Malma

Właściciel

Ostatnia wygrana Malma w dniu 27 Luty

Użytkownicy przyznają Malma punkty reputacji!

Reputacja

444 Wyższa Liga

O Malma

Miss
Płeć Piękna
VIP
 • Tytuł
  Księżniczka Sieci
 • Urodziny 21 Kwiecień

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Nick w grze
  Malma
 • Gadu
  4861536

Ostatnie wizyty

7289 wyświetleń profilu
 1. Malma

  Powrót Streamów z 2k15!

  Zapewne dałoby się lepszy ale uczenie się od podstaw programu umożliwił mi póki co tylko to hahha Na pewno będziesz streamowac mixy w 1.6 i nie przyjmuje słowa sprzeciwu :D Powodzonka Jasiek
 2. Naprostuję trochę sytuacje. Zauważyłam, że Wasze odpowiedzi opierają się na stronie "finansowej" co doceniam, że umiecie uszanować czyjś wkład wiedząc, że są inne rzeczy, które tego potrzebują. Go mod nie cierpi w żadnym stopniu kiedy jest mixowy. To jest groszowa akurat sprawa bo on nie potrzebuje reklamy a niecałe 17zł w miesiąc dać ze swojej kieszeni to też nie jest jakiś problem pod warunkiem, że to ma wgl sens. Serwer możemy opłacać dalej z @DEjMAN ale to od Was zależy. To, że jesteśmy jedynymi posiadaczami rcona serwera nie oznacza, że nie możemy podesłać zaufanej osobie, która chce skleić mixa. Nie musimy my być by wyjść z inicjatywą zagrania. Co prawda w ostatnim czasie sklejenie trwa tak jak wyżej zostało to napisane ale wolimy wiedzieć ile osób chce czasem dla 4fun pograć i się "zintegrować". Tłumaczenia typu ja w to nie umiem grać itd można sobie darować ponieważ ma być to zabawa a nie walka o miliony. Dużo osób była pozytywnie nastawiona na mixy a kiedy zainwestowaliśmy w serwer to większość jakoś się "zmyła" i nie jest zainteresowana graniem. Wracając do sedna - ile osób jest zainteresowana graniem mixów i klejeniem nawet bez nas po prostu.
 3. Malma

  Welcome :))

  Hej, hej! :D
 4. Malma

  [PRZYWITANY] Hej

  A hej hej ( :
 5. Skarga wygląda inaczej po drugie nie masz nawet dowodów. Uważasz, że niesłuszny ban? Zapraszam do działu odwołanie od bana cs go a nie działu skarg.
 6. Malma

  [PRZYWITANY] Dobry.

  Siemka, jak grasz w 1.6 to zapraszam na go moda XD
 7. Witam, Chciałabym poinformować, że o godzinie 15:00 startujemy z Go Modem. W razie jakiś propozycji piszcie tematy w dziale serwera. Zapraszamy do wspólnej gry!