[[SOWA]]

Użytkownik

[[SOWA]] last won the day on May 13 2018

[[SOWA]] had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

About [[SOWA]]

 • Rank
  New
 • Birthday 07/16/2003

Personal Information

 • Imię
  Wojtek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  [[SOWA]]
 • Na jakim serwerze grasz?
  Deathrun

Recent Profile Visitors

292 profile views
 1. Twój nick:[[SOWA]] Nick osoby, którą oskarżasz: @LuckyDog Powód skargi: układy z Rejusiem i ignorowanie łamania regulaminu przez graczy Opis sytuacji: Magma: Gdy na magmie terrorysta zabił mnie nożem jak były ustalone bh pestki cudowny admin nawet nie mruknął Hot desert: Skracałem razem z Rejkiem po czym Lucky wbił na serwer Rejek powiedział coś w stylu (PODKREŚLAM COŚ W STYLU TO NIE JEST CYTAT) "No pamietasz co ci pisałem wiec nie dawaj mi bana" po czym ja go dostałem a Rejek nie Dowody:potwierdzi to Szmuler nie pamiętam jaki on ma nick tu na forum więc go nie oznaczę a możecie to sobie jeszcze sprawdzić na nagraniu z mapy Godzina i data zdarzenia: między 15:10 i 15:25 Mapa: hot desert nf i magma //3 ss jest po to zeby kazdy sobie mogł przeczytać ze rejek dostał bana za cos innego nie skracanie
 2. 1.Nick z gry: [[SOWA]] 2.Wiek: 15 3.Doświadczenie: Duże, byłem adminem na tym i na kilku innych serwerach. 4.SteamID: STEAM_0:0:16910110 5.Ilość godzin dziennie które poświęcasz na grę: od 2 do 5. 6.Znajomość SM 10/10. 7.Dlaczego chcesz dostać admina?: Dużo graczy po południu skraca pułapki na holishicie bugują deagle a o tej porze jest mało adminów i chciałbym pomóc. Kiedyś większość osób mówiła ze byłem tu dobrym adminem, więc mam nadzieje ze podanie będzie przyjęte!
 3. Jest problem z usługami i sklepem. Żadne VIPY etc. nie działają a wpisując komendę !sklep/!sklepsms nic się nie dzieje. Razem z całym serwerem prosimy o szybką naprawę. Pozdrawiam cieplutko!