Damzz

Moderator

Ostatnia wygrana Damzz w dniu 5 Marzec

Użytkownicy przyznają Damzz punkty reputacji!

Reputacja

227 Bywalec

8 obserwujących

O Damzz

Opiekun Serwera
 • Tytuł
  Typowy Angol
 • Urodziny 03/03/2003

Informacje

 • Imię
  Damian
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  Damz
 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/damzyniusz/
 • Na jakim serwerze grasz?
  Only AWP
 • Gadu
  لن أعطي

Ostatnie wizyty

3281 wyświetleń profilu
 1. Damzz

  Lotto #36

  Elo elo
 2. Damzz

  Powrót Streamów z 2k15!

  No i to rozumiem, kolejny streamer na forum. Leci follow i życzę powodzenia w nagrywaniu!
 3. Gdybyś musiał zdecydować grać w jedną grę do końca życia, jaka byłaby to gra?
 4. Nazwa drużyny: Zmywary eSports Kapitan drużyny: Damzz Zawodnicy: Damzz, Choina, Aturek, DaMiAnS, Small, Rezerwa: SkinnyBull Linki do profilów Steam graczy: Damzz: https://steamcommunity.com/id/damzyniusz/ Choina: https://steamcommunity.com/id/simba3311 Aturek: https://steamcommunity.com/profiles/76561198118165060 DaMiAnS: https://steamcommunity.com/profiles/76561198815826949 Small: https://steamcommunity.com/profiles/76561198384596588 SkinnyBull: https://steamcommunity.com/id/Adamosekk
 5. Sieciowy Turniej 5 na 5 Witam i Zapraszam do drugiego już turnieju sieciowego 5v5. Zasady są praktycznie takie same, a oto i one: - Zgłaszamy drużyny po 5 osób, opcjonalnie można zgłosić 6 dla pewności że każdy będzie grał. - Wszystkie mecze odbędą się na platformie Esportal w formacie Best of 3 (każdy musi posiadać aplikację Esportal). - Mapy zostaną wybrane tak jak na profesjonalnych turniejach (1. ban, 2. ban, 1. pick , 2. pick, 1. ban, 2. ban, ostatnia mapa). - O pierwszym pick'u zadecyduje rzut monetą na Steam'ie. - Mapy jakie będzie można grać to: Dust II, Mirage, Cache, Overpass, Nuke, Train, Inferno. - Playoff'y będą w formacie losowej drabinki. - Wszystkie mecze odbędą się w weekend'y. Wzór Nazwa drużyny: Kapitan drużyny: Zawodnicy: Linki do profilów Steam graczy:
 6. Jeśli mógłbyś zdecydować, jakim sposobem chciałbyś umrzeć?
 7. Człowieku ty masz 4 minuty na serwerze co cię od razu dyskwaliwikuje. + Wiek - GT - Staranność - Rozpisanie się
 8. Jestem na NIE. + Wiek, GameTracker i doświadczenie - Brak możliwości płacenia składki - Przeszłość, staranność i rozpisanie się Jako admin powinieneś dawać innym przykład, a ty zwyczajnie psułeś wizerunek sieci. Już zapominając o tym nie rozumiem co ma znaczyć to że nie chcesz aby panowała nuda skoro admin jest po to żeby trzymać porządek. W ogóle mnie nie przekonałeś swoim podaniem.
 9. Jeśli jeszcze nie masz, czy chciałbyś mieć w przyszłości dzieci? Jeśli tak, ile?
 10. Damzz

  Ervik na moda?

  Ervvv mój ty kumplu czekałem na to podanie i się doczekałem. Oczywiście że jestem na wielkie TAK, a oto powody: - Wiek, lecz to tylko liczba i moim zdaniem jesteś najbardziej dojrzałą osobą na forum. - Doświadzenie, ale wierzę że ja jak i reszta administracji pomoże ci się dostosować. + Aktywność i staż na forum. + Staranność i chęci, widać że przeczytałeś swoje podanie i się rozpisałeś. + Zaufana osoba, znana i lubiana przez administrację.
 11. Czy uważasz, że Adam i Ewa posiadali pępki?