DejvidGamingPL

Użytkownik

Reputacja

5 Świeżak

1 obserwujący

O DejvidGamingPL

 • Ranga
  Nowy

Informacje

 • Imię
  Dawid
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  Dejvid
 • Steam
  Nie mam
 • Na jakim serwerze grasz?
  Deathrun
  Only Mirage

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. DejvidGamingPL

  [ODRZUCONE]Podanko

  Sorka ale jestem na nie -/+ wiek - składka - SM + GT
 2. 1. Nick z gry: D3JV1D :D 2. Wiek: 14 (skończone) (27.12.04) 3. Link do GT: https://www.gametracker.com/player/D3JV1D :D/137.74.7.15:30035/ 4. Doświadczenie: Posiadłem Juz Admina Na serwerze Deathrun 6. Ilość godzin dziennie poświęcasz na grę: 5h 7. Znajomość SM x/10: 8 8. Możliwość płacenia składek [Tak/Nie]: tak 9. Dlaczego chcesz dostać admina: Ponieważ jak jestem na serwerze i nie ma adminow to czlonkowie deathruna zaczynaja skracac, bugowac mape, wyzywac itd. Wiec chcialbym temu zapobiec i takie osoby bym banowal mutowal i kickowal.Jestem mila osoba, lubiana. Umiem dostosowac sie do regulaminu :D. Zycze milego dnia/wieczoru. Pozdrawiam Dawid .
 3. DejvidGamingPL

  [ODBANOWANY]Prośba o unbana

  Nick na serwerze: Sex PornHub Sex SID/IP: STEAM_1:0:202988599 / 185.48.177.132 Admin, który nadał bana: nevs Link do demka: nie wiem gdzie to jest Link do bana: https://www.sourcebans.errorhead.pl/ Komentarz: Dostalem Bana Nie wiem Za co. pisze ze za nick ale pytalem sie admina i to nie jest zadna reklamacja ani nic. wiec nwm dlaczego dostalem bana (perma) Gram uczciwie bez zadnych chatow itp. wiec prosze o szybka odpoweidz w stosunku do tego tematu :D Pozdrawiam Dejvid :D
 4. DejvidGamingPL

  [ODRZUCONE]Pisze Podanie Na Admina

  1. Nick z gry: ✪DEJVID TV 2. Wiek: 14 3. Doświadczenie: Bylem Już adminem na tym serwerze DR 3 miesiace 4. SteamID: STEAM_1:0:202988599 5. Ilość godzin dziennie poświęcasz na grę: 4 godz codziennie 6. Znajomość SM x/10: 8 7. Dlaczego chcesz dostać admina: Znowu i Znowu Gracze Zaczynaj Się Bawić Gdy Nie Ma żadnej administracji. Zaczynają wyzywać, skracać, Podpuszczać do wpisywania w konsoli "sm_test", i puszczanie bindów/muzyk . I wlasnie chciałbym to zmienić a własnie widzę że szukacie adminów i postarał bym się to zmienić tak jak było to normalnie. A adminów Nie widzę tak często tylko najaktywniejsi admini to: Wolfik, P4R4N0IA i ":)" i chciałbym im pomoc. Pozdrawiam DEJVID
 5. DejvidGamingPL

  [ODRZUCONE]PODANIE NA ADMINA DEADHTRUN

  Jestem neutralny -sm -wiek +Doświadczenie +Powód
 6. DejvidGamingPL

  [PRZYJETE]Podanie na admina DeathRun

  100% na tak mordo +Wiek +Widzę cię na serwerze +Doświadczenie +SM +Powód
 7. DejvidGamingPL

  [ODRZUCONE]ADMIN

  Jestem na nie -wiek -sm -doswiadzenie -wyzywanie +Chęci
 8. DejvidGamingPL

  [ODRZUCONE]Podanie po admina

  Jestem na nie -sm -wiek -skracanie -wyzywanie graczy +/- doświadczenie +Chęci
 9. DejvidGamingPL

  [ODRZUCONE]Podanie na Admina

  Jestem na nie -skracanie -zle podanie napisane -wiek -sm -wyzywanie +Chęci
 10. DejvidGamingPL

  [ODRZUCONE]Pisze Podanie Na Admina #2

  1. Nick z gry: ✪DEJVID TV 2. Wiek: W grudniu 15 3. Doświadczenie: Bylem Już adminem na tym serwerze 3 miesiace 4. SteamID: STEAM_1:0:202988599 5. Ilość godzin dziennie poświęcasz na grę: 4 godz codziennie 6. Znajomość SM x/10: 10 7. Dlaczego chcesz dostać admina: Znowu widzę jak straciłem admina że gracze zaczynają skracać ,wyzywać się, nie brać życzenie tt jak nie ma adminów na serwerze i chcialbym to znowu zmienić. Chialbym pomoc administracji oraz serwerowi i ustawić graczy do porządku jak było zawsze /Przyjaciel Po raz kolejny nie znasz w ogóle regulaminów. 5 ostrzeżeń na koncie. Dostajesz kolejne +1 na konto.
 11. DejvidGamingPL

  [PRZYJETA]World Records na serwerze DR

  Jestem na tak i narescie będę znowu pierwszy
 12. DejvidGamingPL

  [ZAMKNIĘTY]Błędy

  Mam pytanie czy to będzie zrobione "propozycje i zmiany" wzur jakiś itp bo mam propozycję np dodanie fajnych mapek itp ???