VeXoN

Zbanowany

VeXoN last won the day on December 14 2018

VeXoN had the most liked content!

Community Reputation

9 Neutral

About VeXoN

 • Rank
  New

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ja PRACUJE! /South // Widać, ze zależy Ci na ostrzeżeniach. Twoje chamstwo i prostactwo nie zna granic. +1 do profilu.
 2. Siemandero,elo elo 320 XD>
 3. Tak Powody up edit / mieszko Wypowiedzi w podaniach mają być uzasadnione przynajmniej trzema argumentami. Jeżeli nie zostanie to spełnione użytkownik dostanie na swoje konto ostrzeżenie. Powody typu: ,,wszystko dodane wyżej'' ,,powody up'' itp. również będą karane. @VeXoN+1.
 4. Nick:VeXoNImię:WiktorWiek:18 latCzas, który poświęcić na forum:Teraz woekszy nie mam kartkówekDoświadczenie:Posiadałem moderatora na paru forachCzemu chcesz zostać moderatorem na Naszej Sieci:Bardzo lubię tl sieć,chce pomóc Administracji i być do jej -usługg-Czy jest coś co chciałbyś wnieść na forum będąc na randze moderatora:Zależy co Administracja by chciałaCoś o sobie:Mam na imię Wiktor,Mieszkam W Krakowie i Bardzo lubie sport,również lubię Mal9wać ale nie za ładnie i byłem mniej aktywny bo muśiałem sie uczyć ale teraz nie musze bo nie mam sprawdzianów i jestem wopnyJak trafiłeś na Naszą sieć:Przerz serwer Jailbreak Jak zachowasz się w sytuacji, kiedy nowy użytkownik spamuje w nieodpowiednich działach:Ostrzegam go,jak dalej spamuje nakładam blokade pisania Co zrobisz w sytuacji, kiedy jeden z moderatorów będzie prowokował innego użytkownika:pisze skargeCo zrobisz gdy na Czatboxie trwa kłótnia kilku użytkowników, którzy nie zachowują kultury:Mówie prosze zakończyć Temat,jakznei próbuje dojść do porozumienia nie chcą nakładam warna+2Co zrobisz gdy jeden z użytkowników nie zastosował się do wzoru, którego wymaga dany dział:Dodaje komentarz że ma dp 24h poprawić inaczej Zamykam TeamtCo należy zrobić w przypadku, gdy konwersacja prowadzona w temacie odchodzi od sedna danego postu:Zamykam tematCo zrobisz, gdy jeden z użytkowników napisze do Ciebie upraszając się o reputację w swoim temacie:Nie daje mu jejCo zrobisz w sytuacji, kiedy Moderator zacznie nadużywać swoich praw:Pisze do Administracji,lub skargeJakie cechy powinna mieć osoba sprawująca Range Moderatora:Kultura,pomocny,uczćiwy,wyrozumiały ,I koleżeńskie
 5. Oki /edit dopamina. Twój post nie wnosi nic do tematu. Proszę pilnować tego co się pisze i gdzie. Następnym razem uznam to za spam i nabijaniem postów. @VeXoN
 6. nom,Dziewczyna mi nie mikołaja Lampe kupiłe hee. i Dziala Wszystko Sprawnie ,+,
 7. Wielki mam doniego szacunek chcociaż byly malitkie spiny ,Podziwiam cie @AkCepT
 8. Imię:Wiktor Wiek:17 lat.. Staż na forum:Mały,Ale poprawie ;już Poprawiam:) Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji:Pełniłem Tą Funkcje Raz, myślę że sobie Poradzę Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [1/10]:6 Co nowego wprowadzisz?:Pisał Bym ;Pytania Wieczorne,Coś ze wiata czy ćos takiego, Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji:2-3 Godz rano,wieczorem,popołódniu @VeXoN Dowiedziałem się, iż praktycznie chcesz pisać podania na każdą rangę. Nie szukam osób które na pięć sekund chcą pokazać swoją wyblakłą gwiazdę. Twoja postać jest mi kompletnie nieznana. Nie jesteś aktywny na forum. 12 postów i 2godziny na forum można wbić w jeden dzień. A ja oczekuję większego zaangażowania i większej ilościu czasu spędzonego na forum. Redaktor FanPage To stanowisko nie dla każdego. Podanie aktualnie odrzucam jako Administrator naszego forumowego FanPage'a. Popraw aktywność a może dam ci szansę póżniej.
 9. dopamina masz Gg sprawa Prywatna:

  1. dopamina.

   dopamina.

   Zapraszam na PW na forum 

  2. VeXoN