Kaiser

Użytkownik

Community Reputation

9 Neutral

About Kaiser

 • Rank
  New

Personal Information

 • Imię
  Maciek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  Kaiser
 • Steam
  STEAM_1:0:12096304
 • Serwer
  JailBreak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. wzór Twój nick: Nick osoby, którą oskarżasz: Powód skargi: Opis sytuacji: *Dowody: Godzina i data zdarzenia: Mapa: *Dowody w formie screena/linku do zdjęcia itd. (Skarga bez dowodów zostanie automatycznie odrzucona)
 2. Kaiser

  TTT Darmowy VIP

  Witam, wychodzę z propozycją dla każdej osoby, która posiada konto na forum dłużej niż tydzień na Darmowego VIPA na okres 24 godzin, czyli czas na przetestowanie Piszcie mi na pw lub w tym temacie wasze STEAMID32, a ja dodam wam VIP'a :D Co posiada VIP: - Prefix na chacie [VIP] - 2x wiecej prestizu (!rankinfo) - 2x wiecej dolcow (!sklep) - 2x wiecej kredytow (!itemy) - Helm + kamizelka na start rundy - Unikalne modele (!sklep) - Strzykawka na start rundy
 3. Wzór: 1. Nick z gry: 2. Wiek: 3. Link do GT: 4. Doświadczenie: 5. SteamID: 6. Ilość godzin dziennie poświęcasz na grę: 7. Znajomość SM x/10: 8. Dlaczego chcesz dostać admina: Wymagania (niebrane pod uwagę w szybkiej rekrutacji): - mieć minimalnie 16 lat (jeśli gracz się wyróżnia na tle innych to można przymknąć na to oko) - pozytywna rozpoznawalność przez graczy na serwerze - minimalnie 15h przegranych na serwerze - posiadać max 5 banów (w danym miesiącu) - znajomość regulaminu TTT i forum - brak ostrzeżeń na forum (3 dni do poprawy)
 4. Rozgrywka polega na tym, że zdrajcy muszą zabić wszystkich niewinnych oraz detektywów, a detektywi i niewinny muszą odkryć kto jest zdrajcą i go zabić. Role: Niewinny (Innocent) - Jest to rola która za zadanie ma wykryć kto jest Zdrajcą Detektyw (Detective) - Ma za zadanie wykryć kto jest Zdrajcą z pomocą niewinnych Zdrajca (Traitor) - Musi zabić wszystkich niewinnych oraz detektywów. Komendy od rankingu: !prestiz - Sprawdza twoj prestiz. !kinfo - Informacje odnośnie rankingu. !top10 - top10 serwera. !rank - Sprawdza twój aktualny ranking. Komendy od TTT: !karma - Sprawdza twoją karmę. !status - Sprawdza role którą posiadasz. !itemy - Otwiera sklep z gadżetami. Komendy od sklepu: !sklep - Otwiera sklep z modelami itd. !dolce - sprawdza twoja liczbe dolcow !kostka - Metoda betowania - kostka
 5. Gra: CS:GOTyp Serwera: Mod TTT - Trouble In Terrorist Town Zasady TTT - Chodzi w nim o to, że wśród terrorystów (niewinnych) zostają wybrani zdrajcy, którzy mają za zadanie wyeliminować wszystkich niewinnych. Tylko zdrajcy wiedzą kto jest zdrajcą. Mają dostęp do sklepu z przedmiotami, gdzie mogą kupić np. wyrzutnię rakiet. Wybrany zostaje również detektyw, który za zadanie ma odkryć kto jest zdrajcą.Adres IP: 51.77.34.138:30026GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info/51.77.34.138:30026/Hosting: Liveserver.plIlość slotów: 16Wiek Właściciela serwera: 19Dlaczego chcesz dołączyć akurat do nas?: Sieć polecił mi ktoś z mojego discorda. Spodobało mi się wasze forum. Serwer, który stworzyłem wraz ze znajomymi posiada autorskie pluginy - system prestizu postaci wraz z ulepszeniami z kolejne poziomy prestizu oraz dostepny w internecie mod ttt, ktory zostal w calosci zmodyfikowany. Ogólnie duża część pluginów na serwerze jest pisana przez znajomego technika. W Polsce aktualnie istnieje 1 serwer TTT i jest wykonany bardzo słabo, wszystkie pluginy są skopiowane z internetu i tak stoi od 2 lat. Bez sieci ciężko dotrzeć do nowych graczy, a nie zamierzam tworzyć więcej niż 1 serwera. Serwer ma swój discord, na którym jest 60 osób, ale nie są to do końca nowe osoby (https://discord.gg/HCPDcyy).