szubartov

Admin CS:GO

Community Reputation

13 Neutral

About szubartov

Admin CS:GO [5vs5]
 • Rank
  New

Personal Information

 • Imię
  Mateusz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  szubartov
 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/szubartov/
 • Serwer
  Arena 1vs1

Recent Profile Visitors

62 profile views
 1. 1) Umieszczenie menu broni pod komenda !menu (lub podobnej) -> mega irytujące jest to, że wyświetla się na początku każdej rundy. 2) Dodanie rtv. -> chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego :D 3)Modyfikacja komendy admina, dzieki której jest głosowanie na nową mapę, w taki sposób, aby mapa była zmieniana po zakończeniu obecnej. 4) !ws i !gloves tylko dla vipa. 5) Usuniecie granatów dla vipa z 2 pierwszych rund.
 2. Co do map jak najbardziej na +, p90 powinno zostac.
 3. Props za wykonanie, może następnym razem zrób TOP10 miejsc w Polsce?
 4. - wiek - doświadczenie - słabo zachowywałeś się na serwerze Jestem na NIE.
 5. Ja bym to ugryzł z innej strony, przerobienie na serwer typu RETAKE. Mapy: Mirage, Cache, Inferno. To jest coś czego nie ma na tym forum, a rozgrywka nie ma prawa się znudzić bo jest bardzo dynamiczna.
 6. Jesteś 4707 osobą, która kliknęła dzisiaj w okruszek.
 7. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany! Głos został oddany :)
 8. Nick: szubartovRanga: Administrator 5v5 Only MirageLink do podania:
 9. A ja powiem inaczej, TO ZALEŻY. Bestialskie mordowanie jak najbardziej, ale np. pójść do więzienia za potrącenie sarny to już przesada :)
 10. No i mozna się czegoś dowiedzieć ciekawego :D +1
 11. Nick:szubartov ♥♫Ranga: Admin Arena 1v1Link do podania:
 12. Nick na serwerze: szubartov ♥♫ Imię: Mateusz Wiek: 21 Link do GT: https://cache.gametracker.com/player/szubartov ♥♫/54.38.142.181:30053/ Znajomość SourceMod (w skali 1-10): 6/6,5 Steam id: STEAM_0:0:180188334 Doświadczenie: Byłem adminem dwa lata temu, na pewny serwerze ONLY AWP. Kontakt: Fb, forum, steam, discord, ts3. Możliwość płacenia składek? [TAK/NIE]: Tak. Dlaczego Ty?: Potrafię ogarnąć zamieszanie na serwerze, jestem stanowczy i uporządkowany. Mam duzo czasu na grę, ze względu na to że jestem studentem. Jestem w stanie poświęcić minium 3h dziennie na opiekę nad serwerem. Komendy można bardzo szybko sobie odświeżyć, więc to raczej żaden problem.