P4R4N0IA

Użytkownik

P4R4N0IA wygrał w ostatnim dniu 19 Wrzesień 2018

P4R4N0IA ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

47 Świeżak

O P4R4N0IA

Użytkownik
 • Ranga
  Początkujący

Informacje

 • Imię
  Igor
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  P4R4N0IA
 • Na jakim serwerze grasz?
  Only Mirage

Ostatnio na profilu byli

598 wyświetleń profilu
 1. P4R4N0IA

  [ODEBRANA]wew

  Nick:P4R4N0IA. Ranga: REDAKTOR XD Powód: Teraz, gdy spróbowałem jestem w stanie stwierdzić, że zwyczajnie się nie nadaję.Siedziałem około 6h na myśleniu twierdząc, że coś mi to da. Wymyśliłem parę idei, ale każdą finalnie odrzuciłem i nawet nie chciało mi się tego pisać. Przepraszam wszystkie osoby, które wierzyły we mnie i dziękuje osobom, które dały mi szansę. Wyciągnąłem wnioski i możecie się śmiać, ale była to dla mnie swojego rodzaju lekcja. Wiem, że pewnie mnie za to co zrobiłem mnie zjecie, ale na sieci zostaję i będę grał na waszych serwerach oraz udzielał się na forum. Napomknę jeszcze, że podanie nie było pisane do końca na trzeźwo. Całą sytację pozwolę sobie skomentować klasycznym <xd>
 2. P4R4N0IA

  [ZAMKNIĘTY]P&Q do Stick'a :D

  [P]Co sądzisz o Narodzie chowanym pod nazwą Rzeczpospolita Polska? [P]Ile piw najwięcej wypiłeś w ciągu jednej nocy/dnia? [P]Lubisz swojego ojca?
 3. P4R4N0IA

  [ZAMKNIĘTY][ ????? ] Plakat ErrorHead.PL

  Jestes kozakiem totalnym
 4. P4R4N0IA

  [PRZYJETA]Kilka propozycji

  Emotki - Nie 2. Usunięcie rangi urlop z legendy - 3. Dodanie kolorowego (ON/OFF) + 4. Dodanie panelu bocznego z donejtami + 5. Dodanie w działach serwerów przejście do profilów Właściciela i Opiekuna + 6. Dodanie pod tabelą serwerów: Ogłoszenia + 7. Dodanie panelu bocznego z grupą steam + 8. Dodanie to tabeli serwerów przejście do działu serwera +
 5. P4R4N0IA

  [ZAMKNIĘTY]#91 Pytanie na dziś

  Muszę wstać o 6 a chciałbym o 9
 6. P4R4N0IA

  [PRZYJETE]Redaktor

  WYMAGANIA: 1. Staż na forum minimum 2 tygodnie. + 2. 25 sensownych postów. + 3. Znajomość ortografii i interpunkcji. + Pojawiają się czasem błędy w interpunkcji, ale staram się je sprawdzać 4. Aktywność na forum. + 5. Umiejętność pracy w zespole. + WZÓR: Nick: P4R4N0IA. Wiek: 16 Coś o sobie (zalecana dłuższa wypowiedź): Mam na imię Igor i aktualnie chodzę do 1 klasy technikum. Moje zainteresowania to głównie muzyka, sztuki walki i gra na komputerze. Niestety w pewnym etapie mojego życia byłem zmuszony do rezygnacji z mej pasji, którą wymieniłem jako drugą ze względu na problemy zdrowotne. (w tym momencie mógłbym ją kontynuować, ale czekam na "chęci") Ogółem jedyne co teraz wykonuję z moich pasji/zainteresowań to gra na komputerze i słuchanie muzyki. Choć nie uważam, żebym robił to dobrze, lubię rozmawiać i pisać z ludźmi na różne tematy. Doświadczenie w roli redaktora: Brak. Dlaczego mamy wybrać Ciebie na to stanowisko :Jako, że jestem w temacie laikiem, to na posadzie redaktora forum mam zamiar się pod tym względem "rozwinąć" i progresować. W tym celu postaram się: odżywić dział "Wieczorne Pytanie", co jakiś czas tworzyć i wypowiadać się w różnego rodzaju działach/tematach typu "zabawy" itp. i pod przypływem weny wykonywać dodatkowe projekty typu wywiady. Jednak nie jestem w stanie wszystkiego obiecać, ponieważ nie do końca znam jeszcze swoje możliwości. W tym podpunkcie opisałem moje założenia i cele. Pozdrawiam Przykładowe 3 prace: Nie wiem co mógłbym tutaj wrzucić. Wydaje mi się, że nie posiadam takich prac.
 7. P4R4N0IA

  [ZAMKNIĘTY]Sieciowy Turniej 1vs1 FORTNITE

  Szkoda, że nie umiem w to grać. No cóż, miłej zabawy.
 8. P4R4N0IA

  [ODRZUCONA]Auto-odrodzenie

  Na Tak Z doświadczenia wiem, że nudno jest się patrzeć przez 30-120sekund na ludzi przechodzących mapę bez żadnych innych interakcji.
 9. P4R4N0IA

  [ZAMKNIĘTY]#90 Pytanie na dziś

  gazowana lemoniada xd