Ervvvv

Zasłużony

Ostatnia wygrana Ervvvv w dniu 31 Lipiec

Użytkownicy przyznają Ervvvv punkty reputacji!

Reputacja

569 Łowca Lajków

O Ervvvv

Zasłużony
 • Tytuł
  ^opur
 • Urodziny 17 Październik

Informacje

 • Imię
  Emil
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  Ervvvv
 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/ervikk/
 • Serwer
  Deathrun
  Only Mirage
  TeamSpeak3
  Forumowicz

Ostatnie wizyty

2492 wyświetleń profilu
 1. @shinga wbił kałacha a ja dmg pog :kappa:

   

  0cykhfd73uop.png

  1. DEjMAN

   DEjMAN

   cale zycie kerowanie jakichs botow, znam to

 2. rri1unxlf5d7.png

   

   Dajcie UB na czatboxa bo nie ma co robić a dostałem blokadę po tym jak napisałem siema płaczek wiec pozdro

  1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
  2. K3IMaN aKa $hootinG

   K3IMaN aKa $hootinG

   przyjdź za tydzień do kościoła

  3. (S)tick

   (S)tick

   Jezu ufam Tobie!

  4. Ervvvv

   Ervvvv

   Nie no nikt nie reaguje na prośby użytkowników. Czuję się zażenowany i zniesmaczony co tu się wyprawia. Ale żebym czasem kogoś nie uraził - to tylko moja opinia bo zaraz dostanę 4 warny i koniec 

 3. Ervvvv

  [ZAMKNIĘTY]ERRORHEAD ZMIANY

  #ciągłe lizanie dupy Nie zepsujcie tak fajnej sieci jaka do tej pory była. Macie swój czas popiszcie się tym czym umiecie. A gadanie, że sprzątanie brudów po poprzedniej administracji jest nie na miejscu i jest po prostu chamskie, bo to my ją tworzyliśmy od podstaw i zebraliśmy grono osób na tym co było. Nie pozdrawiam @Lexxx 1. Jak nie widziała? Nie przypomina mi się żeby ktokolwiek się na to skarżył. Nie zauważyłeś? A no jak miałeś zauważyć skoro masz 13h spędzone na forum od 1 lipca z czego prawie całość przez ostatnie parę dni. 2. Skoro mógł to czemu nikt przez ten czas nie napisał? Trochę śmiechawka. 3. Tutaj tylko "XD" mogę napisać bo nic innego dopowiedzieć tutaj po prostu nie można. 4. ??? Nie rozumiem o co chodzi. Wszystko było dobre, żeby mógł zarządzać tematami np. związanymi z forum. 5. A co spolszczyłeś? Nic do tej pory nie zauważyłem. Pewnie zmieniłeś coś totalnie nieużytecznego bądź coś ten design. 6. CO?XD 7. Nie wiem w jakim panelu, ale jeżeli chodzi tobie o tabelkę z serwerami, to były w acp serwery już nieistniejące, ale nie były pokazane użytkownikom. Były po to, żeby jeżeli pojawi się jakiś serwer zmienić jedynie nazwę bądź ip serwera oraz gt. 8. W jakim sensie źle? Przecież wszystko było dobrze nie rozumiem o co ci chodzi teraz. Każdy członek wyższej administracji miał dostęp do bansa serwerów. 9. Pisząc "nieaktualne tematy" masz na myśli szybkie rekrutacje, które przeniosłeś do kosza? Były to dobre i przydatne dla niektórych tematy. 10. Ponownie: COXD 11. To akurat prawda. 12. To nie wystarczyłoby po prostu zmienić jej uprawnienia? Usuneliscie całkowicie tę rangę jakbyście nie chcieli zostawić po nas śladu to co zrobiliśmy dla sieci. Dopowiem coś jeszcze. To, że każdy może sobie pisać tematy w archiwum i w koszu i wgl te działy są dla każdego widoczne to jest śmieszne i to jest tym razem wasz błąd.
 4. Jak coś rekrutuje już osoby do gildii więc zgłaszać się do mnie jak chcecie dołączyć do najlepszej, jeszcze nie powstałej drużyny
 5. Razem z administracją ogłaszamy, że do końca tego weekendu możecie skorzystać z przeceny na wszystkie usługi w naszym sklepiku! http://sklepcs.pl/?p=ErH ↑ Link do sklepiku ↑ Zapraszamy do korzystania z promocji!
 6. Dawaj. Kiedy wracasz?

  1. Tyler

    Tyler

   Zanim sie obejrzysz już będę :D

  2. :)

   :)

   no to kiedy bedziesz ;-;

  3. Ervvvv

   Ervvvv

   długa ta droga z 18 kuzynki no co poradzisz

 7. Witam Was bardzo serdecznie. Z dniem dzisiejszym rusza akcja reklamowa naszej sieci. Mamy nadzieje, że przyczyni się ona do rozwoju naszej sieci, ale to zależy TYLKO OD WAS! Za naprawdę drobnostki możecie otrzymać ErrorCoiny (waluta w naszym sklepiku) za które możecie zakupić VIPA w naszym sklepie. Akcja nie będzie trwała wieki więc wykonujcie zadania i zarabiajcie ErrorCoiny! Wszystkie dowody na wykonanie zadań dodajemy w odpowiedzi! Po sprawdzeniu dowodów przez administracje ErrorCoiny zostaną dodane! ZADANIA: STEAM: 1) Dołączenie do naszej Grupy Steam LINK! - 1.5 ErrorCoinsów do sklepiku. *Aby otrzymać ErrorCoinsy trzeba podać link do swojego profilu steam. 2) Dodanie "ErrorHead.pl" do swojego nicku na steamie - 3 ErrorCoinsów do sklepiku. *Aby otrzymać ErrorCoinsy trzeba podać link do swojego profilu steam. 3) Dodanie linku do naszego forum w podsumowaniu profilu na steamie - 2 ErrorCoinsy do sklepiku. *Aby otrzymać ErrorCoinsy trzeba podać link do swojego profilu steam. FACEBOOK: 1) Polubienie naszego Fanpage'a LINK! - 1.5 ErrorCoinsów do sklepiku. 1.1) Polubienie naszego Fanpage'a TeamSpeakowego LINK! - 1 ErrorCoins do sklepiku. *Aby otrzymać ErrorCoinsy trzeba dodać ScreenShot udowadniający polubienie naszego Fanpage'a. 2) Zaproszenie wszystkich znajomych do polubienia naszego Fanpage'a - 3 ErrorCoinsów do sklepiku. 2.1) Zaproszenie wszystkich znajomych do polubienia naszego Fanpage'a TeamSpeakowego - 3 ErrorCoinsów do sklepiku. *Aby otrzymać ErrorCoinsy trzeba dodać ScreenShot udowadniający zaproszenie wszystkich znajomych do polubienia naszego Fanpage'a. W punktach 2 oraz 2.1 zaproszonych musi być co najmniej 50 znajomych. 3) Udostępnienie naszego Fanpage'a na swojej tablicy - 3 ErrorCoinsów do sklepiku. 3.1) Udostępnienie naszego Fanpage'a TeamSpeakowego na swojej tablicy - 3 ErrorCoinsów do sklepiku. *Aby otrzymać ErrorCoinsy trzeba dodać ScreenShot udowadniający udostępnienie Fanpage'a na swojej tablicy. W punktach 2, 2.1, 3 oraz 3.1 zadania muszą być wykonane na głównym koncie FaceBook'owym. COFNIĘCIE ZMIAN PRZED UPŁYWEM 30 DNI SKUTKUJE ODEBRANIEM ERRORCOINSÓW LUB ZAKUPIONYCH ZA NIE VIPÓW. AKCJA TRWA DO 03.08.2019! Osoby które odebrały już EC z poprzednich akcji reklamowych za dołączenie do grupy na steam, polubienie naszego FP oraz FP teamspeak'owego, nie otrzymają kolejny raz nagrody.