Tokoyami

  Blacklisted

Reputacja

112 Pomocny

2 obserwujących

O Tokoyami

Admin CS:GO [Only Mirage]
 King
 • Tytuł
  Początkujący

Informacje

 • Imię
  Kamil
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  Tokoyami
 • Serwer
  Only Mirage

Ostatnie wizyty

654 wyświetleń profilu
 1. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 2. Można też wyłączyć tego noblocka bo gówno daje to na początku rundy a tak to blokujemy się itp. I dać komendę !nb lub !noblock i daje 6 sekundowe przenikanie. Dodać blokadę bsa jak jest mniej ct I myślałem o wprowadzeniu minimalnych godzin na miesiąc aby właściciel/opiekun mógł na spokojnie zobaczyć czy normę nabił.
 3. Jestem na Nie Każdy by prawie głosował na banowanie, osoby który dobrze gra.
 4. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 5. Jestem na nie No chyba że nikomu przez te rangi fps spadną i serwer będzie bardziej przeciążony niż miał normalnie działać. Jak techniki napiszą plugin do rang aby nie było problemu to bym był na tak.
 6. Witam Chciałbym zaproponować aby gracze którzy mają vipa nie posiadali kevlara i hełmu na pistoletówce aby była wyrównana szansa w tych 2 rundach. Bo gracze potem obrażają graczy którzy mają vipa.
 7. Nick na serwerze Hank i od wczoraj gram pod takim Nickiem poprzedni nick miałem Kamil. Imię Kamil Wiek 20 Link do GT https://www.gametracker.com/player/kamil/54.38.142.181:30065/ https://www.gametracker.com/player/Hank/54.38.142.181:30065/ Znajomość SourceMod (w skali 1-10): 6/10 Steam id Doświadczenie Jestem adminem 5vs5 i byłem adminem na Only awp i arence 1vs1 Kontakt Steam,pw forum Możliwość płacenia składek? [TAK/NIE] Tak lecz będę chciał pogadać z opiekunem Dlaczego Ty? Jak wejdę na serwerze to gracze się obrażają lub takie dzieciaki bez mutacji wyzywają i drą się admin zamiast reagować to nic. Myślę że pomogę serwerowi aby gracze grali i nie uciekali a tym bardziej karać według taryfikatora lub regulaminu serwera.
 8. Tokoyami

  [ZAMKNIĘTY]Amatorka :/

  Ćwicz dalej i próbuj z gifami robić.
 9. Steam Grupa https://imgur.com/sY8oXYF Steam https://imgur.com/CCJMnDQ Steam https://steamcommunity.com/profiles/76561198261237983/ FB https://imgur.com/pYDVVaJ FB https://imgur.com/VfWX2hF
 10. @Bkr @danny Decyzja da radę zrobić na nowo napisać sourcebansa czy nie da rady ?
 11. Czy jest możliwość wprowadzenia tego na awp i 5vs5 po obgadaniu tego i naprawienia lub napisania na nowo sb dla awp?
 12. Witam Proponuje usunąć każdemu adminowi grupę admina w tabeli i w chatcie podczas gry na serwerze. Bo wtedy nikt się nie odpali i czm ja nie mogę używać komendy sm_stealth ? Przecież też jestem adminem jak wy. Bo jakby nikt nie widział napisu admin to wtedy nikt nie mówi idzie admin lub wbija admin.