NoWay.

VIP

NoWay. last won the day on July 15

NoWay. had the most liked content!

Community Reputation

757 Errorek

About NoWay.

Personal Information

 • Imię
  Krystian
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  NoWay.
 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/nolej
 • Serwer
  TeamSpeak3
 • Gadu
  64108340

Recent Profile Visitors

2,449 profile views
 1. Chciałem zawsze do Australii, więc plus za ciekawostki. :D
 2. Szczerze to ja używam telefonu tylko do przeglądania internetu, FB, Messengera, SMSów i dzwonienia. Przy wyborze kieruje się głównie designem telefonu, poza tym często zwracam uwagę na rozdzielczość aparatu (fan fotografii mobilnej, bo nie zawsze mam przy sobie lustrzankę) i przekątną ekranu.
 3. O, dobry temat dotyczący tej rangi. Zacznijmy od samego faktu, że ta ranga jest tak naprawdę kompletnie zbędna i zamiast otwierać rekrutację na nią, usunąłbym ją całkowicie. Nie ma żadnych zleceń na montaż filmów lub coś, co mogłoby być robione przez osobę z tą rangą. Użytkownik po prostu sobie siedzi na tej randze bez celu i tak będzie (sic!). Bardzo rzadko (w tym przypadku jeszcze ani razu) ktoś prosi o montaż filmów, bo jeśli ktoś chce zmontować film (nawet amatorsko!) - zrobi to sam. Nie widzę sensu, by trzymać tę rangę w dalszym ciągu na sieci - jest niepotrzebna, po prostu. Rekrutacja na nią tym bardziej.
 4. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 5. NoWay.

  Siemka

  Miód cud malina, heja.
 6. Śpiesz się z Wenecją, póki jeszcze jest. C: (+)
 7. Szczerze mówiąc, te czerwone kropki, to tylko dla wyszczególnienia i zwykłej estetyki, więc niech tak pozostanie. Od "nieprzeczytanej zawartości" służy ikonka, która jest obok konkretnych działów. Dodatkowo, także dochodzi pogrubienie poszczególnych poddziałów, jeśli w nich znajduje się nieprzeczytana przez nas zawartość. Myślę, że zamiana tych kropek na informację o nieprzeczytanych tematach i postach jest po prostu zbędna. V