Malma

Właściciel

Malma last won the day on April 22

Malma had the most liked content!

Community Reputation

540 Łowca Lajków

About Malma

Księżniczka Sieci
Miss

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Nick w grze
  Malma
 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/Malmaa/
 • Gadu
  4861536

Recent Profile Visitors

8,936 profile views
 1. !Regulamin Only Mirage! 1. Wchodząc na serwer akceptujesz niżej napisany regulamin. 2. Staraj się zachowywać kulturę osobistą grając na serwerze (PAMIĘTAJ NASI GRACZE TO RÓWNIEŻ I DZIECI). 3. Zabronione jest używanie wszelkich programów umożliwiających wspomaganie rozgrywki. 4. Zakaz używania nicku, który jest na tle rasistowskim lub jest to nick administratora forum/serwera. 5. Zabronione jest nadużywanie mikrofonu w sposób utrudniający grę innym graczom. 6. Zabrania się puszczanie bindów/muzyki. 7. Z czatu głosowego mogą korzystać osoby po 16 roku życia lub po mutacji. (Wyjątek to zadanie pytania i podanie informacji o pozycji przeciwnika) 8. Zakaz spamowania na u@. 9. Zakaz wykorzystywania błędów serwera, wszelkie problemy z serwerem proszę zgłaszać do opiekuna lub na forum. 10. Wszelkie zażalenia prosimy zgłaszać na forum lub u opiekuna. 11. Gracz, który dostał bana ma 24h na odwołanie. 12. Zabronione jest wyłudzanie od graczy wszelkiego rodzaju przedmiotów, itemów oraz pieniędzy. 13. Zakaz notorycznego kampienia na respie przez stronę tt jak i ct. 14. Zabronione jest przechodzenie do drużyny wygrywającej chyba, że w drużynie tej jest mniejsza ilość graczy. 15. Zabronione jest reklamowanie innych serwerów, forum, ts/discorda, stron z czitami, itp. 16. Zabronione jest utrudnianie innym graczom rozgrywki między innymi poprzez blokowanie przejść. 17. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia graczy z jego przestrzegania. Regulamin został stworzony na potrzebny Sieci ErrorHead.pl zakazuje się jego kopiowanie, edytowanie i umieszczanie na innych stronach internetowych.
 2. Mo powiem Ci, że nawet miłe zaskoczenie. Powodzenia :D
 3. Z powodu nie działającego spina, po rozmowie z autorem będzie trochę inna.
 4. Malma

  Nowa ranga

  Witam, razem z administracją doszliśmy do wniosku o likwidacji rangi Donator a w zamian tego wprowadzamy nową "Ranga specjalna" Z dniem dzisiejszym osoby posiadające rangę Donator otrzymają VIP'a na forum na okres czasu równo warte w kwocie, którą wsparli forum. Przykład 20zł = 4 miesiące ważności VIP'a Wszelkie informację oraz możliwość zakupu nowej rangi w linku poniżej:
 5. Co to Ranga Specjalna: Zakup rangi specjalnej polega na wybraniu sobie nazwy grupy, koloru oraz ikonki z dodatkowymi przywilejami poniżej. Przywileje Rangi Specjalnej: ✔ Brak limitu wiadomości w skrzynce, ✔ Przyznawanie 10 reputacji dziennie (użytkownik może 5), ✔ Bezterminowa możliwość edycji posta, ✔ Możliwość edycji swoich postów na czatboxie, ✔ Możliwość zmiany nicku raz w miesiącu, ✔ Wybranie sobie nazwy rangi, ikonki oraz koloru. Cennik: Koszt rangi to 11.07 PLN (SMS), bądź 11zł Przelew co każdy miesiąc. Przydatne linki: Kolor: https://fonty.pl/kolory.htm Ikonki: http://fontello.com/ WZÓR ZAKUPU: Nazwa rangi: Ikonka: Kolor: Czas usługi: UWAGA! Zabrania się wybierania kolorów należących do administracji oraz nazw sugerujących typu właściciel/administrator/junior administrator/moderator itd.
 6. Jeśli chcesz złożyc podanie na konkretny serwer, złóż podanie w odpowiednim dziale serwera. Zgodnie z podanym wzorem.
 7. Mało kiedy biorę chyba, że jak kupuje coś droższego to biorę paragon w razie gwarancji czy cokolwiek.
 8. Nic nie rozumiem z Twojego podania. Jeśli chcesz złożyć podanie na konkretny serwer to składasz to w odpowiednim dziale serwera według wzoru. Na multi nie spełniasz nawet wymagań.