Damzz

URLOP

Damzz last won the day on March 5

Damzz had the most liked content!

Community Reputation

237 Excellent

About Damzz

Moderator
Opiekun Serwera
 • Rank
  Typowy Angol
 • Birthday 03/03/2003

Personal Information

 • Imię
  Damian
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  Damz
 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/damzyniusz/
 • Na jakim serwerze grasz?
  Only AWP
 • Gadu
  لن أعطي

Recent Profile Visitors

3,409 profile views
 1. Nick: DamzzRanga: Moderator / Admin TS3 / Opiekun SerweraOd kiedy: 01.04.2019Do kiedy: 17.06.2019Powód: Masa egzaminów na które niestety trzeba się nauczyć.
 2. Absolutnie nic, jak będę miał jakiś pomysł to na pewno się nim podzielę.
 3. Nick: Damz Ranga: Admin TS3 Link do podania:
 4. Imię: Damian Wiek: 16 (03.03.03) Nick na TS3: Damz Doświadczenie: Od czego by tu zacząć. Korzystam z TS'a od ponad trzech lat, posiadam znakomite doświadczenie jako użytkownik jak i admin. Wiele razy posiadałem własny serwer do gadania lub grania z kolegami. Znam się na praktycznie wszystkim lecz uważam, że moją mocną stroną jest edycja kanałów. Wiem także jak kickować, banować, dodawać ikony, itp. Myślę, że nadaję się na tą rolę, iż czas który włożyłem ucząc się tego wszystkiego pozwala mi powiedzieć, że bycie adminem to dla mnie żadna nowość i potrafię się wywiązać z obowiązków. Coś o sobie: Mam na imię Damian, również znany jako 'Damz'. Urodziłem się 16 lat temu w Polsce i po 9 latach wyemigrowałem z rodziną do Wielkiej Brytanii. Lubię spędzać czas przed komputerem, jeździć na rowerze i spotykać się ze znajomymi. Interesuję się piłką nożną i sztukami walki (głównie K1, Muay Thai i Kick Boxing). Uważam, że jestem osobą pracowitą, pewną siebie i lubiącą zdobywać nowe doświadczenia na co też liczę tutaj. W przyszłości chciałbym być kimś zajmującym się pieniędzmi np. księgowym, brokerem lub przedsiębiorcą. Wierzę, że mi się uda ale wiadomo że życie nie zawsze daje nam to czego chcemy. Wypowiedzi pozytywne jak i negatywne są mile widziane. Dzięki!
 5. Jestem na NIE. + Wiek - Doświadczenie (skoro nie rozumiesz pytania to widać że pierwszy raz starasz się o admina) - GameTracker (trzeba się domyśleć że chodzi o GT serwera, a nie twoje konto.) - Staranność i rozpisanie się - Płacenie składek - Znajomość SourceMod'a Nawet nie wiesz czym jest Steam ID, wydaje mi się że nie znając podstawowych rzeczy nie powinien eś zostać adminem.