fnatic.

Użytkownik

Reputacja

0 Świeżak

O fnatic.

 • Tytuł
  Nowy

Informacje

 • Imię
  Kamil
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  fnatic.f0restwOw~
 1. Twój nick: Indestructible. Nick osoby, którą oskarżasz: Shizu Powód skargi: Obraza graczy, w tej sytuacji niesłuszny ban Opis sytuacji: Nie wiedziałem ze to coś to admin, nie dostał infa, padł i płacze przez to mikro, jedzie na wszystkich równo "Zera jebane nawet infa nie dajecie" i wydziera się przez ten mikrofon. Powiedziałem zeby już się zamknął to spiął się jeszcze bardziej i zwyzywał od frajerów. Gadał dalej to mu powiedziałem żeby juz zamknął ten pysk i za to dostałem bana. Nic tylko pogratulować takiemu adminowi :) *Dowody: Godzina i data zdarzenia: Jakos 17:30 26.06.2019 Mapa: de_dust2
 2. fnatic.

  [ODRZUCONA]Totalne zero

  Weź mnie nie rozśmieszaj hahahha... Daj mi dowód na to, że powiedziałem do ciebie "debilu jebany regulaminu nie znasz?" Powiedziałem, że jesteś zerem i tyle. To są wulgaryzmy? Ty też dobrze wiesz ze gsj jest zabronione i co sobie z tego robisz? "Idź wypłacz się na forum" Poziom twojego adminowania godny podziwu.
 3. Twój nick: fnatic.f0restwOw~ Nick osoby, którą oskarżasz: Dejman Powód skargi: Łamanie regulaminu Opis sytuacji: Typek lata sobie po całej mapie na gsj, zwrócisz mu uwagę to powie żebyś poszedł wypłakać się na forum. No kurwa bez jaj. Ban na 3h za wyzwanie od zerowca po całej sytuacji tez spoko rozwiązanie co? Śmnieszne i tyle. *Dowody: http://f1a.hltv.org.pl/srv58561/HLTV-1906151211-de_dust2.dem.zip Mapa: de_dust2
 4. Skarga dotyczy "admina" Dejman czy chuj wie jak. Dajecie flagi ludziom, którzy za grosz nie znają regulaminu. Napierdala tym przez całą mapę na gsj i zadowolny. Zwróć mu uwage ze napierdala na gsj to Ci powie, żebyś wypłakał sie na forum Zastanówcie się komu dajecie flagi... Gość za "wyzwanie" od zerowca wklepie bana na 3h.. Dramat i nic więcej.
 5. fnatic.

  [PRZYJETA]Dramat i tyle..

  Daj mi chociaż jeden dowód na to, że w jakiś sposób Cię wyzwałem, czekam.
 6. Nick na serwerze: fnatic.f0restwOw~ SID/IP:STEAM_0:1:18262305 Admin, który nadał bana: Sola1~Zola Link do demka: Link do bana: Opis sytuacji: Dajesz mi gościu bana z powodem obraza admina za to, że Ci powiedziałem, że nie ogarniasz wgl rangi admina? To jest twoim zdaniem obraza? Uraziło Ciebie to, że powiedziałem, że nie wykonują celi mapy i ze masz 4x specta i nic z tym nie robisz? Teraz jestem pewny, że nie nadajesz się na admina.