Ten Zły

Errorek

Community Reputation

13 Neutral

2 Followers

About Ten Zły

 • Rank
  New
 • Birthday 02/22/2003

Personal Information

 • Imię
  Arkadiusz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  Ten Zły
 • Serwer
  Mixowy

Recent Profile Visitors

150 profile views
 1. 61 https://cssetti.pl/serwer/137.74.7.15:28003
 2. Nick na serwerze: Ten Zły Wiek: HOT 16 hehe Steam ID: STEAM_0:1:193496883 Link do GameTrackera:https://www.gametracker.com/player/Ten Zły/137.74.7.15:28003/ Posiadasz mikrofon (Tak/Nie): TAK Znajomość AMXX: 6/10 Doświadczenie: niezbyt duże, bawiłem się kiedyś pluginami, ale nie było to nic poważnego Co wniósłbyś na serwer będąc opiekunem: Na pewno jakieś nowości typu nowe skiny, wgrywanie rs'ów naprawianie błedów itp. Coś o sobie: Jak zapewne wiecie na imię mi Arkadiusz mam 16 lat. Jestem wysokim brunetem (188cm) z niebieskimi oczami. Z natury jestem spokojnym miłym gościem, lubiącym pożartować. Moimi zainteresowaniami w głównej mierze są sporty zespołowe, które sam mam przyjemność uprawiać. Mieszkam w małej wsi w okolichach Warszawy. Ukończyłem gimnazjum i podąrzając za swoimi zainteresowaniami postanowiłem wybrać kierunek technik informatyk, aby w przyszłości móc zaangażować się bardziej w rozwój tej sieci. Dostępność: od godziny 10/11 rano do późnych godzin wieczornych (22-23) Czy w razie potrzeby jesteś w stanie finansowo wspomóc serwer: To zależy, nie zawsze ma się pieniądze,ale postarałbym się coś dorzucić. Czy jesteś w stanie poprowadzić zebranie adminów: Bez najmniejszego problemu, zawiadomiłbym kilka dni wcześniej adminów o zebraniu, aby każdy mógł mnie poinformować, czy dałby radę tego dnia stawić się na zebranie. Dlaczego mielibyśmy wybrać właśnie Ciebie: Nie ukrywam, że to będzie dla mnie nowe doświadczenie, ale człowiek uczy się całe życie. Mam dużo chęci i zapału, które szybko mi nie miną, jeśli mam na coś "zajawkę" staram się to robić jak najlepiej potrafię. Mimo młodego wieku dysponuje wysoką kulturą osobistą oraz powagą, oczywiście humoru też mi nie brakuje. Jestem punktualny i rzetelny w tym co robie, potrafie się przyznać do błedu i wyciągać z nich wnioski. Szczerze mówiąc bardzo mi zależy na odbudowaniu tego serwera, jako opiekun, włożyłbym swoje serce i poświęcił swój czas na nasze DD2. Wystarczyłby mi okres próbny na udowodnienie tego, że nie potrafię tylko gadać, ale zamienie swoje słowa w czyny. PYTANIA: 1. Jakie masz plany na serwer jeśli zostałbyś opiekunem? 2. Jak zachowasz się w sytuacji nadużywania admina? 3. Co zrobisz kiedy admin zaczyna prowokować gracza? 4. Jesteś świadkiem konfliktu 2 adminów na serwerze, jak reagujesz? 1. Co każdy miesiąc wymieniać rs'ki na nowe -Co każdy miesiąc resetować top15 -Co jakiś czas wymieniać skiny, eksperymentować z nimi, jestem kreatywny. -mam swoją wizję prowadzenia serwera, ale musze ją udoskonalić, aby pod każdym względem była dobra 2. Jeżeli po moim upomnieniu sytuacje będą się powtarzać, będę skłonny odebrać adminowi jego uprawnienia. 3. Za takie zachowanie biorę go na dywanik i karze go ostrzeżeniem. 4. Zapraszam obu adminów na ts'a, pytam o co poszło i wspólnie rozwiązujemy sprawę, oczywiście będę zmuszony ich ukarać w postaci ostrzeżenia.
 3. Rodzaj grafiki: W pierwszej kolejności gif, jeśli się nie uda to format pngWymiary: sygnatura forumowa (chyba 500x200)Tematyka: Auta sportowe typu lambo, ferrari :)Kolorystyka grafiki: ciemne odcienieNapis: Ten Zły Admin DD2Przykładowy obraz: brak, Ty wybierasz :)Informacje szczegółowe: jeśli się uda gif, poprosiłbym o efekt glitch'a
 4. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 5. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 6. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 7. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 8. Nick: Tem ZłyForma płatności: SMS Czas usługi: narazie 1 msc
 9. Nick: Ten ZłyRanga: Admin Only DD2Od kiedy: od 03.07Do kiedy: 19.07Powód: Jak każdy człowiek potrzebuję trochę odpoczynku, więc wyjeżdżam na krótkie wakacje.