Bkr

Właściciel Serwera

Community Reputation

17 Neutral

5 Followers

About Bkr

Admin CS:GO [5vs5]
Admin CS:GO [Only Awp]
VIP
 • Rank
  New
 • Birthday 12/14/2000

Personal Information

 • Imię
  Konrad
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  BKR
 • Steam
  loleczekk421
 • Serwer
  Only AWP
  5vs5

Recent Profile Visitors

1,475 profile views
 1. Bkr

  Lotto #52

  u are not prepared
 2. Bkr zezwolił byś mi na vipa bo kupiłem i nie mam go, no i nie wiem o co chodzi czy musisz zezwolić czy jak nie rozumiem.

 3. Bkr mam pytanie bo kupiłem vipa 30 dni i nie mam go za 7.38

  zl

 4. Jeszcze raz przepraszam Cię @Malma za naruszenie regulaminu i dodanie notki @Werni'emu. Co do admina @Smil3y - dostajesz pierwsze ostrzeżenie za danie UB bez żadnego wyjaśnienia. Ban wraca do perma. Jeśli admin je rozpisze wtedy pomyślimy co dalej.
 5. Zapraszam do tego tematu:
 6. Nie raz w logach widziałem jak gracz robi naloty na innych. Typu: Gracz dostaje bana na 30minut. Jeśli nadal będzie źle się zachowywał pójdzie perm mute.
 7. Otóż moją propozycją jest usunięcie poniższego Wigetu z panelu bocznego skoro i tak nie używamy 1.6. A dodanie GOSETTI/LiVESERVER.
 8. 12.07.2019 -Poprawiono detektor do NoScop'ów, -Błąd który usuwał nicki w !topns, Aby topka się zaaktualizowała, gracz musi zabić z NoScope w Głowę(jednorazowo). TOPKA nie została zresetowana.
 9. Witam każdego z was, użytkownika ErrorHead i graczy naszego serwera. Piszę temat z pomocą rozwoju serwera w sposób propozycji. Czy chcielibyście aby na serwerze zostały wprowadzone nowe mapy? Mapy typu: * de_westwood, * de_kabul_32, * de_aztec, .... Czy inne tego typu mapki? Może masz jakąś mapę którą chciałbyś zobaczyć i zagrać na naszym serwerze? Napisz poniżej tę mapę. Jeśli dana mapa już była wymieniona przez innego użytkownika, zlajkuj mu post a czym większe zainteresowanie mapą to na pewno ją zobaczymy na serwerze! Pozdrawiam @Bkr
 10. Dodam swoje pięć groszy przed zakończeniem ankiety. Jakiś czas temu jak dodaliśmy topkę NS'ów, to wprowadziliśmy blokadę noży na rundach no-scope. Wydaje mi się że w ten sposób jest już ograniczony nóż to maximum, gdyż gracze narzekali na noże w rundach NS. Wg mnie propozycja zbędna. Ale poczekamy na wyniki głosowania.
 11. A można uzyskać więcej informacji, dlaczego serwer DD2 został "oznakowany" jako niepowodzenie? Z jakich przyczyn został on "nie wypalony".