Kociaczek <3

Użytkownik

Reputacja

14 Świeżak

O Kociaczek <3

 • Tytuł
  Nowy
 • Urodziny 12/28/2004

Informacje

 • Imię
  Kaziu
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  Kociaczek <3
 • Steam
  Wolę nie podawać :)
 • Na jakim serwerze grasz?
  Deathrun

Ostatnie wizyty

197 wyświetleń profilu
 1. 1. Nick z gry: Kociaczek 2. Wiek: 15 3. Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Kociaczek <3/137.74.7.15:30035/ 4. Doświadczenie: 2 lata gry na róznych DR (miałem admina na tym serwerze ) 5. SteamID: 2 lata gry na róznych DR i 2 miesiące bycie adminem na jednym z nich. 6. Ilość godzin dziennie poświęcasz na grę: 1-2 (weekend 2-3) 7. Znajomość SM x/10: 7/10 8. Możliwość płacenia składek [Tak/Nie]: NIE (pierwszej oczywiście) 9. Dlaczego chcesz dostać admina: Chcę aby na serwerze nie panowała nuda by było ciekawie oraz by był porządek (bo to najważniejsze). Do swoich błędów się przyznaję i wiem co robiłem źle i chcę się poprawić.
 2. Twój nick: Kociaczek Nick osoby, którą oskarżasz: Psychoool Powód skargi: Nie słuszny ban Opis sytuacji: Grając na dethrunie na mapie snowdream2 rozpędzałem się przez dach, wyskakując z wyżutni i wracając na respa co @: ) mówił że jest to dozwolone po chwili patrze dostałem bana. *Dowody: Zdjęcie oraz demko (które mają admini) Godzina i data zdarzenia: około 19:10 Mapa: Snowdream 2
 3. Wzór : Nick / SID : STEAM_1:0:186511778 Serwer : DeathRun Usługa : DoubleJump Ilość dni : 30 Data złożenia zamówienia : 2 Marzec 2019 rok Opis problemu : Chciałem zgłosić że wpisując kod on nie działa wpisuje taki kod jaki jest podany w sms'ie i wyskakuje mi że kod został już wykorzystany lub nieprawidłowy.
 4. 1. Nick z gry: Kociaczek 2. Wiek: 15. 3. Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Kociaczek <3/137.74.7.15:30035/ 4. Doświadczenie: 2 lata gry na róznych DR i 2 miesiące bycie adminem na jednym z nich. Oraz jakiś czas posiadałem adma na tym DR 5. SteamID: STEAM_1:0:186511778 01:05 6. Ilość godzin dziennie poświęcasz na grę: 5-6 ogólnie na serwerze około 1 godziny. 7. Znajomość SM x/10: 7/10. 8. Możliwość płacenia składek [Tak/Nie]: NIE 9. Dlaczego chcesz dostać admina: Wiele osób często nie przestegają regulaminu serwer jest popularny i miło się na nim gra i chcę aby taka atmosfera jaką wcześniej wymieniłem trwała dalej // @Kociaczek <3 https://errorhead.pl/topic/3175-degradacjaadmina/ Nie możesz ubiegać się na stanowisko Admina na okres miesiąca po degradacji (możesz złożyć podanie dopiero 15 marca). Odrzucone. ~ @: )
 5. +/- SM + wiek - doświadczenie + składki + GT (bardzo często widać go na serwerze) Masz mój głos jestem na TAK 👌👍
 6. Dla mnie spoko pomysł bo muzyka na końcu rundy jest super ale jest ona za głośno
 7. Wdrapanie się na najwyższe drzewo w okolicy w wieku 8 lat
 8. @Quebonafide powiem tak tym że zgłosiłeś się po Administratora mnie nie dziwi więc ciebie teraz ocenię: +wiek +/-GT (nie widziałem poprzedniego więc daję +/- ale na serwerze cb widzę często) +SM +doświadczenie - składki (wątpię że ktoś się z tym zgodzi ajjjjjjć) +poczucie humoru. Bardzo dobrze znosić ludzi którzy z tobą rozmawiają umiesz zachować powagę oraz umiesz sobie pożartować z innymi a takich ludzi lubię . Umnie ZDECYDOWANE --> TAK <-- .Dozobaczenia później.
 9. +/- Wiek - GT +SM +składki -Doświadczenie (To nie jest gra Garry's Mod tylko Counter Strike : Global Offensive więc wątpię że jest to podobne) Jeżeli chodzi o pluginy to wiem że nie są one łatwe bo sam pisałem w przeszłości pare takich najprostrzych jeżeli chodzi o twoje podanie to u mnie zdecydowane NEUTRAL wyżej podane jest wszystko też @Wons, @FafciuX ,@QUEZ wypowiedzieli się tak jak ja uważam.
 10. Kociaczek <3

  [ODRZUCONE]Podanie

  +/- Wiek +aktywność na serwerze - jest mało znany +doświadczenie +znajomość SM Jesteś osobą która jest często cicha na serwerze ale umiesz się zachować gdyż nie którzy bardzo denerwują ty taki nie jesteś. Moja odpowiedz to TAK bo aktywność i bycie osobą normalną która umie się zachować jest najważniejsze. Chyba tyle wystarczy czekamy teraz na werdykt @:) , @SqubiDoo, @Szajbus lub @Majkon..
 11. @Wercia to ziomal dziękuję prześliczne jak zwykle
 12. Rodzaj grafiki: TłoWymiary: 2560x1440Tematyka: Anime i Gry komputerowe Kolorystyka grafiki: zdaje się na grafikaNapis: Duży napis na środku (Bogeczad) w rogu grafiki prosiłbym o podpis autora 😄Przykładowy obraz:-Informacje szczegółowe:- Liczę na to że dobrze zostało to napisane :) xD
 13. Nowy sklepik nowe wydawanie jeeeeeej
 14. Kociaczek <3

  [ZAMKNIĘTY]Lotto #27

  @mieszi. dej mnie tą nagrode