TiNg

Użytkownik

Community Reputation

1 Neutral

About TiNg

 • Rank
  New

Personal Information

 • Imię
  Kamil
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  TiNg
 • Steam
  76561198862065510
 • Serwer
  Only Knife
 • Gadu
  jah

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To co napisałeś nie ma sensu, zbanowałeś mnie bo co? bo mam haxy no kurde? Każdy admin może uważać, że ktoś cheatuje, ale to chyba nie jest za bardzo powód do bana, a twoim powodem jest to, że siadł mi bunnyhop. Gratuluje (btw na spectacie siedziałeś z minute więc za dużo czasu to to nie jest :) )
 2. Nick na serwerze: TiNg SID/IP: STEAM_1:0:450899891 Admin, który nadał bana: nevs Link do demka: Link do bana: Opis sytuacji: 11.03 O 21:08 Grałem na serwerze only knife, w przeciwnej drużynie był Demz (Nie pamiętam nicku dokładnie) I zawołał on nevsa ponieważ podejrzewał u mnie skrypty na bunnyhopa, nevs przeszedł do spectata i stwierdził, że mam autohotkeya. Żeby wyjaśnić bana wszedłem na team speaka 12.03 i nevs poprosił mnie o wysłanie 2 screenshotów co zrobiłem. W jednym z tych screenshotów pokazane było, kiedy ostatni raz używałem cheatów (09.03.2019) Stwierdził on wtedy, że przyznałem się do używania cheatów na serwerze only knife (czego nie zrobiłem),a gdy POWTÓRZYŁEM mu, że nie używałem ich na tym serwerze wyrzucił mnie z kanału na team speaku.
 3. Tak jak Ty nie jestem teraz na komputerze, jutro pokaże screena, mam cheaty do csa, ale z tego co wiem mozna sprawdzic kiedy byly ostatnio uzywane.Gdzieś koło 16/17 jutro wbije na tsa. @nevs
 4. Twój nick: TiNg Nick osoby, którą oskarżasz: Nevs albo DemzPowód skargi: Niesłuszny ban Opis sytuacji: Normalnie sobie grałem i z bomby bez żadnego pytania dostałem bana za prawdopodobnie autostrefa, dlaczego? Bo bunnyhopowałem sobie tyłem :) Gratuluje nevs *Dowody: Jedynie screen bana, ale chyba nie jest potrzebny - możecie sobie wszystko sprawdzić Godzina i data zdarzenia: Około 21:00 11.03.2019 Mapa: Only knife mapy nie pamiętam *Dowody w formie screena/linku do zdjęcia itd.