Kamil_daLEGEND

Zasłużony

Reputacja

64 Przelotny

8 obserwujących

O Kamil_daLEGEND

 • Tytuł
  Początkujący

Informacje

 • Imię
  Kamil
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  Kamil_daLEGEND

Ostatnie wizyty

474 wyświetleń profilu
 1. Aktualizacja pracy adminów: 1. BaniaLDZ(Wujek Brayan!!!): Słaba aktywność.(Jeśli w najbliższym czasie się nie poprawi to zostanie nadane ostrzeżenie) 2. ~~Achmedzisko~~: Bardzo dobra aktywność.
 2. A więc tak, 6 i 7 z automatu odrzucam, ponieważ jest to najzwyklejszy w świecie mod Only DD2. 1 jest już na serwerze. 2 i 5 przyjmuję. Jeżeli chodzi o 4 to z powodu celowego oślepiania graczy swojego teamu również zostanie wgrana, jeśli zdobędziemy nie bugujący się plugin, który za to odpowiada. Nad 3 się jeszcze zastanowimy. Dziękuję za propozycję. Pozdrawiam. edit: Jeżeli chodzi o vipa, to nic jak narazie nie zmieniamy.
 3. Zapoznaj się z tematami w Pokoju Administracji i stosuj się do wytycznych tam napisanych.
 4. Przyjęty na miesiąc próbny. Zgłoś się do mnie na pw.
 5. Ile jeszcze złożysz nowych podań? 100? Wszystko ci wyjaśniliśmy, masz opcje "Edytuj" przy swoim poście w szybkiej rekrutacji.
 6. Aktualizacja pracy adminów: 1. Rein: Degradacja. 2. Alien: Degradacja. 3. BaniaLDZ(Wujek Brayan !!!): Aktywność w normie.
 7. Propozycja przyjęta. Anty blokowanie w najbliższym czasie będzie na serwerze.
 8. Witam. Jako, że pilnie poszukujemy adminów na serwer szybka rekrutacja zostaje ponownie OTWARTA. Osoby zainteresowane zapraszamy do składania podań w postaci postów pod tym tematem dostosowując się do powyższego wzoru.
 9. Również jestem na nie, powody wymienione wyżej. Podanie odrzucone.
 10. Również uważam, że skiny czy cokolwiek innego, związanego z nimi jest zbędne. To jest serwer typu Only DD2, nie 4FUN.