Damzz

Admin CS:GO

Damzz last won the day on March 5

Damzz had the most liked content!

Community Reputation

274 Wyższa Liga

About Damzz

Admin CS:GO [Deathrun #2]
 • Rank
  Typowy Angol
 • Birthday 03/03/2003

Personal Information

 • Imię
  Damian
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  Damz
 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/damzyniusz/
 • Serwer
  Deathrun #2
  TeamSpeak3
 • Gadu
  لن أعطي

Recent Profile Visitors

3,615 profile views
 1. Jak dla mnie Neymar jest spoko tylko nie potrzebnie zajmuje się jogą na boisku. Większa beksa niż Ronaldo. A ogólnie parę z tych rzeczy już wiedziałem ale dziena za jeszcze więcej informacji o światowej klasy piłkarzu jakim jest Neymar Jr.
 2. Szczerze wszystkiego nie czytałem ale gdy zobaczyłem WWW to mnie zainteresowałeś. Myślałem, że było to wymyślone o wiele wcześniej, a tu proszę. Fajny i ciekawy artykuł!
 3. Damzz

  [PRZYZNANY]Urlop

  Nick: Damzz Ranga: Admin CS:GO (tylko) Od kiedy: 23.06 Do kiedy: 27.06 Powód: Chwilowa praca i brak dostępu do komputera
 4. Nie korzystam. Prawdziwy zapach męszczyzny to moje perfumy.
 5. Nick: DamzzRanga: Admin CS:GO (DR2)Link do podania:
 6. No wiadomix, do Polski oczywiście!
 7. Nie no dobre Oby było takich więcej.
 8. Więcej niż jedno zwierzę to... Owca?
 9. Nick z gry: Damz Wiek: 16 Link do GT: Nie posiadam dostępu. Parę godzin na serwerze już spędziłem, a to dopiero początek. Doświadczenie: Adminem na serwerach CS:GO byłem już wiele razy. Znam podstawowe komendy, a jak czegoś nie wiem to szybko się uczę. Swoją przygodę z serwerami zacząłem właśnie na DR i to tam zostałem adminem po raz pierwszy więc uważam, że na tych serwerach znam się najlepiej. Potrafię utrzymać porządek. SteamID: STEAM_0:0:1409922 Ilość godzin dziennie poświęcasz na grę: W zależności od dnia, na sam serwer około dwie godziny. Znajomość SM x/10: 7/8 (głównie korzystam z panelu admina) Możliwość płacenia składek [Tak/Nie]: Niestety nie. Dlaczego chcesz dostać Admina: Właśnie skończyłem szkołę więc przez następne trzy miesiącę będę marnował życie przed komputerem. Grając na tym serwerze przypomniało mi się jak to kiedyś było i z chęcią chciałbym to powtórzyć. Lubię zajmować się serwerem i być krytykowanym, a ten serwer jest na razie moim ulubionym. Często widzę osoby które nie wiedzą jak się zachowywać i czasem to naprawdę denerwuje więc myślę, że poradzę sobie z natemperowaniem nie tylko tych młodszych graczy.
 10. +/- Wiek i GT +/- Doświadczenie i SM + Składki i Chęci - Staranność Na twoim miejscu bardziej bym się postarał. Jeśli ci na tym zależy wciąż masz czas na udoskonalenie podania. Na razie jestem na NIE.
 11. Wymiotowałem ze trzy razy w życiu. Jeśli dobrze pamiętam to rok temu w szpitalu po zatruciu.