Krime Story.

Admin 1.6

Krime Story. last won the day on May 17

Krime Story. had the most liked content!

Community Reputation

11 Neutral

4 Followers

About Krime Story.

Admin 1.6 [JailBreak]
 • Rank
  New
 • Birthday 05/11/2001

Personal Information

 • Imię
  Bartosz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  Krime Story
 • Steam
  https://steamcommunity.com/profiles/76561198898129143/
 • Na jakim serwerze grasz?
  JailBreak

Recent Profile Visitors

93 profile views
 1. + wiek + czas na grę + doświadczenie - gt + opłata - powód aby mieć strażnika, to nie jest tak że podoba mi się serwer i chce mieć odrazu na nim rolę, tu potrzebna jest odpowiedzialność. - gracz nie do końca zna regulamin jb - częsty brak kultury (przeklinanie, obrażanie innych) Mój głos : Neutral (bardziej na nie)
 2. Propozycja non-sens. Po takich zmianach kupno vipa/svipa wśród graczy by spadło o niemal 80%. Osobiście wolałbym żeby zostało tak jak jest. Owszem, należy się lekki nerf, ale nie aż taki. Do przesady.
 3. Ciekawa propozycja, jednakże co rundę praktycznie ktoś się buntuje, szybkość, siła czy grawitacja to by była skromnym zdaniem przesada. Na serwerze zawsze jest co najmniej 2 svipów, których i tak trzeba pilnować. Propozycja ciekawa, ale moim zdaniem do poprawek.
 4. + wiek - gt + staż w grze - staż na forum (konto pod podanie) + opłata - mikrofon - steam id Mój głos : Nie
 5. + wiek + staż + gt + składka + lubiany przez wielu graczy na serwerze - staż na forum +/- doświadczenie + chęci Dodam od siebie że xNoternus to porządny gracz, myślę że zasługuje na okres próbny. Mój głos : TAK
 6. - wiek - staż na forum +/- gt + doświadczenie - mikrofon + dobra opinia wśród większości graczy na serwerze + Opłata + chęci Jestem neutralny ale myślę że okres próbny by wszystko pokazał.
 7. 1. Nick z gry: Krime Story 2. Wiek: 17 3.Staż w CS: 5-6 lat 4.Sprawny Mikrofon (TAK/NIE): TAK 5. Link do Gt: https://www.gametracker.com/player/Krime Story/51.38.153.236:27015/ 6.Doświadczenie: Średnie, bywałem administratorem na serwerach typu FFA 7. SteamID: STEAM_0:1:468931707 8. Ile godzin dziennie poświęcasz na grę: 3-4 godziny, zdarza się że dłużej. 9. Dlaczego chcesz dostać strażnika?: Chciałbym wspomóc administrację w sprawach serwerach, bynajmniej pomagać im jak tylko mogę. Strzec aby aby odpowiednie osoby były w CT, Zapobiegać konfliktom między graczami, najogólniej mówiąc - dbać o dobrą atmosferę gry. 10. Wniosę opłatę za strażnika? (TAK/NIE): TAK