Krzysiek_daLEGEND

Właściciel Serwera

Community Reputation

52 Good

4 Followers

About Krzysiek_daLEGEND

Personal Information

 • Imię
  Krzysztof
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  Krzysiek_daLEGEND
 • Na jakim serwerze grasz?
  3 MAPS
  Mixowy
  Only Mirage

Recent Profile Visitors

263 profile views
 1. Propozycja bardzo ciekawa. W weekend rozpoczniemy pracę nad gangami. Oczywiście, nie wiem jeszcze w jakiej formie to zostanie zrobione, czy będzie można nabyć umiejętności za szlugi czy za inne punkty. Na pewno zostanie to odpowiedni zoptymalizowane ponieważ na serwerze są już svip'y oraz AutoBH, jakby byly jeszcze do tego przesadzone umiejętnosci w gangach to nie dałoby się prowadzić.
 2. Czekam na więcej opinii od graczy.. Co ja mogę powiedzieć, miałeś u nas strażnika, po czym zniknąłeś. Potem znowu się pojawiłeś, przywróciłem go i znowu Ciebie nie było około 3 tygodnie. Powód powodem Twojej nieobecności, natomiast nic nie zgłosiłeś. Chciałbym uniknąć teraz takiej sytuacji. Potrzebujemy "w miarę" aktywnych strażników/adminów. Poza tym Jesteś osobą kulturalną i pomocną od tej strony. P.S popraw link do Twojego GT. //Edit: GT dalej nie jest poprawione. Popraw aktywność na serwerze, pokaż, że Ci zależy. Wtedy złóż poprawnie podanie w następnym tygodniu. Pozdrawiam!
 3. Piszecie zbędne komentarze nic nie wnoszące do tematu.. " Raczej napiszę że mu KOT po klawiaturze przebiegł XD " A ten tekst do czego tutaj? Otóż tak. Czekałem, żeby wyjaśnić całą sytuację, ponieważ w tej sytuacji kryje się wiele ciekawostek :) nie jestem osobą, która po screenie podejmuje od razu decyzje. Zawsze daje szanse oskarżonemu na wytłumaczenie się, tym bardziej, że wiem, że istnieje grupa graczy na serwerze, którzy robią pod górkę Matikowi ze względu na jego wiek. Jest to ta sama grupka osób, którzy starają się nam robić pod górkę i działają na szkode serwera. Dzisiaj z Kamilem skupiliśmy się na tej skardze, przejrzeliśmy wszystkie logi i przy okazji odkryliśmy parę ciekawych rzeczy. Widać na logach co ta "grupka" robi na serwerze podczas naszej nieobecnosci. (zostaną za to permanentnie ukarani) . Matik był nieobecny od 3 dni i podczas gdy to wydarzyło się na serwerze :) Dlatego @SkalpeR w przeciwieństwie do CIebie wolę zawsze wszystko sprawdzić i nie podejmować pochopnie decyzji. Mamy również osobę która podszywała się pod matika, była to osoba, która ma u nas perma na serwerze za cheat (SH) . Następnym razem Skalper pozostaw tą skargę do wyjaśnienia nam i nie pośpieszaj... Pozdrawiam!
 4. Czekamy, aż wypowie się @matik . Są różne sytuacje, a nawet zdarza się w takich przypadkach prowokacja. Oczywiście również słowa, które napisał matik są nieodpowiednie. Wait.
 5. Witam. Prosiłbym o pomoc w oddaniu głosu na serwer JB. Jak wiadomo głos można oddawać co 24h. Z góry dziękuję. Oto link: https://cssetti.pl/serwer/51.38.153.236:27015
 6. Witam. Jak było widać, przez ostatnie ostatnie 3 dni serwer JailBreak był notorycznie wyłączany i restartowany, ponad połowa rzeczy nie działała. Otóż było to spowodowane pracą techniczną nad serwerem i dużymi zmianami jakie zostały wprowadzone na serwer. Chciałbym po krótce opisać co zostało wprowadzone/ zmienione / naprawione /usunięte: ---Całkowita zmiana silnika z rehlds na hlds (nowy) ---Zmiana menu głównego obu teamów ---Zostało wgrane trochę modeli (m.in. czapki ; złota M4 ; złoty deagl ; nowe pięści itp.) ---Poprawiono sklep za szlugi (nie resetuje szlug) ---Poprawiono rangi za kille ---Wgrano dodatkowo menu admina /a ---Wgrano kilka nowych mapek ---Dodano perfixy poszczególnych rang ---Dodano Czat vipa/Gangu ---Dodano Gangi wraz z perfixami ---Dodano zabawe ZombieMod i Chowany(zabawa długo oczekiwana przez graczy :D ) ---Zmieniono główny HUD informacyjny ---Usunięto /sklep2 Zostaliśmy zobligowani do wprowadzenia takich zmian poprzez niestabilną pracę serwera, częste crashe i wiele bugów (mam na myśli zmiany techniczne), a co do pozostałości to na prośbę graczy. Chciałbym również podziękować Kamilowi, który z tak naprawdę totalnego odzysku wziął tą paczkę - daawnej sieci (był megaa syf) i potrafił wiele uporządkować, co nie jest proste na takim modzie jak JB
 7. Na razie zajmujemy się ważnymi poprawkami serwera, prace trwają od 3 dni. Dzisiaj powinien już serwer chodzić jak należy . Jak na razie propozycje zamykam. Pozdrawiam!
 8. Jedyna tak na prawdę dużą wadą jest wiek, aczkolwiek jak na swój wiek, chłopak ogarnia w odróżnieniu od wielu innych osób. Aktywność też jedna z lepszych. Myślę, że będzie można dać Ci szansę, jestem za okresem próbnym.