Krzysiek_daLEGEND

Zasłużony

Community Reputation

71 Good

6 Followers

About Krzysiek_daLEGEND

 • Rank
  New

Personal Information

 • Imię
  Krzysztof
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  Krzysiek_daLEGEND
 • Serwer
  3 MAPS
  Mixowy
  Only Mirage

Recent Profile Visitors

337 profile views
 1. Witam. Chciałbym poinformować, że z powodu braku czasu zajmowania się serwerem ze strony mojej jak i Kamila, musimy zrezygnować z serwera JB. Chcielibyśmy bardzo podziękować Administracji, za dobre przyjęcie nas tutaj do sieci i dużą pomoc ze sprawami związanymi z serwerem. Podziękowania również kierujemy do Administratorów na naszym serwerze, którzy włożyli wiele swojej pracy w to, aby na serwerze grały tylko odpowiednie osoby @Krime Story. @matik @xNoternus Dzięki Chciałbym też dodać, że przyjemnie współpracowało się tutaj na sieci (mimo kilku zgrzytów, ale to jest nieuniknione i wszędzie się zdarzają) z Administracją, za co bardzo dziękujemy. Oczywiście będziemy zaglądali i wpadali na sieć w wolnych chwilach i być może uda się kiedyś reaktywować ten serwer przy odrobinie wolnego czasu. Pozdrawiam!
 2. W chwili obecnej, mamy wiele modyfikacji statystycznych, oraz pluginów, które odświeżają się z bazą danych i są z nią połączone. np. topg; szlugi, zabójstwa / rangi etc. Po ostatnich zmianach na serwerze ograniczyliśmy tego typu pluginy np. wyłączyliśmy pkt patriotyzmu, ponieważ były błędy. Z tego powodu na chwile obecną nie dodamy kolejnego takiego pluginu.
 3. Dam szansę wypowiedzieć się jeszcze innym, natomiast jestem na NIE. -po raz kolejny piszesz podanie i dodajesz inny link GT, -znajomość regulaminu słaba, a przestrzeganie jeszcze gorsze od znajomości, -wspomnę również o pisaniu nieprawidłowego tematu np. skarga na gracza.
 4. Podaj odpowiedni link do demka Podaj opis sytuacji W świadkowie nie pisze się że demko.. Nazwij poprawnie ten temat. (np. Skarga na Dominik) Popraw to bo odrzuce skargę.
 5. Witam. Rozumiem "Cele humorystyczne" natomiast cele taakie można wykazywać w inny sposób nie używając komend z amxx. Postawcie się teraz w naszej sytuacji. Co byłoby gdyby każdy ze strażników użył tej komendy w celu żartobliwym? Bierzcie też pod uwagę, że wam może się to podobać a niektórym nie. Po to ustalone są zasady i regulamin (nie naduzywamy komendy z amxx) +1 ostrzeżenie dla strażnika. (w chwili obecnej to 1/3 ostrzeżenia). Pozdrawiam!
 6. Witam. Konkurs na serwerze dobiegł ku końcowi, polegał na uzbieraniu jak największej ilości życzeń: Top 3 życzeń: 1.FriFree - 117 życzen 2.Pixel - 101 3.xNoternus - 67 Po pakiet Svip'a + Stroje prosimy zgłaszać się do mnie na pw lub do Kamila. (Dotyczy to osób, które nie posiadają u nas żadnych aktywnych usług, osoby które mają usługę aktywną automatycznie im przedłużymy). Pozdrawiam!
 7. Propozycja bardzo ciekawa. W weekend rozpoczniemy pracę nad gangami. Oczywiście, nie wiem jeszcze w jakiej formie to zostanie zrobione, czy będzie można nabyć umiejętności za szlugi czy za inne punkty. Na pewno zostanie to odpowiedni zoptymalizowane ponieważ na serwerze są już svip'y oraz AutoBH, jakby byly jeszcze do tego przesadzone umiejętnosci w gangach to nie dałoby się prowadzić.
 8. Czekam na więcej opinii od graczy.. Co ja mogę powiedzieć, miałeś u nas strażnika, po czym zniknąłeś. Potem znowu się pojawiłeś, przywróciłem go i znowu Ciebie nie było około 3 tygodnie. Powód powodem Twojej nieobecności, natomiast nic nie zgłosiłeś. Chciałbym uniknąć teraz takiej sytuacji. Potrzebujemy "w miarę" aktywnych strażników/adminów. Poza tym Jesteś osobą kulturalną i pomocną od tej strony. P.S popraw link do Twojego GT. //Edit: GT dalej nie jest poprawione. Popraw aktywność na serwerze, pokaż, że Ci zależy. Wtedy złóż poprawnie podanie w następnym tygodniu. Pozdrawiam!