Kamil_daLEGEND

Właściciel Serwera

Community Reputation

43 Neutral

6 Followers

About Kamil_daLEGEND

Użytkownik

Personal Information

 • Imię
  Kamil
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  Kamil_daLEGEND

Recent Profile Visitors

285 profile views
 1. Momentami kompletny brak kultury. Łamanie regulaminu na moich oczach. Jakby tego było mało to to mówi samo za siebie - "9. Dlaczego chcesz dostać strażnika?: Ponieważ gram co dziennie na tym serwerze i chciałbym mieć strażnika,fajny serwerek." … Podanie odrzucone.
 2. Svipy oraz vipy na naszym serwerze są unikalne i nie planujemy ich w najbliższym czasie w jakikolwiek sposób modyfikować. Jeżeli chodzi o umiejętności gangów to zostaną one odpowiednio dobrane, zarówno jak i ich czas przyrostu tak aby zachować równowagę związaną z buntami. Pozdrawiam.
 3. Oprócz wieku nie spełniasz żadnych innych wymagań. Podanie odrzucone.
 4. Zapoznaj się z tematami w Pokoju Administracji i stosuj się do wytycznych tam napisanych.
 5. Przyjęty na okres próbny. Zapraszam jeszcze dziś na rozmowę na TS3, szczegóły na priv.
 6. Sytuacje na demkach i ss zgadzają się z powyższymi oskarżeniami. Gracz FriFree zostanie ukarany tymczasowym banem na serwerze. Pozdrawiam.
 7. Spełniasz niewiele z wymagań, często na moich oczach łamałeś regulamin. No i patrząc na całokształt twojego zachowania podczas gry na naszym jb można stwierdzić, że nie dojrzałeś do tego stanowiska. Podanie odrzucone.
 8. Gracz TylkoMojMisieq zostanie ukarany. Dziękujemy za zgłoszenie.
 9. Co to jest za demko? Przeglądałeś je wgl @matik?? Brak dowodów. Przepraszamy za pomyłkę @TylkoMojMisieq, zostałeś odbanowany.