ciężki charakter

Płeć Piękna

Reputacja

6 Neutralny

4 obserwujących

O ciężki charakter

 • Ranga
  Nowy

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Nick w grze
  furiato
 • Na jakim serwerze grasz?
  Only DD2
  Only Mirage

Ostatnio na profilu byli

281 wyświetleń profilu
 1. ciężki charakter

  [PRZYWITANY] Witam

  Ale fajna miejscowość XD ELOO
 2. ciężki charakter

  [PRZYWITANY] JeleN Na Rykowisku

  Fajne dupeczki maja wbite w wysportowanych, nie pytaj skąd wiem Hello and happy new year
 3. ciężki charakter

  [ZMIENIONY] Zmiana.

  Nick aktualny: mobbynNick, który chcesz mieć: ciezki charakterPowód zmiany nicku: ten do mnie bardziej pasuje.
 4. ciężki charakter

  [PRZYJETE]Podanie o admina

  Oczywiście, że na TAK. + Wiek + Chęci + Aktywność + Kultura osobista
 5. ciężki charakter

  [ZAMKNIĘTY]Witam Wszystkich

  No, długo zagościłeś
 6. ciężki charakter

  [PRZYWITANY] Siema

  W porę, hej
 7. ciężki charakter

  [ZAMKNIĘTY]3. Piękne Laski nr 1 - 15

  I tak mam lepsze Lol
 8. ciężki charakter

  [ODRZUCONE]Mianula [ADMIN ONLYDD2]

  Jestem na NIE - Na serwerze wcielasz się w rolę dziewczyny i piszesz w rodzaju żeńskim tak samo jak i na SB, tu zaś w rodzaju męskim. To raczej nie jest poważne - to się leczy. - Nie spełniasz wymagań odnośnie czasu bycia na forum. - Nie jesteś kulturalny, spotkałam Cię raz i akurat wtedy, gdy na czacie ogólnym wyzywałeś graczy. + Wiek. + Doświadczenie.
 9. ciężki charakter

  [ZAMKNIĘTY]Lubię. Nie lubię

  Chryste Panie.
 10. ciężki charakter

  [PRZYWITANY] cześć

  Xddd elo
 11. ty no ja nie wiem, pozderki

 12. ciężki charakter

  [PRZYWITANY] Witam.

  Heja, heja, hejka.
 13. ciężki charakter

  Mobbyn na admina!!!

  1. Nick z gry: mobbyn 2. Wiek: 17 3. Doświadczenie: Jako administrator, opiekun i właściciel serwerów doświadczenie posiadam jedynie z CS:GO, a wiadomo - w tym nie ma AMX. Rozpoznać cheatera umiem bo swoje już gram, a dokładniej już będzie 10 lat (Tak, niestety moje piękne dzieciństwo spędziłam przy cs'ku.). Jestem typem osoby robiącej głównie wszystko przez konsolę, lecz tak było w przypadku GO. Można powiedzieć, że po jakiś sześciu latach nie grania w 1.6 jest to dla mnie nowe doświadczenie. Komendy znam, wiem co to AMX (dziękuję Jasiu za wytłumaczenie), ale nigdy jeszcze nie miałam go w użyciu - więc jeśli chodzi o pracę z tym, doświadczenia nie mam - jedynie w adminowaniu jako osoby odpowiedzialnej za porządek. (Choć sama czasem bywam rozwrzeszczanym bobo.) 4. SteamID: STEAM_0:0:1651017226 5. Ilość godzin dziennie poświęcasz na grę: Nie mogę określić, ile godzin dziennie mogę grać, to zależy od mojego czasu, ja siedzę zwykle w nocy i rano, myślę że co najmniej od 3 do iluś tam godzin. Tyle jestem stanie ogólnie grać w cs'a, aż mi się nie znudzi - komputer chodzi 24/7 wejść mogę w każdej chwili, chyba że szkółka. 6. Znajomość AMX x/10: 3, mam nadzieję, że ktoś weźmie mnie pod swoje skrzydło i przyuczy - ja tu tylko SB. 7. Dlaczego chcesz dostać admina: Chcę dostać admina, ponieważ sama gram na tym serwerze oraz gra tam sprawia mi przyjemność. A co zakłóca przyjemność z gry? Cheaty i wrzeszczące dzieciole. Mam czas i myślę, że mogę pomóc w rozwoju tego serwera i być może w jakimś stopniu przyczynie się do wybicia packą choć odrobiny latających odpaleńców. Skoro tak dzielnie i pilnie szukacie adminów - mobbyn zgłasza się na ratunek. Myślę, że jestem osobą, która nie syczy do ludzi z nienawiścią i taką, z którą można się dogadać. Taki ogólnie zabawny człowiek ze mnie jest, ciekawy serwer, ciekawi ludzie no i ogólnie fajnie mi tu jest.
 14. ciężki charakter

  [ZAMKNIĘTY]Kto pod Tobą napisze?

  @eQQ, pisz - szybko! (świetny szmaragdowy kolor)
 15. ciężki charakter

  [ZAMKNIĘTY]Dokończ Tekst Refrenu Muzyki

  zaraziłem się muzyka od kołyski aż po grób choć rozwiodłem się z imprezą bardzo huczny był nasz ślub i spotkałem w życiu ludzi co kłamali z nut i wiedz, że i pokazali mi szybciutko co ostatnie a co pierwsze Mówią mi Panie Dronie, lubią mnie panie drogie Jak nawijam przed oczami nie masz obrazów Jedyne co masz, to w głowie filmy.