Elly

Płeć Piękna

Elly last won the day on May 22 2018

Elly had the most liked content!

Community Reputation

92 Good

8 Followers

About Elly

 • Rank
  Beginner
 • Birthday 12/29/1997

Personal Information

 • Imię
  Ewelina
 • Płeć
  Kobieta
 • Nick w grze
  `Elly

Recent Profile Visitors

875 profile views
 1. Cześć, jest... żeby Was nie skłamać.... godzina 5:42. Jestem po całonocnym seansie dość popularnego serialu "13 powodów" i postanowiłam, że napiszę recenzję. Nie taką zwykłą, a wyjątkową, bo na taką zasługują problemy współczesnego młodego społeczeństwa, które zawarte są w różnych etapach życia głównej bohaterki serialu. Zapraszam do przeczytania, a jeśli miewasz podobne zmartwienia, ciężko Ci poradzić sobie samodzielnie z sytuacją jaka Cię spotkała zgłoś się pod ten adres - są ludzie, którzy mogą Ci pomóc. Nie jesteś sam. "Hej! Tak, Ty. Czułeś się kiedyś samotny? Zapytam inaczej, czy przeciskając się przez tłum ludzi... czułeś się samotny? Czy czułeś niezrozumiały, szary świat dookoła Ciebie, gdzie byłeś tylko szarą materią? Przynajmniej tyle dla siebie znaczysz... a dla innych? Ile znaczysz? Tak wiele spojrzeń, tak mało prawdy w twarzach otaczających Cię osób. Czy czułeś łzy na policzkach i ten ucisk w gardle, gdy tak doskonale grasz szczęście? Z pewnością jesteś dobrym aktorem, ale czy umiesz tak doskonale udawać jak ja? Czy umiałbyś grać tak trudną rolę? Hannah Baker - bardziej znana jako łatwa zdzira, puszczalska szmata, wyrafinowana dziwka i w końcu - samobójczyni. Czasem zbyt późno zdajemy sobie sprawę jaką moc mają słowa... dokładnie taką samą jaką jesteśmy w stanie wytrzymać. Plotka, niefortunne zdjęcie zrobione przypadkiem, publikacja prywatnych zapisków... jak bardzo jesteśmy w stanie wejść z brudnymi butami w życie kogoś innego by zaspokoić głód zemsty, atencji czy własnej chorej ambicji zniszczenia? Może to odpowiednia pora by zadać sobie pytania: "Czy kiedykolwiek powiedziałem komuś coś czego później żałowałem, bądź nadal żałuję?", "Czy jestem po stronie biernych obserwatorów? Czy może oprawców?". Każde tego typu pytanie zadane samemu sobie rodzi wiele myśli. Niestety, równie trudne jak odpowiedzieć na nie jest ich zapamiętanie, wprowadzenie w życie. Dlaczego? Czy naprawdę musimy być obojętni na krzyk i wołanie o pomoc? A co jeśli każdy myśli tak jak Ty? Co jeśli każdy - tak jak Ty będzie na to obojętnie spoglądał? Jakie wyjście pozostawiasz zagubionej osobie patrząc na jej ból, nie udzielając pomocy? Wiem tylko jedno... a jednocześnie nie rozumiem. Powiem Wam dlaczego tak wiele młodych ludzi decyduje się popełnić samobójstwo lub popada w depresję, z której prawdopodobnie nigdy nie wyjdzie - jest 13 powodów. A teraz usiądź i słuchaj, bo jeśli paczka dotarła do Ciebie to jesteś jednym z nich..." Obsada: Zwiastun:
 2. Kurła... jak to pSZyjaciel od pierwszego łokieta
 3. Z czystej obserwacji mogę powiedzieć... NIE ZNAM.
 4. Brak dowodów, brak wzoru, brak interwencji ze strony Administracji serwera. //Zamykam, bo robi się tylko zbędna dyskusja.
 5. Wielu zapewne zadziwi moje stanowisko, ale jestem na nie. Posiadając rolę Redaktora na sieci nie angażujesz się. Masz pole do popisu, jesteś naprawdę zdolnym pisarzem, a jednak po prostu Ci się nie chce, bo składając podanie na Moderatora raczej zdajesz sobie sprawę z tego jak bardzo czasochłonne to zajęcie. Na to stanowisko trzeba poświęcić stanowczo więcej czasu niż napisanie jednej pracy redaktorskiej na tydzień. Jestem zdumiona czytając podania niektórych, które wydają się być przekłamane i pełne superlatyw, które w rzeczywistości mają się na niskim poziomie. Pomijając oczywiście całą sympatię, bo oczywiście Kyca jako osobę bardzo lubię. Bezkonfliktowy i zdolny, ale podejmując swoje stanowisko muszę patrzeć również na inne aspekty, a te nie przemawiają za tym żeby być na tak. Pozdrawiam.
 6. Nie ma za co, to czysta przyjemność. Przy okazji chciałabym również ze swojej strony zaprosić wszystkich na długo wyczekiwany serwer ts3
 7. Tutaj z czystym sumieniem jeśli chodzi o pracę Jędrka z panelem moderacyjnym mogę powiedzieć, że jest na wysokim poziomie. Wie, jak się zachować w danej sytuacji, jak postępować, w jakich sytuacjach wolno ustąpić, a w jakich nie. W końcu był przeze mnie notorycznie sprawdzany, karcony (gdy zrobił coś niefajnego). Bardzo długo wytrzymał pod moim krytycznym okiem i wiele też dzięki temu się nauczył. W związku z tym jestem pozytywniej nastawiona. Dojrzewał w roli Moderatora można powiedzieć, że na moich oczach, dlatego wiem, że nie da ciała na tej pozycji. Powiem czysto i bez zbędnych ceregieli.. Jeśli poprawisz swoją aktywność, będę widziała, że Ci zależy to będę jak najbardziej na tak, bo co do Twoich umiejętności i doświadczenia nie mam żadnych zastrzeżeń. Jednak poobserwujemy Was jeszcze troszkę żeby mieć pewność, że wybierzemy najlepszego kandydata. Pozdrawiam i życzę powodzenia.