind "klawisz" "+jump" Zatem jeśli chcemy zmienić nazwę naszej funkjci (jump) stosujemy Alias. Jeżeli chcemy nazwać naszą funkcje np. "skok", przykładowo wpisujemy w konsoli kolejno: Alias "skok" "+jump" Bind "space" "+skok" W tym momencie "zmieniliśmy" a raczej skopiowaliśmy funkcję, tylko zamieniliśmy jej nazwę, dzięki czemu możemy wywołać jej takie samo działanie pod inną nazwą. Idąc dalej tym sposobem w prosty sposób możemy łączyć się z wybranymi serwerami poprzez wpisywanie fraz w konsoli, oczywiście możemy również zbindować sobie nasze "Aliasy" pod odpowiednie klawisze i łączyć się z wybranymi serwerami poprzez wduszanie ich w menu gry. Aliasy z naszymi serwerami CS: GO Alias "SURF" "connect 54.38.142.181:30000" Po wpisaniu w konsoli "surf" automatycznie zacznie nas łączyć z serwerem. Bind "Klawisz" "surf" Po wduszeniu odpowiedniego przycisku również zacznie nas łączyć z wybranym serwerem. Alias "OK" "connect 54.38.142.181:30056" - Only Knife, Alias "OM" "connect 54.38.142.181:30065" - Only Mirage, Alias "AWP" "connect 137.74.7.15:30034" - Only AWP, Alias "DR2" "connect 54.38.142.181:30063" - Deathrun #2, Alias "DR1" "connect 137.74.7.15:30035" - Deathrun #1. Powyższe Aliasy należy pojedynczo wkleić do konsoli, a najlepiej do configu lub execu. Bardzo prosta i ułatwiająca życie funkcja, z której sam korzystam od dłuższego czasu. Myślę, że poradniczek a może raczej ciekawostka wam się przyda, a jeśli nie to przynajmniej dowiedzieliście się czegoś nowego :)
 9. Samiec kurczaka najlepsze XD
 10. Drive

  [EVENT] ZAPISY 1z10 [TS3]

  Zapraszamy wszystkich do brania udziału w zabawie!
 11. Drive

  [ZAMKNIĘTY]Nowości!

  W końcu wytrzeźwiał i wziął się do roboty.
 12. Drive

  [ZAMKNIĘTY]Amatorka ( :

  Pieeeeknie! Avatar Mieszka trochę jak laleczka chucky wyglada XD, a reszta prac jak na początkującego kozak!
 13. Witam, w dniu dzisiejszym nastąpiły pewne zmiany na naszym serwerze głosowym. Zostały usunięte 3 kanały ze Strefy Klanowej, których właściciele w celu ich odzyskania proszeni są o zgłoszenie się do mnie na PW, bądź TS3. Powstała Strefa Top Użytkowników, do której może należeć każdy aktywny użytkownik posiadający na naszym serwerze minimum 13 Poziom (160h spędzone na serwerze), w celu uzyskania kanału na strefie należy zgłosić się do Administracji. Dodatkowo, myślimy nad dodatkowymi przywilejami dla użytkowników od konkretnego poziomu, zapraszam do wypowiadania się na ten temat. Powstała Strefa streamerów, która aktualnie jest w fazie Beta, jak i Strefa Youtuberów do której może dołączyć każdy aktywny twórca posiadający minimum 500 subskrypcji na swoim kanale (Mogą wystąpić wyjątki, jeśli twórca jest chętny do uzyskania współpracy i aktywnie prowadzi swój kanał) Na dole zamieszczam czas, który należy spędzić na serwerze, aby uzyskać konkretny poziom. Poziom - 5 Minut Poziom - 1 Godzina Poziom - 3 Godziny Poziom - 6 Godzin Poziom - 12 Godzin Poziom - 20 Godzin Poziom - 30 Godzin Poziom - 40 Godzin Poziom - 60 Godzin Poziom - 80 Godzin Poziom - 100 Godzin Poziom - 130 Godzin Poziom - 160 Godzin Poziom - 190 Godzin Poziom - 220 Godzin Poziom - 250 Godzin Poziom - 280 Godzin Poziom - 310 Godzin Poziom - 340 Godzin Poziom - 400 Godzin