Joker.

URLOP

Ostatnia wygrana Joker. w dniu 26 Styczeń

Użytkownicy przyznają Joker. punkty reputacji!

Reputacja

170 Bywalec

4 obserwujących

O Joker.

Admin TS3
Redaktor FanPage
VIP
 • Tytuł
  Bywalec

Informacje

 • Imię
  Joker
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  Joker.
 • Steam
  Nie istotne dla was i dla mnie 🤡
 • Na jakim serwerze grasz?
  TeamSpeak3
 • Gadu
  67355657

Ostatnie wizyty

1177 wyświetleń profilu
 1. Tak chciałbym mieć syna
 2. Joker.

  Ervik na moda?

  Właśnie otworzyłem swoje slipia i postanowiłem wejść na forum , a tu taka niespodzianka. +/- wiek (to tylko liczba) + Chęci + Znany + podanie jest dość estetyczne + aktywność na forum jest dobra oraz staż + jesteś raczej osoba zaufana bo jak jesteś opiekunem serwera to można tobie zaufać Po krótkim zapoznaniu się z twoim podaniem na tak wysokie stanowisko jestem skłonny dać TAK
 3. Mając 12 lat przebiegalem przez ulice i nie zauważyłem nadjeżdżającego auta i leciutko mnie uderzyło, potem miałem problem z kostka no i tak.
 4. Będę napewno grał w piłkę nożna
 5. Joker.

  @all

  Czemu by nie skorzystać, każdy pomysł się przyda.
 6. Właśnie się teraz obudziłem i zauważyłem twoje podanie teraz w tym dziale, wiec postanawiłem że też oddam swój głos. + ile czasu dziennie możesz poświęcać na grę - masz bardzo słabe GT, a wiem że serwer nie jest od dziś. - Dośwaidczenie, fajnie by było jak byś też nawet sam próbował się uczyć np: poradniki na YT itp. Ale każdy zaczynał od zera. Wielkim plusem jest to ze masz kolegów, którzy są w stanie ci pomóc. + Składka to tez jedna z ważniejszych rzeczy, a jeżeli możesz płacić składki to dobrze. + wiek to tylko liczba okaże się jak będziesz się sprawował na danym stanowisku. + chęci jeśli są checi to jest dobra i sumienna praca. +/- estetyka podania nie jest dość powalająca ale z czasem staraj się poprawiać. +\- opłatę jak narazie będziesz wnosił na Admina JB, a następnie jak dostaniesz awans na strażnika JB to wtedy będzie można pisać ze na strażnika. Po krótkim zapoznaniem się z twoim podaniem jestem skłonny za okresem próbnym. Powodzenia w daleszej drodze Administratorowania.