Skocz do zawartości

Ogłoszenia

 • Nowy styl!

  Ukazał się nowy styl na forum. Wszelkie błędy zgłaszajcie w tym temacie!

  Pani ErrorHeadKLIK
 • Zmiany (CS:GO)

  Sprawdźcie zmiany jakie zostały wprowadzone!

  Pani ErrorHeadKLIK

Elly

 Junior Admin

Ostatnia wygrana Elly w dniu 18 Maj

Użytkownicy przyznają Elly punkty reputacji!

Reputacja

82 Wybitna

7 obserwujących

O Elly

Grafik
Płeć Piękna
Redaktor Naczelny
 • Urodziny 29.12.1997

Informacje

 • Imię
  Ewelina
 • Płeć
  Kobieta
 • Nick w grze
  `Elly

Ostatnie wizyty

367 wyświetleń profilu
 1. Elly

  #18 Pytanie na dziś

  Stanowczo film, a moim ulubionym jest "Nietykalni"
 2. Elly

  [ODRZUCONE]PODANIE BY DEFF

  Podanie z automatu odrzucone. Poczytaj Regulamin Forum, a następnie bierz się za pisanie.
 3. Elly

  Muzyka na co dzień

 4. Elly

  Avatar DEFF1K

  @deff1k
 5. Elly

  Avatar

  @AnoNiM Myślę, że avatar jest na tyle dopasowany, że dodawanie do niego liter jedynie go zniszczy.
 6. Elly

  Oficjalny serwer TeamSpeak3 ErrorHead.PL

  Nie ma za co, to czysta przyjemność. Przy okazji chciałabym również ze swojej strony zaprosić wszystkich na długo wyczekiwany serwer ts3
 7. Elly

  Wymóg do zleceń

  Nie widzę żadnej różnicy między tematyką dowolną, a daniem grafikowi wolnej ręki. Co do reszty Twojej wypowiedzi się nie odniosę, bo nie zwykłam odpowiadać na chamstwo i plucie na czyjąś robotę biorąc pod uwagę, że jestem jedynym grafikiem na sieci.
 8. Elly

  [ZAMKNIĘTY]Admin

 9. Elly

  Wymóg do zleceń

  Gdy ktoś napisze "dowolnie" to znaczy, że zdaje się na Twoją intuicje i umiejętności. Moim zdaniem jest to zbędne, dlaczego? Grafik ma być kreatywny, wiedzieć co będzie dobrze wyglądało, umieć dobierać styl avataru np. do nicku (jak już nie ma do czego). Jeśli nie posiada się takowych cech nie można nazywać się grafikiem. Żadna z osób składających zlecenie na pracę graficzną nie powie Ci konkretnie czego chce. Nie namaluje Ci na kartce wszystkiego z najmniejszymi szczegółami, które odpowiadałyby ich oczekiwaniom. Na tym polega trudność tej pracy. Ponadto jeśli nie odpowiada Ci zlecenie - po prostu go nie robisz. To Twoja dobra wola czy wykonasz prace czy nie, więc nie widzę żadnego problemu.
 10. Akcja animowanego horroru gore rozpoczyna się w Sotobie, malutkiej mieścinie otoczonej szerokimi pasmami gór i lasów. W odróżnieniu od innych Japońskich mniejszych lub większych miast nie zaszczepił się tam zwyczaj kremacji ludzkich ciał po ich śmierci. Natomiast chowano ich w własnoręcznie wykonanych drewnianych trumienkach. Nastały ciężkie czasy i coraz więcej ludzi zaczęło umierać... Postacie: Obsada: Muzyka i muzyczny motyw przewodni: Recenzja i wydarzenia: Na początku wszystko wydawało się być w porządku. Ofiarami były starsze osoby - do czasu... Spokój, beztroskie życie i bezpieczeństwo mieszkańców zakłóciła tajemnicza śmierć nastoletniej Megumi. Najbliższe jej pogrzebowi wydarzenia i kilka następnych śmierci osób w kwiecie wieku, w pełni zdrowych i pogodnych wzbudziła u wielu Sotobian zainteresowanie dziwną anomalią. Jednym z nich jest nastoletni Natsuno, w którym Megumi zauroczyła się "za życia". Wśród poszukiwaczy odpowiedzi na nurtujące wszystkich pytania w związku z zaistniałymi sytuacjami jest młody lekarz - Toshio Ozaki, który miewa coraz więcej pacjentów z niepokojącymi objawami anemii. Wszystkie z nich zakończone śmiercią lekarz traktuje bardzo osobiście - jako życiową porażkę i niepowodzenie, dlatego priorytetem dla niego stało się odnalezienie przyczyny rozprzestrzenienia się groźnego wirusa. Tymczasem w kaplicy przyjaciela Ozakiego, mnicha Seishina Muroi co noc zjawia się tajemnicza dziewczynka imieniem Sunako, której rodzice wprowadzili się z początkiem lata do świeżo wybudowanej rezydencji na wzgórzu. Jaki sekret skrywa Sunako i jej rodzina? Czy Ozaki z kilkoma ochotnikami zdoła ocalić miasto przed zagładą?
 11. Elly

  Kto pod Tobą napisze?

  Kazali mi coś napisać. Kuku? :*
×