Oroczimaru

Użytkownik

Community Reputation

2 Neutral

About Oroczimaru

Użytkownik

Personal Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Na jakim serwerze grasz?
  Mixowy

Recent Profile Visitors

49 profile views
 1. Witam, kolejny temat w moim wykonaniu dzisiaj, więc przejdę od razu do rzeczy. Szukam Opiekuna który lubi pakować pieniądze w coś Co daje efekty mam na myśli DD2. Do zaoferowania mam: + Konto na hostingu Serwera z dostępem do: Start, Stop, Konsola, Edycja Adminów. + Swoją pomoc w kwestii finansowej, żeby nie było, że nic nie robie czy coś. + Oczywiście Admin+VIP, dożywotni ze wszystkimi flagami. Chętne osoby proszone o napisanie Podania według tego Wzoru: Nick z forum/CS: STEAM ID / NS: Kontakt: Ile jesteś w stanie przeznaczyć co miesiąc na serwer: Coś od Siebie: Temat pisany na szybko więc mogę edytować w każdej chwili, oczywiście na + jeśli chodzi o przywileje dla Opiekuna Serwera.
 2. Witam, jak wiadomo, utrzymanie serwera + reklama to nie lada wyzwanie dla jednej osoby postanowiłem od następnego miesiąca zacząc coś w tym kierunku robić, lecz mała pomoc od Naszych Kochanych Graczy była by mile widziana. Za dotację w wysokości od 5 do 10 zł nie ważne czy przelew czy sms, przewidziana nagroda w Postaci Vipa na 5 dni, jeżeli będzie więcej niż 10zł od danej osoby, ta osoba otrzyma vipa na 20 dni. Jeżeli zależy Wam na tym aby miał kto grać na naszym serwerze, warto się dołożyć aby serwer się rozwijaj. Ja Postaram się od następnego miesiąca czyli "Czerwiec" dać tyle ile mogę abyście nie byli zawiedzeni. Pieniądze wysyłamy na: Tutaj można wysłać pieniądze. Po każdym wysłaniu pieniędzy na serwer proszę napisać post niżej według tego wzoru: Nick z forum/Serwera: Rodzaj Płatności: Kwota przeznaczona na serwer: Chcesz Vip'a, czy Nie(Tak/Nie): Dowód zapłaty wysyłamy na PW do mnie(Mój Profil )
 3. Witam jak wiadomo istnieje coś takiego jak głosowanie na serwer na Cssetti, Link po niżej, lecimy https://cssetti.pl/serwer/145.239.16.135:27015 81
 4. Witam jak wiadomo istnieje coś takiego jak głosowanie na serwer na Cssetti, Link po niżej, lecimy https://cssetti.pl/serwer/145.239.16.88:27015 1
 5. Zastosuj sie do tego wzoru: Nick na serwerze:SID/IP:Admin, który nadał bana:Link do screenów:Link do bana:Opis sytyacji:
 6. REGULAMIN ADMINA ONLY DD2 Zasady Ogólne 1. Admin musi przestrzegać regulaminu serwera oraz forum.2. Admin powinien wykazywać się wysoką kulturą osobistą nie tylko na serwerze, ale też i na forum, ts3.3. Admin powinien starać się utrzymać dobrą atmosferę na serwerze.4. Admini powinni podejmować decyzję wspólnie, chyba że jest tylko 1 admin.5. Admin powinien być na bieżąco na forum, aby uniknąć nieporozumień.6. Nikt inny oprócz Ciebie nie może korzystać z Twoich uprawnień.7. Admin powinien pomagać innym na serwerze, jak i forum.8. Admin ma obowiązek zachowywać się odpowiednio, bowiem jest on reprezentantem całej Sieci.9. Admin nie może nadużywać swoich praw.10. Każdy kick/ban powinien być dobrze sprawdzony przed nadaniem, aby uniknąć skarg na forum.11. Admin-chat (y@/u@) służy tylko do przekazywania ważnych informacji oraz upomnień i nie używamy go do innych celów.12. Admin powinien używać zwykłych powodów bana. Własny powód wpisujemy tylko jeżeli nie ma odpowiedniego dostępnego.13. Admin nie może posiadać ostrzeżeń na forum, jeżeli tak będzie ma czas 7 dni na odpracowanie ich.14. Admini, po nadaniu 4 i więcej razy screenów jednemu graczowi, będą zmuszeni przedstawić dodatkowe dowody w postaci rozpiski demka w przeciągu 24 godzin od odwołania).15. Admin nie może używać komendy 'amx_unban' pod groźbą utraty stanowiska. Zezwolić na jej użycie może tylko H@/J@. Zasady Specjalne 1. Administracja Serwera ma prawo do zmiany regulaminu, bez uprzedzania o tym graczy. 2. Admin jest również graczem - zobowiązuję się do przestrzegania powyższego regulaminu oraz REGULAMINU ADMINA SERWERA 3. Brak znajomości powyższego regulaminu, oraz w przypadku adminów serwera brak znajomości regulaminu admina serwera - nie zwalnia z odpowiedzialności za dokonane wykroczenia. 4. Wejście na serwer DD2 oznacza akceptację wyżej wymienionego regulaminu. 5. Wejście na serwer DD2 oznacza zobowiązanie się gracza do przestrzegania wyżej wymienionego regulaminu.
 7. REGULAMIN SERWERA ONLY DD2 Zasady Ogólne 1. Zabrania się używania wszelkich wspomagaczy oraz skryptów/komend ułatwiających grę [Ban Permamentny] 2. Zabrania się podmieniania modeli [Ban Permamentny] 3. Reklamowanie innych serwerów, sieci itp [Ban Permamentny] 4. Wchodzenie na Aktywnym Banie [Ban Permamentny] 5. Podpowiadanie przez ts/gg/steam i inne komunikatory [Ban Permamentny] 6. Podszywanie się pod innego gracza/admina/opiekuna/właścieciela [Ban Permamentny] 7. Nadużywanie mikrofonu [Upomnienie/Kick/Ban 5min/Ban 30min] 8. Nadużywanie wulgaryzmów [Upomnienie/Kick/Ban 30min/Ban 3h] 9. Obrażanie gracza lub członków Jego rodziny [Ban 1h - 1 dzień] 10. Utrudnianie gry innym graczom [Kick/Ban 30min/Ban 1h/Ban 3h]: 11.1 Rozrzucanie smoke po całej mapie 11.2 Wyrzucanie bomby w niedostępne miejsca 11.3 Rzucanie flash'y członkom swojej drużyny11.4 Blokowanie przejścia przez bramy 11.5 Inne zachowania uznane przez admina jako utrudniającym grę pozostałym graczom 12. Używanie haseł/nicków/avatarów steam obrażających czyjąś godność/poglądy religijne oraz hasła/nicki/avatary nazistowskie/faszystowskie [Kick z powodem nakazującym zmianę/Ban 1h - 1dzień] 13. Nadużywanie u@ (say_team:@) [Upomnienie/Kick/Ban 5min/Ban 30min - 1h] 14. Resp TT do 1:40 [Upomnienie/Slay/Kick/Ban 5min/Ban 30min] 15. Brak wykonywania celów mapy tj [Upomnienie/Slay/Kick/Ban 5min/ Ban 30min - 3h]: 15.1 TT dąży do podłożenia bomby 15.2 CT dąży do rozbrojenia paki lub nie pozwala jej podłożyć 15.3 TT ma zakaz kampienia do momentu podłożenia bomby 15.4 CT ma zakaz kampienia od momentu podłożenia bomby 16. Na serwerze obowiązują ustawienia graficzne "Open GL" i "32bit". [Kick z powodem/Ban 1 dzień/Ban Permamentny] 17. Nicki standardowe: Player/unnamed/No Swear [Kick z powodem/Ban 5min/Ban 1h] 18. Pozwalanie na zabijanie się/rozbrojenie bomby/podkładanie bomby [Ban 1h - ban 7dni] 19. Gracz zbanowany na forum MOŻE otrzymać bana na serwerze [Ban Permamentny] 20. Na serwerze panuje zakaz używania Tarczy (Shield) [Kick/Ban 5min/Ban 1h - 3h] 21. Nadmierne przebywanie w SPECTATORS [Kick/Ban 5min/Ban 30min - 1h] 22. Częste reconnecty na serwer (np. po zginięciu) [Kick/Ban 5min/Ban 30min - 1h /Ban 2h] 23. Nadużywanie mikrofonu poprzez osoby, które nie przeszły mutacji [Upomnienie/Kick/Ban 5min/Ban 30min] Zasady Specjalne 1. Wejście na serwer DD2 oznacza akceptację wyżej wymienionego regulaminu. 2. Wejście na serwer DD2 oznacza zobowiązanie się gracza do przestrzegania wyżej wymienionego regulaminu. 3. Administracja Serwera ma prawo do zmiany regulaminu, bez uprzedzania o tym graczy. 4. Admin jest również graczem - zobowiązuję się do przestrzegania powyższego regulaminu oraz REGULAMINU ADMINA SERWERA znajdującego się - Kliknij Tutaj! 5. Brak znajomości powyższego regulaminu, oraz w przypadku adminów serwera brak znajomości regulaminu admina serwera - nie zwalnia z odpowiedzialności za dokonane wykroczenia.
 8. Wzór: Nick z Gry STEAM / NS: STEAM ID: Znajomość amx'a: Kontakt: // Wolne stanowiska: 5
 9. Wzór: Nick na serwerze: SteamID: Serwer: Imię: Link do profilu na banid.pl: Link do Twojego GT na serwerze: Doświadczenie: *Znajomość AMXX(1-10): **Kilka zdań o sobie: Sprawny mikrofon: TAK/NIE Czy byłeś karany na serwerach ErrorHead.pl: TAK/NIE Czy masz aktywną usługę na serwerze (VIP): TAK/NIE Kontakt: Możliwość placenia składek: [TAK/NIE] WYMAGANIA: - Minimum 16 Lat (możliwe wyjątki) - Minimum 5 Postów na ErrorHead.pl - Minimum 20h przegrane na serwerze - Minimum 7 dni ważności konta - Znajomość regulaminu serwera/admina - Znajomość moda i funkcji serwera - Wysoka kultura osobista - Codzienne odwiedzanie forum, bycie na bieżąco - Poświęcanie około godziny dziennie na pilnowanie serwera - Sprawny mikrofon - W przypadku Steam brak blokad typu VAC
 10. Wzór: Nick na serwerze: SteamID: Serwer: Imię: Link do profilu na banid.pl: Link do Twojego GT na serwerze: Doświadczenie: *Znajomość AMXX(1-10): **Kilka zdań o sobie: Sprawny mikrofon: TAK/NIE Czy byłeś karany na serwerach ErrorHead.pl: TAK/NIE Czy masz aktywną usługę na serwerze (VIP): TAK/NIE Kontakt: Możliwość placenia składek(11zł/sms/6 PayPal): [TAK/NIE] Wymagania na Admina: WYMAGANIA: - Minimum 16 Lat (możliwe wyjątki) - Minimum 5 Postów na ErrorHead.pl - Minimum 20h przegrane na serwerze - Minimum 7 dni ważności konta - Znajomość regulaminu serwera/admina - Znajomość moda i funkcji serwera - Wysoka kultura osobista - Codzienne odwiedzanie forum, bycie na bieżąco - Poświęcanie około godziny dziennie na pilnowanie serwera - Sprawny mikrofon - W przypadku Steam brak blokad typu VAC
 11. Gra: CS 1.6Typ Serwera: Steam/NSAdres IP: 145.239.16.88:27015GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.16.88:27015Hosting: 1shotIlość slotów: 32Wiek Właściciela serwera: 23Dlaczego chcesz dołączyć akurat do nas?: Dostałem propozycję od kogoś więc jestem :)