EL WARIATO

Użytkownik

Community Reputation

2 Neutral

About EL WARIATO

 • Rank
  New
 • Birthday 03/31/1996

Personal Information

 • Imię
  Pelikan. √
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  Pelikan. √
 • Steam
  Pelikan. √
 • Na jakim serwerze grasz?
  Deathrun #2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Twój nick: Captain Crocodile Nick osoby, którą oskarżasz:Ulaniec(Ponczuśᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ) Powód skargi:Dostałem bana na 4 godz za obrazę gracza i admina (ulanca) a on mnie cały czas wyzywał a jak ja wyzwałem do dostałem bana i tak wgl dostałem tego bana na 4 godz.zamiast na 2 godz. pare dni temu była inna sytuacja, tamtym razem wszedłem do portalu nie pokolei i odrazu dałem się zabić a on dał mi bana za niespełnianie życzeń tt a odrazu mu sie dałem zabić czy ktoś mi kurwa wytłumaczy co to ma znaczyć? Opis sytuacji:Dostałem bana na 4 godz za obrazę gracza i admina (ulanca) a on mnie cały czas wyzywał a jak ja wyzwałem do dostałem bana i tak wgl dostałem tego bana na 4 godz.zamiast na 2 godz. pare dni temu była inna sytuacja, tamtym razem wszedłem do portalu nie pokolei i odrazu dałem się zabić a on dał mi bana za niespełnianie życzeń tt a odrazu mu sie dałem zabić czy ktoś mi kurwa wytłumaczy co to ma znaczyć? *Dowody:demko z gry Godzina i data zdarzenia:Około 15:00-16:00 17.06.2019 Mapa:dr_stone Proszę o degradacje skurwysyna.
 2. O zgłaszam się o topkę o vipa :)

   

  1. Show previous comments  3 more
  2. EL WARIATO

   EL WARIATO

   Coś tak czułem że się zapyatasz o ten nick, teraz mam nick na steam N0t :>

  3. DEjMAN

   DEjMAN

   nie, to jest moj nick

  4. EL WARIATO

   EL WARIATO

   Ale co nie to jest mój nick? bo nwm o co chodzi ci w tym momencie

    

    

 3. wyswietla mi się jak wpisuje ten kod że jakiś plik f spełnił nieprawidłową wartość coś takiego. I jak chce coś kupić w sklepie sms na stronie to mam cały czas Not Found 404 i nie moge nic kupić...
 4. Nick / SID :Nick:Pelikan. √/SID:STEAM_0:1:463038805 lub [U:1:926077611] lub 76561198886343339 ale nwm co to jest to sid ale chyba któreś z tych Serwer :Deathrun#2 Errorhead.pl Usługa :DJ (double jump) Ilość dni :30 Data złożenia zamówienia :25.05.2019 Opis problemu :Kupiłem sms'em DJ na Deathrunie i wpisałem kod co mi przyszedł na sms'a i wyskoczył mi jakiś błąd na czacie w cs. Pls pomózcie.