DEjMAN

Junior Admin

DEjMAN last won the day on May 20

DEjMAN had the most liked content!

Community Reputation

339 Wyższa Liga

About DEjMAN

AiMSTAR
Właściciel Serwera
 • Rank
  Opieka forum, nadzorowanie moderatorów i rang niżej, konkursy
 • Birthday June 30

Personal Information

 • Imię
  Damian
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  rozne
 • Steam
  a mam
 • Na jakim serwerze grasz?
  Mixowy
  Only AWP
  TeamSpeak3
  Surf + RPG 23LVL

Recent Profile Visitors

3,553 profile views
 1. Opis: Pod H mamy od razu dostęp do prawidłowych wartości komend. Szczególnie polecam to wgranie osobom, które grają u nas mixy. Jest to o wiele lepsza i szybsza opcja, niż wklepywanie komend do konsoli, które mogą czasem nie ładować tych poprawnych wartości. Commandmenu został przerobiony (ten domyślny), wywaliłem z niego zmiany map na która działa tylko na botach, a wgrałem to co w/w. Instalacja: Plik wrzucamy i podmieniamy. SteamLibrary\steamapps\common\Half-Life\cstrike https://megawrzuta.pl/download/c43f1f08e55d44e306d5a2b8f5c03164.html Otrzymany efekt:
 2. Klucze, telefon, portfel, pistolet i czasem jak jestem w Krakowie maczetę
 3. Sprawdź swojego skilla! Jak w tytule tematu, organizuję konkurs, typ 1vs1 bo1. Im bliżej finału, system rozgrywanych map zmienimy na 3 mapki, krótko mówiąc bo3. (Niżej znajduje się informacja o systemie rozgrywanych map). Ciekawszą formą będzie wgranie pluginu, dzięki któremu będziemy mogli zabić w głowę, nie będę przenosić się do klasyków, więc ten turniej będzie się wyróżniać. Chcesz wziąć udział? Uzupełnij wzór i napisz swój post. Jeżeli Twój post zostanie potwierdzony moją notatką, oznacza, że zostajesz zapisany. Nie będę akceptować ludzi, których znam i wiem, że potrafią latać na odpale. Nicków nie będę wymieniać, wystarczy, że odrzucę post, jeśli owa osoba zgłosi swój udział w turnieju. Nick: STEAMID: Regulamin: 1. Czitowanie surowo zabronione, jeśli zostaniesz przyłapany wylatujesz bez możliwości powrotu. 2. Nie używamy kolorowych modeli postaci. 3. Nie wyśmiewamy, nie obrażamy, jeśli ktoś jest słabszy. 4. Podając steamid jesteś zobowiązany do gry na koncie, z danym sidem, wbijając na serwer pod innym następuje dyskwalifikacja. 5. Wszelkie skargi / pytania / problemy prosimy zgłaszać w odpowiedniej zakładce turniejowej na forum. 6. Gracze po zakończeniu meczu zobowiązani są do wstawienia screenshotów wykonanych przez sędziego lub uczestnika do pół godziny po zakończeniu meczu. 7. Pojedynki będą rozgrywane w weekendy, aby każdy miał możliwość gry. 8. Godzina oraz data meczu może ulec zmianie, najpóźniej 24h przed spotkaniem. Jeżeli obie osoby się zgodzą na przełożenie + sędzia, możliwe jest przekładnie meczów na "ostatnią" chwilę. 9. Przerwy między rundami można robić, nie dłuższe niż 2 minuty. 10. Sędzia losuje mecze. Wygrana - 1pkt, przegrana - 0pkt i odpadnięcie z turnieju . Jeśli chętnych będzie mniej (poniżej 8), na samym starcie turnieju każdy pojedynek odbędzie się w systemie bo3 aż do finału, punktacja bez zmian. 11. Turniej ONLY STEAM. 12. Wgrany będzie config, który będzie wymuszać prawidłowe wartości komend, typu interp, aby odbyło się bez tzw "bezgłowie". 13. Gramy na tym samym nicku, co w uzupełnionym wzorze. 14. Aby turniej wystartował, liczba uczestników musi być parzysta. Rozgrywka 1. W puli znajduje się 5 map, wybór map będzie polegać na ich banowaniu. 2. W przypadku remisu, mecz trwa do 20 wygranych rund. Dopiero po ogłoszeniu remisu przez sędziego, mecz trwa dalej. 3. Mapy na turnieju: 3d_aim_dust2 awp_india aim_ak_47 aim_map_usp aim_dgl_pro 3. Po wejściu na serwer, każdy gracz ma obowiązek nagrywać demo własnego POV'a, a następnie podesłać je do sędziego, jeśli o to poprosi. Nagrody 1 miejsce - Ranga specjalna na forum "Zwycięzca turnieju", 20zł paysafecard + vip na forum/wybranym serwerze/ts3. 2 miejsce - VIP na forum i ts3 30 dni + 5 coinsów do sklepiku, 3 miejsce - VIP na forum i ts3 14 dni + 3.5 coinsów do sklepiku. Regulamin może ulec zmianie, oczywiście uczestnicy zostaną o tym poinformowani. Jeśli nie zbierze się odpowiednia ilość chętnych, turniej nie odbędzie się. Powodzenia!
 4. Ja jestem za, niektóre działy "ogólne" są zawalone innymi tematami, które są również ważne, a dział gwarantowałby szybszy dostęp do regulaminów danych serwerów.