Twoja SmierC

Errorek

Twoja SmierC last won the day on December 23 2018

Twoja SmierC had the most liked content!

Community Reputation

154 Excellent

3 Followers

About Twoja SmierC

 • Rank
  Beginner
 • Birthday 09/01/1999

Personal Information

 • Imię
  Bartłomiej
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  Twoja SmierC/ Lorus/ CZarnuch
 • Steam
  kojotex815
 • Na jakim serwerze grasz?
  Only DD2

Recent Profile Visitors

446 profile views
 1. Piniendze ale ch*j wie co się z nimi stało xD
 2. Po prostu z bycia sobą i z tego, że żyję.
 3. Noo Mordo widzę, że forma rośnie z miesiąca na miesiąc
 4. 2 odcienie Pomarańczowego, Biały, specyficzny kolor tynku.
 5. Z mojej strony powiem tyle, że twoja dziedzina czyli monter filmów nieco odbiega od oczekiwań na rangę Grafika. Podanie krótkie, zwięźle napisane. Wiek jak najbardziej na plus. Jesteś tu nowa, nie masz stażu, nie spełniasz żadnego z wymagań na rangę Grafika, twoja aktywność też jest znikoma więc niestety jestem na nie. Postaraj się przez pewien okres ( powiedzmy 2 tygodnie ) zrobić wszystko co możesz aby te wymagania spełnić a wtedy moja decyzja się oczywiście zmieni. Tak na sam koniec dodam... nie wiem czy będziesz miała tu dużo pracy a nawet prawie w ogóle, ponieważ na tym forum zlecenia są raczej na prace graficzne typu awatar. Z drugiej strony nie było chyba podania osoby z twoimi umiejętnościami do montowania filmów, więc może to wypalić. Ale tak jak mówiłem najpierw postaraj się spełnić wymagania. Pozdrawiam
 6. Zdaję się na los nadany mi przez Boga... ale jeżeli miał bym wybór to chciałbym skoczyć z samolotu głową do ziemi :)
 7. Baaardzo dziwny i baaardzo ciekawy wiersz... oczywiście bez tłumacza się nie obyło bo z angielskim nie jest u mnie za kolorowo :/. Wiersz dramatyczny napisany powiem szczerze w specyficzny dość sposób ale to jest z drugiej strony bardzo interesujące... duży plus dla Ciebie :)
 8. Ja się wstrzelę w sam środek :D
 9. Dokładnie to samo co teraz czyli praca... tak w sumie to wakacje się już skończyły dla mnie odkąd skończyłem szkołę... ale myślę, że na przełomie lipca/sierpnia uda się zrobić wypad z ekipą na jakieś "wakacje" :)