YAKUZA

Użytkownik

Reputacja

2 Neutralny

O YAKUZA

 • Ranga
  Nowy

Informacje

 • Imię
  Patryk
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  YAKUZA
 • Na jakim serwerze grasz?
  Only Mirage

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. YAKUZA

  Lotto #1

  Jestem
 2. YAKUZA

  [ZAMKNIĘTY]#53 Pytanie na dziś

  Saga Zmierzch
 3. YAKUZA

  [PRZYWITANY] Witam

  Elo :D
 4. Imię: PatrykWiek:15Link do GT: Nie mogę znależćZnajomość SourceMod (w skali 1-10): 7/10Doświadczenie:Nie miałem, ale znam mniej więcej wszystkie komendy i rozumiem na czym to polega .Kontakt:https://steamcommunity.com/profiles/76561198837218758/Możliwość płacenia składek? [TAK/NIE]: Nie Dlaczego Ty?: Ponieważ jest na serwerze dużo niekulturalnych osób którzy wyzywają graczy, nadużywają mikrofonu puszczają piosenki, Ponadto jest mało administracji i uważam ze serwer rozrośnie się w niesamowitym tempie przyjdzie na serwer dużo osób nad którymi będzie musiał ktoś zapanować.
 5. 1. Nick z gry: YAKUZA 2. Wiek: 15 3. Doświadczenie: Nie miałem, ale znam mniej więcej wszystkie komendy i rozumiem na czym to polega . 4. SteamID: STEAM_1:0:438476515 5. Ilość godzin dziennie poświęcasz na grę: 4/6 godzin 6. Znajomość SM x/10: 7/10 7. Dlaczego chcesz dostać admina: Ponieważ jest na serwerze dużo niekulturalnych osób którzy wyzywają graczy, nadużywają mikrofonu puszczają piosenki, Ponadto jest mało administracji i uważam ze serwer rozrośnie się w niesamowitym tempie przyjdzie na serwer dużo osób nad którymi będzie musiał ktoś zapanować.
 6. YAKUZA

  [ODRZUCONE]Podanie

  Jestem na NIE -wiek - doświadczenie +/- sm -Skracanie
 7. YAKUZA

  [ZAMKNIĘTY]Lubisz czy Nie Lubisz

  Lubię i walic gruchę Lubisz siadac na butle od vanisha ?
 8. YAKUZA

  [ZAMKNIĘTY]Lubisz czy Nie Lubisz

  Tak Lubisz czytać książki ?
 9. YAKUZA

  [ZAMKNIĘTY]Lubisz czy Nie Lubisz

  Tak Lubisz filmy erotyczne?
 10. 1. Nick z gry: YAKUZA 2. Wiek: 15 3. Doświadczenie: Nie miałem, ale znam mniej więcej wszystkie komendy i rozumiem na czym to polega . 4. SteamID: STEAM_1:0:438476515 5. Ilość godzin dziennie poświęcasz na grę: 4/6 godzin 6. Znajomość SM x/10: 7/10 7. Dlaczego chcesz dostać admina: Ponieważ jest na serwerze dużo niekulturalnych osób którzy wyzywają graczy, nadużywają mikrofonu puszczają piosenki, Ponadto jest mało administracji i uważam ze serwer rozrośnie się w niesamowitym tempie przyjdzie na serwer dużo osób nad którymi będzie musiał ktoś zapanować. //CamilloX @YAKUZA Poprzednie podanie zostało odrzucone 20.06(środa).Nie odczekałeś 7 dni.Zamykam i Warn.
 11. YAKUZA

  [ZAMKNIĘTY]Plany na Deathrun v2.0

  No czekam
 12. YAKUZA

  [ODRZUCONE]Podanie na Admina

  Jestem NEUTRALNY +wiek -Doswiadczenie srednio opisales to +czas -sm - Nie przekonuje mnie