Skocz do zawartości

Ogłoszenia

 • Nowy styl!

  Ukazał się nowy styl na forum. Wszelkie błędy zgłaszajcie w tym temacie!

  Pani ErrorHeadKLIK
 • Zmiany (CS:GO)

  Sprawdźcie zmiany jakie zostały wprowadzone!

  Pani ErrorHeadKLIK

the end.

 Zasłużony

Ostatnia wygrana the end. w dniu 22 Kwiecień

Użytkownicy przyznają the end. punkty reputacji!

Reputacja

31 Wybitna

6 obserwujących

O the end.

Płeć Piękna

Informacje

 • Imię
  Natalia
 • Płeć
  Kobieta
 • Nick w grze
  jakis problem .?
 • Snap
  Nie dam
 • Na jakim serwerze grasz?
  Only AWP

Ostatnie wizyty

507 wyświetleń profilu
 1. the end.

  Ostatnia litera

  Hahaha chyba trąba* Alegoria
 2. the end.

  Eluwa chamy z wałcza :D

  Siema
 3. the end.

  [ODRZUCONE]Admin

  Jestem na NIE Powody: - Brak wzoru, - Kompletnie nie wiesz co robić, wszystko robisz na szybko i nie przykladasz większej uwagi, - Dopiero się zarejestrowałeś i podanie, - Na pewno nie masz 24 lat.
 4. the end.

  [Blacklisted] Likson pewnie się nie uda ...

  Jestem na NIE Powody: - Wymagania na ową range również są, m.in. Staż minimum miesiąc, oraz 25 sensownych postów, - Nie znamy Cię, - Podanie słabe jak na dosyć wysoką range. /edit Edytowałeś temat zaraz po naszych wypowiedziach.
 5. the end.

  Wymóg do zleceń

  Cześć czołem. Moja propozycja to dodanie punktu w wymaganiach na zlecenie, aby ukazał się punkt "Autor zlecenia jest zobowiązany podać tematykę jaką praca ma posiadać". Dlaczego, ponieważ nie znamy się tu wszyscy nie znamy swoich upodobań, więc skąd osoba która wykonuje zlecenie ma wykonać je gdy ktoś poda "Dowolnie". Niby dowolnie, a wszyscy wiemy, że jak nie wiemy czego chcemy to nic nam się nie podoba xd Ułatwi i przyśpieszy to wykonywanie zleceń. Pozdrawiam
 6. the end.

  Avatar DEFF1K

  Podgląd: Link: https://s7.postimg.cc/6c9clawu3/defik.png[/code[
 7. the end.

  Amatorskie prace the end.

 8. Otóż niezbyt ładny jest wygląd wersji mobilnej. Nie wiem czym to skutkuje, być może styl nie jest dostosowany czy jak, ale nie cieszy mojego oka wygląd obecny Sami popatrzcie, czy to nie powinno wyglądać nieco inaczej? /edit @Knight dla mnie jest to ważne, ponieważ większość czasu na forum przebywam z telefonu i uważam, że czy mniejsza czy większa część użytkowników korzysta czy też nie powinno to wyglądać estetycznie i profesjonalnie.
 9. the end.

  Dodanie działu

  Możesz wstawić roundsoundy bezpośrednio do działu --> https://errorhead.pl/forum/88-counter-strike-16/ A co do propozycji to jestem neutralna, ewentualnie stworzyć poddział "Dla graczy", a nie konkretnie "Roundsoundy"
 10. the end.

  Liczymy do 1000..<error>

  57
 11. the end.

  Majo się pokazuje!

  Gratulacje za odwagę jako pierwszy!
 12. the end.

  Podanie na moderatora

  Jako iż znam Cię wiem jak wykonujesz swoje obowiązki. To co było, a nie jest nie pisze się w rejestr, ale pamietam jak dostałeś moderatora i nawet nie dałeś informacji o tym, że nie będzie Cię na forum (skutkiem tego była degradacja). Wymagania na moderatora również na Naszym forum są. Nie masz 50sensownych postów oraz stażu minimum miesiąca. Teraz sam wywnioskuj jak mogę być za Twojemu podaniu skoro nie znasz tu wszystkich. Podanie jest ładne, ale czy nie za szybko pospieszyłeś się z tym podaniem? Jestem neutralna
 13. the end.

  [ODRZUCONE]Podanie o Moderatora.

  No dobra niech będzie, że dam Ci szanse Powody: - Znamy Cię, - Ładne podanie, - Jesteś już trochę na sieci, - Doświadczenia nie masz, ale kiedyś trzeba je zdobyć.
 14. the end.

  Witam

  Siema
 15. the end.

  [ODRZUCONE]Podanie Na Moderatora

  Na nie Kompletnie nie wiesz na co składasz podanie - Piszesz podanie na moderatora, a opisujesz sytuacje z adminem - Nie znamy Cię, - Złożyłeś konto 40min temu i nagle podanie.
×