Osa

Admin CS:GO

Community Reputation

3 Neutral

About Osa

Admin CS:GO [Deathrun #2]
  • Rank
    New

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Na chacie widziałem jak obraził cię tylko krusza. Macie wszyscy porobione bindy z wyzwiskami a potem mówicie "o sory bindy, nie ten klawisz" Dałem mu za to 10 min gdyż napisał to jednorazowo tego dnia. Ty dostałeś bana za nie spełnienie życzenia TT na 60 min zgodnie z taryfikatorem ( ). Jak Jacuś coś mówił to nie słyszałem czy wyzwiska czy co, ponieważ parę osób naraz mówiło, a jak zhave pisał to nic nie widziałem.
  2. To napisał tylko raz. Pisał inne rzeczy których tu nie wkleił. (k) Zabrania się wypowiadania w skargach osobom, których dana skarga nie dotyczy. Mogą się wypowiadać: składający skargę, oskarżony, ewentualni świadkowie oraz wyższa administracja danego serwera. W przypadku odwołań od bana wypowiadać się może osoba zbanowana, Blacklisted a także wyższa administracja inni użytkownicy muszą zostać poproszeni o wypowiedź w innym przypadku grozi to ostrzeżeniem w postaci warna.)
  3. Zostałeś zakneblowany za nadużywanie, ponieważ wcześniej pisałeś podobne treści, które nie występowały RAZ. Jak można zauważyć są tam też treści obrażające moją osobą.
  4. Nick: Osa Key-Drop.plRanga: Admin CS:GO (forum, na serwerze już mam)Link do podania:
  5. 1. Nick z gry: Osa Key-Drop.pl 2. Wiek: 14 3. Link do GT: https://www.gametracker.com/kajto77/ 4. Doświadczenie: Byłem kiedyś adminem na serwerze AWP , ale to dawno temu. 5. SteamID: STEAM_1:0:140786343 6. Ilość godzin dziennie poświęcasz na grę: W tygodniu do 4, a w weekendy do 6-7 godzin. 7. Znajomość SM x/10: 6/10 8. Możliwość płacenia składek [Tak/Nie]: Tak 9. Dlaczego chcesz dostać admina: Jestem aktywny, ogarnięty. Na dr#2 jest mało adminów // @Osa Key-Drop.pl Przyjęty na okres próbny 2 tygodni. Zgłoś się do @J4s1u lub @Drive na pw w celu opłacenia składki oraz po odbiór Admina na serwerze. Zapoznaj się z regulaminem serwera oraz forum, oraz postami w Pokoju Adminów. ~ @: )