Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/25/2019 in all areas

 1. 3 points
  KATEGORIE FORUMOWE Spoko gość: @Pączix Dobry kumpel: @Pączix Dama ErrorHead: @Pinkaa Gentelmen ErrorHead: @Werni Największy spamer: @Pinkaa Największy lizus forum: @Johny Największy kozak: @danny Największy podrywacz: @HotCore Największy płaczek forum: Największy nerwus forum: Największy śpioch sieci: @Malma Największy piwosz: @danny Pomocna dłoń: @Pinkaa Najbardziej zaufana osoba: @Pączix, @Darkness Największy śmieszek forum: @Wercia to ziomal KATEGORIE SERWEROWE Najlepszy admin DeathRun: @: ) Najlepszy admin Only AWP: @: ) Najlepszy admin Only Mirage: @Darkness Najlepszy admin Only Knife: @: ) (właściciel XD) Najlepszy admin TeamSpeak: @YsAjAn Cziter miesiąca: @YsAjAn Najlepszy strzelec: @danny Najgroźniejszy głos: @J4s1u 😂 Najmilszy głos: @Wercia to ziomal
 2. 1 point
 3. 1 point
  Czy jesteś z siebie dumny? Krótka piłka: tak czy nie? I dlaczego?
 4. 1 point
  Nauczyłem się jednego : Nie warto pokładać nadzieję i marzenia w tym co i tak od samego początku nie miało żadnego sensu ;P
 5. 1 point
  Analizować to co zrobiłem źle i się poprawić
 6. 1 point
 7. 1 point
  Jak się nawalić jak świnia tak by rano głowa nie bolała 😂 no a tak na poważnie ciężko powiedzieć na pewno jedną z takich rzeczy jest otwarcie się na ludzi.
 8. 1 point
 9. 1 point
 10. 1 point
 11. 1 point
  Za 20mln lat gatunek ludzki się sam unicestwi
 12. 1 point
  Nie,ponieważ cały czas mi coś nie wychodzi mimo wielu prób i starań .
 13. 1 point
 14. 1 point
  Nicki osób degradowanych: @Seba dx , @Darkness, @QUEZ, @Quebonafide, @Small Ranga: Admin CS:GO na Użytkownik; @Seba dx z Multiadmina na Użytkownik Powód: Niedojrzałe zachowanie. Decyzja: @: ), Wyższa Administracja.
 15. 1 point
  to czego brakuje na wielu serwerach, a jest na ErrorHead to kultura. Chodzi o administrację ludzi tworzących te serwery. Brak przekleństw, wyzwisk i kłótni za to się chwali.