AdEPt

Zbanowany

AdEPt wygrał w ostatnim dniu 29 Listopad 2018

AdEPt ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

8 Świeżak

O AdEPt

 • Ranga
  Nowy

Informacje

 • Imię
  Dawid
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

74 wyświetleń profilu
 1. Powiem ci @:), że ten temat wkręca, aż chce się czytać . Oczywiście, że wielkie TAK, bardzo ciekawy pomysł tylko bym zrobił tak, żeby gracze dostawali kredyty tylko za zabicie z jakiejś broni, a nie poprzez zabicie się ct gdy jesteś w tt.
 2. Chciałbym wprowadzić w dział redaktorski takie coś jak "Sterta pytań". Polegało by to na tym, że wymyślone byłyby pytania przez naszych redaktorów, zostałby zrobiony pod to specjalny temat przypięty. A w serii użytkownicy by nominowali innych. Na koniec np. po trzech dniach policzone zostałyby nominacje, na którą osobę więcej. Osoba nominowana odpowiadałaby na pytania. Na moim poprzednim forum się sprawdziło, więc czy tutaj też to się sprawdzi? Dziękuję za uwagę
 3. AdEPt

  [ZAMKNIĘTY]Nadchodzące zmiany!

  No no... czekam na to wielkie otwarcie forum z nowym stylem
 4. AdEPt

  [ZAMKNIĘTY]Stick Pochwała :)

  No ta @(S)tick dobra morda
 5. AdEPt

  [ZAMKNIĘTY]Vip

  Nick: @AdEPtForma płatności: SMS Czas usługi:miesiąc
 6. AdEPt

  [ZAMKNIĘTY]Plebiscyt na miesiąc: Listopad

  Kategorie forumowe Najlepszy Administrator: @danny Najlepszy Junior Admin: @dopamina. aka pomarańczowa Najlepszy moderator: @ERAGON Wie jaki grunt pod nogami Mistrz ciętej riposty: @ERAGON Najbardziej wpływowa osoba na sieci: @(S)tick Najbardziej kreatywna osoba na sieci: @(S)tick Najbardziej opanowana osoba na sieci: @danny Najciekawszy awatar: @YsAjAn Największy słodziak na sieci: @Pinkaa ua i tak wyrwe i to nie chwasty Największy maniak czatboxa: @Pinkaa Wieczny urlopowicz: @KozackO. Największy pijak na sieci: @danny Najbardziej zabawna osoba: @ERAGON Najbardziej kulturalna osoba: @(S)tick Kategorie serwerowe Najlepszy admin DD2: @elkop Najlepszy admin DeathRun: @SaNoX Najlepszy admin Only AWP: - Najlepszy admin Only Mirage:- Najlepszy admin FFA: Brak adminów Najlepszy admin TeamSpeak: @Twoja SmierC Cziter miesiąca: @ERAGON Największy "Nolife": @Malma Najlepszy kompan do gry: - Największy płaczek: - /edit dopamina. 5. Maksymalnie 4 rubryki mogą być niewypełnione. Zapraszam do wypełnienia poprawnie plebiscytu. @AdEPt Głosy nie będą brane pod uwagę
 7. Oczywiście jak każdy na forum wie, powiadomienia są, ale w tej propozycji chodzi o dodanie powiadomienia np. Nick gracza edytował twój post w temacie: Nazwa tematu. Przydałoby to się do szybkiej rekrutacji np. nie każdy opiekun, właściciel serwera napiszą @Nick gracza przyjmuję podanie tylko napiszą coś typu podanie przyjmuję i tyle, a użytkownik nie wie czy został przyjęty czy odrzucony i nie sprawdzi tematu, bo np. zapomni. Chyba wszystko wyjaśniłem.
 8. Imię: DawidWiek: 19Staż na forum: 1 dzień Wiem nie dużo, ale spróbować każdy może.Doświadczenie w roli Redaktora: Na dwóch forach byłem redaktorem od początku do końca, ludzie na mnie nie narzekali, wręcz przeciwnie bardzo lubili mnie za to, że robiłem ciekawe wywiady oraz wprowadzałem na forum konkursy redaktorskie.Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [1/10]: 8-9/10Ilość wolnego czasu który możesz poświęcić na pełnienie funkcji redaktora forum: 3-4 godziny dziennie, jeszcze tego nie pokazałem, ponieważ nie mogłem. Oczywiście jest dwóch redaktorów na tą chwilę @(S)tick oraz @mieszko., ale mógłbym pomóc w robocie. Tym bardziej, że doświadczenie mam oraz prace grupowe opanowałem bardzo dobrze z innych for np. na jednym z moich poprzednich, było aż pięciu redaktorów (w tym ja) i robiliśmy wywiady czasem nawet wszyscy razem, po prostu jeden zadawał pytanie, potem drugi itd. @AdEPt Podanie odrzucone.
 9. AdEPt

  [ZAMKNIĘTY]P&Q do Danny :D

  [P] Wymarzony samochód? [P] Dlaczego akurat Errorhead? [P] Jakbyś miał decydować o tym kogo zdegradować, a kogo nie, to kogo byś zdegradował? [P] Jakim serwerem zajmowałeś się najdłużej jako technik? [P] Facebook czy instagram? [P] Instagram czy snapchat? [P] Snapchat czy twitter?
 10. AdEPt

  [POZEGNANY] Pożegnanko

  Narka, nie poznałem cię szkoda
 11. AdEPt

  [ZAMKNIĘTY]#97 Wieczorne Pytanie

  Piwko mi kolega zlamal
 12. AdEPt

  [ZAMKNIĘTY]Lotto #21

  Nie ma to jak zagrozenie z religii