DeusVult

Użytkownik

Community Reputation

2 Neutral

About DeusVult

 • Rank
  New

Personal Information

 • Serwer
  Deathrun #2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kazano mi stawić się u ciebie w sprawie admina

   

 2. WZÓR: Nick z gry: Dlaczego Ja Żyje Wiek: 14 Link do GT: https://www.gametracker.com/retardo111/ Doświadczenie: Nie mam doświadczenia ale chciałbym spróbować SteamID: STEAM_1:0:168533873 Ilość godzin dziennie poświęcasz na grę: 3-5 Znajomość SM x/10: 8/10 Możliwość płacenia składek [Tak/Nie]: aktualnie nie ale w przyszłym miesiącu się to zmieni Dlaczego chcesz dostać Admina: Lubie pilnować porządku i spokoju // @DeusVult Przyjęty na okres próbny (2 tyg)! Jeśli dotrze do mnie choćby jedna słuszna skarga w ty okresie od razu wylatujesz. Zgłoś się do @J4s1u lub @Drive na PW na forum w celu opłacenia składki za Admina(w następnym miesiącu) i zapoznaj się z regulaminami forum, serwera oraz tematami w Pokoju Adminów. Po Admina również do nich się zgłoś ~ @: )
 3. 1. Nick z gry: Black&White 2. Wiek: 14 3. Link do GT: niedziała poprawnie ale aktualnie mam 27 godzin 4. Doświadczenie: nie miałem doświadczenia jako admin ale znam część komend 5. SteamID: https://steamcommunity.com/id/Pierogarz2413/ 6. Ilość godzin dziennie poświęcasz na grę: Od 3 Do 5 7. Znajomość SM x/10: 7/10 8. Możliwość płacenia składek [Tak/Nie]: Nie 9. Dlaczego chcesz dostać admina: Chciałbym przyczynić się do zapanowania nad tym serwerem ponieważ często widzę zachowanie niedozwolone na tego typu serwerze.
 4. Nick z gry: ♥retardo♥ Wiek:15 Link do GT:https://www.gametracker.com/retardo111/ Doświadczenie: Gram na tym waszych serwerach praktycznie codziennie i znam sie na rzeczy. SteamID:https:/steamcommunity.com/id/Pierogarz2413/ Ilość godzin dziennie poświęcasz na grę: Około 2-3 Znajomość SM x/10: 6/10 Możliwość płacenia składek [Tak/Nie]: Aktualnie nie Dlaczego chcesz dostać Admina: Duża liczba osób mnie zna a czasami widzę na serwerze zachowanie które powinno być banowane. Chce pomagać utrzymać porządek na serwerze