Kociaczek <3

Admin CS:GO

Reputacja

14 Świeżak

O Kociaczek <3

Admin CS:GO [Deathrun]
 • Ranga
  Nowy
 • Urodziny 28.12.2004

Informacje

 • Imię
  Kaziu
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  Kociaczek <3
 • Snap
  Wolę nie podawać :)
 • Na jakim serwerze grasz?
  Deathrun

Ostatnio na profilu byli

127 wyświetleń profilu
 1. Kociaczek <3

  [ZAMKNIĘTY]ZEBRANIE

  Bedę
 2. Kociaczek <3

  [PRZYJETA]!res

  Dla mnie spoko pomysł bo muzyka na końcu rundy jest super ale jest ona za głośno
 3. Kociaczek <3

  [ZAMKNIĘTY]#130 Wieczorne pytanie

  Wdrapanie się na najwyższe drzewo w okolicy w wieku 8 lat
 4. Kociaczek <3

  [PRZYJETE]Podanie na Admina

  @Quebonafide powiem tak tym że zgłosiłeś się po Administratora mnie nie dziwi więc ciebie teraz ocenię: +wiek +/-GT (nie widziałem poprzedniego więc daję +/- ale na serwerze cb widzę często) +SM +doświadczenie - składki (wątpię że ktoś się z tym zgodzi ajjjjjjć) +poczucie humoru. Bardzo dobrze znosić ludzi którzy z tobą rozmawiają umiesz zachować powagę oraz umiesz sobie pożartować z innymi a takich ludzi lubię . Umnie ZDECYDOWANE --> TAK <-- .Dozobaczenia później.
 5. Kociaczek <3

  [ODRZUCONE]Podanie na Admina

  +/- Wiek - GT +SM +składki -Doświadczenie (To nie jest gra Garry's Mod tylko Counter Strike : Global Offensive więc wątpię że jest to podobne) Jeżeli chodzi o pluginy to wiem że nie są one łatwe bo sam pisałem w przeszłości pare takich najprostrzych jeżeli chodzi o twoje podanie to u mnie zdecydowane NEUTRAL wyżej podane jest wszystko też @Wons, @FafciuX ,@QUEZ wypowiedzieli się tak jak ja uważam.
 6. Kociaczek <3

  [ODRZUCONE]Podanie

  +/- Wiek +aktywność na serwerze - jest mało znany +doświadczenie +znajomość SM Jesteś osobą która jest często cicha na serwerze ale umiesz się zachować gdyż nie którzy bardzo denerwują ty taki nie jesteś. Moja odpowiedz to TAK bo aktywność i bycie osobą normalną która umie się zachować jest najważniejsze. Chyba tyle wystarczy czekamy teraz na werdykt @:) , @SqubiDoo, @Szajbus lub @Majkon..
 7. Kociaczek <3

  [WYKONANE]Grafika na YT

  @Wercia to ziomal dziękuję prześliczne jak zwykle
 8. Kociaczek <3

  [WYKONANE]Grafika na YT

  Rodzaj grafiki: TłoWymiary: 2560x1440Tematyka: Anime i Gry komputerowe Kolorystyka grafiki: zdaje się na grafikaNapis: Duży napis na środku (Bogeczad) w rogu grafiki prosiłbym o podpis autora 😄Przykładowy obraz:-Informacje szczegółowe:- Liczę na to że dobrze zostało to napisane :) xD
 9. Kociaczek <3

  Nowy SklepSMS!

  Nowy sklepik nowe wydawanie jeeeeeej
 10. Kociaczek <3

  [ZAMKNIĘTY]Lotto #27

  @mieszi. dej mnie tą nagrode
 11. Kociaczek <3

  [ODRZUCONA]Nowa Ranga

  Witam przyszedłem dzisiaj z propozycją o dodanie na przynajmniej serwer DR rangi YouTuber. Jaką by miała rolę i oco by w niej chodziło zaraz podam. Rolą tej rangi było by reklamowanie serwera w swoich filmach (ogólnie na kanale) korzyści miały by obydwie strony, gdyż na serwer było by trochę więcej osób a z czasem był by oblegany (nie było by wolnych miejsc), a Youtuber miałby coś w zamian . Oczywiście tych osób (rang YouTuberów) było by mało ponieważ mało osób interesuje się nakręcaniem filmów i prowadzeniem kanału z czasem będzie tych rang coraz więcej bo załóżmy że będzą chociaż 2 osoby które mają te rangę i mają przypuśćmy 2.5k subskrybcji to może będzie z 10-20 osób na serwerze/serwerowni. (więc serwerownia będzie coraz bardziej popularna ale co najważniejsze będzie trzeba pcozekać) Oczywiście muszą być wymagania i korzyści moja propozycja jest następująca. Propozycja wymagań: -Minimum 1.000 subskrybcji na kanale -Minimum jeden odcinek na tydzień z serwera -Zakaz reklamowania innych serwerowni Propozycje korzyści: Stały Evip (oczywiście jeżeli będą spełnione wymaagania) To chyba tyle mam nadzieję że będzie to wzięte pod uwagę i propozycja nie pójdzie przysłowiowo "w błoto" bo wziąłęm to bardzo na poważnie i przyłożyłem się do tego solidnie. Oczywiście wymagania i korzyści to są przykłady mogą być one zmodyfikowane.
 12. Kociaczek <3

  Drugi serwer Deathrun

  Spoczko pomysł 2 DeathRuny ale będzie nolifienie
 13. Kociaczek <3

  [ODRZUCONE]Podanie

  Jestem na TAK bo: +wiek +GT +Doswiadczenie +/- znajomosc SM +skladki Jestes osoba ogranieta, milom oraz z poczuciem humoru czesto ciebie widze na serwerze. Jedyna wada u ciebie to czeste lamanie regulaminu jezeli to poprawisz masz moj glos
 14. Kociaczek <3

  [PRZYJETE]Podanie na ADM

  Jestem na TAK bo: + wiek +/- GT + Doswiadczenie + SM +skladki
 15. Kociaczek <3

  [ZAMKNIĘTY]Lotto #26

  6 XD 😂 🤣 😁 😃 😂 🤣