(S)tick

Zasłużony

Ostatnia wygrana (S)tick w dniu 18 Marzec

Użytkownicy przyznają (S)tick punkty reputacji!

Reputacja

780 Errorek

O (S)tick

 • Tytuł
  Armin van Buuren
 • Urodziny 04/10/1997

Informacje

 • Imię
  Paweł
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  (S)tick
 • Na jakim serwerze grasz?
  Mixowy
 • Gadu
  63256898

Ostatnie wizyty

2403 wyświetleń profilu
 1. (S)tick

  Powrót Streamów z 2k15!

  Noooo o to chodziło !!! POZNAJĄ PANY POTĘGĘ SIECI !!! brawo mordeczki :D :D :D
 2. Akcje miooodzioo :D P.S dobrze że nie było mnie na filmiku jako ten, który w łeb dostaje heh :D :D :D
 3. (S)tick

  Usunięcie klubów

  Szczerze? Dawno temu zauważyłem takową kombinację, aczkolwiek nie żeby mnie to jakoś dotykało osobiście... Ciekaw jestem opinii pozostałych użytkowników na ten temat. Jestem za pozostawieniem.
 4. Chwalę sobię nutę waćmościa ! :D
 5. Niezależnie od tego w jaki sposób umieramy, zazwyczaj pięć sekund przed zgonem wydzielają się endorfiny, które wprowadzają nas w stan błogostanu... Mowa tutaj oczywiście o normalnym powodzie zgonu. Nie mówię o męczarniach przy kiju w dupie... Albo innej brutalnej sile niszcząco-wykończeniowej.
 6. AMMMMM Deluxe Ski Jump 2 hehe
 7. (S)tick

  Ervik na moda?

  Nooo tutaj podanko nie jest takie złe. Użytkownik znany. Administracja zaufała Tobie fundując rangę " Opiekun Serwera ". Całkiem sprawnie radzisz sobię z trudnościami forum. Stawiasz na jasne i klarowne wypowiedzi. Na SB nie świecisz głupotą, lecz dojrzałymi odpowiedziami. Oczywiście nie mówię tutaj o tak zwanym " Kiju w dupie ", aczkolwiek trzeba być elastycznym. Zabawny i śmiały oraz stanowczy i uznawany za cnotę, jeśli chodzi o zachowanie. Za wiele już nie napiszę. A więc: + Wiek + Ponad 100% piszących komentarz jest na TAK ( W tym również i Ja ) + Grono administracyjne Tobię ufa + Chęci + Aktywność + Podanie dosyć czytelne. Punkt po punkcie wypisane wszystkie aspekty. Bez zbędnego pierdolamento. Krocz ku lepszej przyszłości. Pokaż swoim kolegom i koleżankom, że jesteś godzien reprezentować nasze barwy forumowe. Jestem na TAK.
 8. MARYJA DZIEWICA !!! A miała syna... Dla porządku dziennego Adam i Ewa posiadali pempuszek maluszek :D DOWÓD NA TO JEST NIEZBITY !!!!
 9. Nie mogę w to uwierzyć, gdyby taka mordeczka jak Ja byłaby moim synem tylko że młodszym :P ... Tak by było gdybym spłodził swego pierworodnego. W przyszłości na stóweczkę TAK. Narazie nie za bardzo xDD
 10. Krótko... + Doświadczenie + Chęci + Pobyt na forum bez żadnych wybryków + SM + GT całkiem całkiem + Wiek ( Czemuż to dałem plusa przy tym podpunkcie? Zobaczcie sami [ Link ] Jestem na TAK.
 11. Znany użytkownik i doceniany dawniej, więc czemu by nie Sebuś? :D + Wiek + GT + Składka + SM + Znany użytkownik na forum + Chęć powrotu w znajome progi Uznaję Twoje podanie jako krok naprzód! Niechaj i rusza w nieznane! Jestem na TAK.
 12. Tutaj Darkness Bardzo filozoficznie odpowiedział na pytanie. Ja powiem to samo plus... Patrząc na historię wielu narodów, to Polska jako państwo miało wiele trudnych chwil w swej historii. Aktualnie dumnie reprezentuje Biało-Czerwone barwy. Mnie akurat bardzo podnieca okres w którym byliśmy państwową potęgą. Ponad 1mln kilometrów kwadratowych powieszchni. Armia która gromiła każdego wroga ( czyt: Husaria ). Ponad 16 mln mieszkańców różnorakiej narodowości. Od XIV do XVII wieku państwo Polskie jako Rzeczpospolita było koroną wśród europejskich narodowości. Ten okres niestety się zakończył. Ale w naszych sercach tkwi siła naszych przodków. Bądzmy dumni ze swojego pochodzenia.
 13. Oooosztyyyy w cara... CO to za jakieś filozoficzne pytania Damzz? :D Ja oficjalnie chce być najlepszy z najlepszych xDD
 14. Jak golę BENIZA xDD Maszynką do golenia :D A tak serio to w moim rodzinnym mieście ( Przemyśl ) znajduje się tak zwany " Tor saneczkowy ". W największym skrócie jest to stalowa zjeżdzalnia, po której jedziesz takim samochodzikiem który nie ma kół, lecz oparcia którymi sunie po stalowych torach. Takie coś może sunąć po torze z prędkością ponad 150km/h. Od razu po wybudowaniu tego zabrałem się tam z kumplami. Nigdy nie spodziewałem się tego, iz może być to taka jazda bez trzymanki. Pan który to obsługiwał zalecił mi, abym hamował przy zakrętach. Jednakże ja ani myślał o przestrzeganiu tego przepisu i jechałem po całej trasie aż do jej końcówki z prędkością dochodzącą do 160km/h. No i tak chyba z 10 razy pojechałem bo karnecik akurat był na moją kieszeń xDD No i to tyle dziękuje elo papa :D