Malma

Właściciel

Ostatnia wygrana Malma w dniu 9 Lipiec

Użytkownicy przyznają Malma punkty reputacji!

Reputacja

68 Wybitna

O Malma

Płeć Piękna
 • Urodziny 21 Kwiecień

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Nick w grze
  Malma
 • Gadu
  4861536

Ostatnie wizyty

1613 wyświetleń profilu
 1. Malma

  #29 Wieczorne pytanko.

  @PIXUŚ
 2. Malma

  [ODRZUCONE]podanie o admina

  Multiadmin jest inna rangą niż admin konkretnego serwera. W zależności na jakim serwerze chcesz sprawować taką funkcje w każdym dziale znajduje się "podanie na admina".
 3. Malma

  [ODRZUCONE]Podanie na Admina

  Dosyć tej zbędnej dyskusji. Każdy ma prawo wypowiedzieć się czy jest na tak czy nie i nie każdy musi mieć opinie pozytywną. Wątpię w Twój wiek skoro nawet nie potrafisz poprawnie złożyć podania bo z tego co widzę chodziło Ci o podanie na admina AWP a Ty złożyłeś na multiadmina, który posiada uprawnienia na wszystkich serwerach. Nastepnym razem za takie zbędne dyskusje dostaniecie ostrzeżenie. Składając podanie na jakąkolwiek range powinieneś znać regulamin również forum.
 4. Malma

  Witam

  Hej hej
 5. Malma

  [ZAMKNIĘTY]Urlop

 6. Malma

  [ZAMKNIĘTY]Urlop

  Przyjęty
 7. Malma

  Elo

  Hejka
 8. Malma

  [PRZYWITANY] Cześć wam!

  Cześć
 9. Malma

  [ODRZUCONE]Grafik Maciurek? Warto spróbować :)

  Założyłeś konto 3h temu. Nie napisałeś ani przywitania ani żadnej wiadomości chociażby na Czatboxie. Nikt Cie nie zna ani nikt nic nie wie o Tobie. Daj się nam poznać. Rozumiem, że ranga grafik nie jest jakąś rangą, która oczekuje bardzo dużego zaufania tak jak moderator czy BL ale jednak ranga to ranga na której powinny być osoby, które w jakimś stopniu dały się poznać. Cenimy sobie każdą rangę i nie mamy zamiaru rozdawać komuś kogo nie było stać na chociażby krótkie przywitanie. Popraw swoją aktywność i daj nam się poznać i nie widzę problemu by dać Ci szanse w następnym podaniu. Aktualnie podanie odrzucam.