FriFree

Użytkownik

Community Reputation

3 Neutral

1 Follower

About FriFree

 • Rank
  New

Personal Information

 • Imię
  Filip
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  FriFree
 • Na jakim serwerze grasz?
  JailBreak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam Iż Że Na Serwerze Jest Wiele Ułatwień Dla Svipów i Vipów Przychodze z Prośba o Usuniecie Dla Svipów 200hp a Zastąpienie Ich Albo 175 hp i Lekko Niższa Grawitacją Lub Samo 175 Hp a u Vipów Było By to 125 Hp Lub 135. Albo Zamiast Tego Statystyki Ogólnie Gracz: -100Hp - 1 skok - x1 dmg Vip: - 135/125 Hp - x2 dmg - 2 skoki - Lekko (Mniej Niż Svip) Zwiekszona Szybkość (Prędkość Poruszania Się) Svip: - 150 Hp - x3 dmg - 3 skoki -Lekko Obnizona Grawitacja / Lekko Zwiekszona Szybkość (Prędkość Poruszania Się) Lub To i To Razem Moim Zdaniem Będzie To Zmiana Na Plus Jeśli Chcemy Wprowadzic Tę Zmiane z Gangami.
 2. Witam Przychodzę z Pewną Propozycją Odnośnie Do Gangów Ponieważ Narazie Bycie w Nich Nic Nie Oferuje Chciałbym Żeby To Się Zmieniło Więc Moja Propozycja To Dodawanie Cech Takich Jak: Szybkość (Adrenalina), Siła,Niższa Grawitacja. Statystyki Tę Będzie Można Odblokować np: Członkowie Gangu Dają Do Skarbca Szlugi (Walute Serwera Dla Więzniów) i Załozyciel Może Rozdać Szlugi w Np Siłe Lub Szybkość.
 3. 1.Nick: FriFree 2.Wiek: 14 Lat 3.Staż w Cs: 3 Lata 4.Sprawny Mikrofon: Nie Lecz Będę Je Naprawiadz 5.Link Do Gt https://www.gametracker.com/account/manage/ 6. Doświadczenie: Byłem Strażnikiem Na Jednym Serwerze Jailbreak Lecz Zostałem Wyrzucony z Administracji Za Wpis Jednego Gracza. a Samo Doświadczenie Duże. Znam Się Dobrze Na Jailbreakach. 7.STEAM_0:0:1563416058 8.Dziennie Poświęcam Na Grę 3 Godziny Lub Więcej Zależy Czy Jest Weekend. 9.Chciałbym Zostać Strażnikiem By Pomóc Administracji Serwera i Innym Graczom Bo Niektórzy Łamią Regulamin i Tym Samym Przeszkadzają Innym w Grze. 10.Opłata: Tak Opłata Będzie ,Lecz Odrazu Nie Będę Mógł Wpłacić Pieniędzy Na Serwer Ponieważ Telefon Się Zepsuł.