ciężki charakter

Płeć Piękna

Community Reputation

6 Neutral

4 Followers

About ciężki charakter

 • Rank
  New

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Nick w grze
  furiato
 • Na jakim serwerze grasz?
  Only DD2
  Only Mirage

Recent Profile Visitors

402 profile views
 1. Fajne dupeczki maja wbite w wysportowanych, nie pytaj skąd wiem Hello and happy new year
 2. Nick aktualny: mobbynNick, który chcesz mieć: ciezki charakterPowód zmiany nicku: ten do mnie bardziej pasuje.
 3. zaraziłem się muzyka od kołyski aż po grób choć rozwiodłem się z imprezą bardzo huczny był nasz ślub i spotkałem w życiu ludzi co kłamali z nut i wiedz, że i pokazali mi szybciutko co ostatnie a co pierwsze Mówią mi Panie Dronie, lubią mnie panie drogie Jak nawijam przed oczami nie masz obrazów Jedyne co masz, to w głowie filmy.
 4. Jestem jak najbardziej na TAK ~ WIEK ~ AKTYWNY NA FORUM ~ WIDOCZNE DOŚWIADCZENIE ~ NO OGÓLNIE WYDAJE SIĘ BYĆ DOBRĄ MORDKĄ.
 5. Jeżeli sam to wymyśliłeś to naprawdę zastanawiam się co Ty masz w głowie. No ale kreatywnie.
 6. Powiem, że wywiad czytało się z bardzo fajnym odczuciem - Elly nie odpowiadała pytaniem na pytanie, tak jak robią to niektórzy. Po przeczytaniu ma się wrażenie jakby na jakimś stopniu znałybyśmy się prywatnie. Bardzo ładne pytania, na miejscu i przede wszystkim nienachalne. Bardzo wielki plusik za to, lecz tak jak mówili poprzednicy, kolorki! No i jeszcze taka maluuutka ode mnie uwaga, przed wstawieniem przeczytaj dokładnie na głos wywiad - wtedy rzucą Ci się w oczy literówki czy też grafy. Poza tym wszystko jest świetnie, tak trzymaj.