(S)tick

Redaktor

(S)tick last won the day on May 16

(S)tick had the most liked content!

Community Reputation

1,009 Mistrz ErrorHead'a

About (S)tick

Admin TS3
Redaktor FanPage
 • Rank
  Opiekun Działu Redakcyjnego
 • Birthday 04/10/1997

Personal Information

 • Imię
  Paweł
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  (S)tick
 • Na jakim serwerze grasz?
  Mixowy
 • Gadu
  63256898

Recent Profile Visitors

2,758 profile views
 1. Jaki jest wasz ulubiony piosenkarz?
 2. Kurwwww jego mać. Ta jak to jest MEGA mordoooo. Oficjalnie czułem się przy słuchaniu tego kawałka, jak przy nutach Eldo albo Ganja Mafia do tej drugiej formacji mam OGROMNY sentyment. Zwłaszcza tekstowo jest bardzo zajebiste. Podkreślenie mocno ostatnich zwrotek. Ja sam chciałbym rozwijać się w taki sposób, ponieważ tekstowo jestem w stanie stworzyć coś fajnego. Co do tworzenia samej muzyki... Kurwa mam sprzęty ale tylko leżą i się kurzą... Tak czy inaczej Szajbus jeśli chcesz poznać moją opinię, to mówię tobie. BABCIU TO JEST ZAJEBISTE! Nie mówię tego, bo cię znam. Ale dlatego, że naprawdę jest moc w tym kawałku. Czekam z niecierpliwością na Twoje następne nuty.
 3. Noooo. Moje najszczersze gratulacje! Brawa dla zwycięsców oraz organizatorów!
 4. [P] Lubisz mnie? [P] Kto jest najlepszym redaktorem na forum? :D :D :D [P] Jaką pastą myjesz ząbki? [P] Co zazwyczaj spożywasz na śniadanie? [P] Co robisz, gdy boisz się czegoś? [P] Jakiej firmy masz słuchawki? [P] Posiadasz dobre oceny w szkole? [P] Lubisz pić herbatkę? [P] Czy Polska według Ciebie liczy się na arenie międzynarodowej? [P] Jakiego koloru masz majtki? ( Aktualnie? ) xD [P] Jakiej perfumy używasz? [P] Jeśli się myjesz, to od jakiej partii ciała zaczynasz? [P] Jakiego koloru masz ściany? [P] Errorhead to najlepsza sieć w Polsce? :D :D Siemanko :D
 5. U jakiego operatora posiadacie internet?
 6. Zbierasz paragony czy wyrzucasz je zaraz po zakupie?
 7. Noooo i o to chodzi. Przeczytane od deseczki do deseczki. Krótko i na temat! Ervvvv` mordeczko brawa! :D
 8. Ile zazwyczaj dodajecie łyżek cukru do herbaty/kawy?
 9. Ostatnio został opublikowany film pt " Tylko nie mów nikomu " Siekielskiego. Wokół niego jest sporo kontrowersji. Uważasz, że film ten to szansa na sprawiedliwy osąd pedofilów w sutannach?