Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. Wczoraj
 3. danny

  Streamer

  reff Status towarzysza otrzymany, więc suby dostępne oraz bitsy :P Dodatkowo współpraca z esportalem również nawiązana. Zapraszam bardzo serdecznie do śledzenia kanału! Dziś turniej o 500zł w planach =D W najbliższym czasie również streamy z sieciowego turnieju :) Moderacja przeszła przebudowę oraz do rozdania 10 vipów
 4. łoo boziuuu jaki kocur... naucz mnie tak mistrzu hahah
 5. nevs

  [Zabawa] Masz Czy Nie Masz

  Tak miałeś/as kiedyś kaca?
 6. Nie, Miałeś kiedyś zabieg/operację?
 7. (S)tick

  Powrót Streamów z 2k15!

  Noooo o to chodziło !!! POZNAJĄ PANY POTĘGĘ SIECI !!! brawo mordeczki :D :D :D
 8. Akcje miooodzioo :D P.S dobrze że nie było mnie na filmiku jako ten, który w łeb dostaje heh :D :D :D
 9. NoWay.

  Usunięcie klubów

  Kluby fajna rzecz, jednak jestem za ich usunięciem z forum bocznego, zbędne tam są + zwolniłoby się troszkę miejsca. W zamian za to, można byłoby dodać je w tym miejscu (skrin), wraz z ikonką i napisem "Kluby": Raczej by załatwiło sprawę.
 10. Mam masz/miałeś coś złamanego
 11. (S)tick

  Usunięcie klubów

  Szczerze? Dawno temu zauważyłem takową kombinację, aczkolwiek nie żeby mnie to jakoś dotykało osobiście... Ciekaw jestem opinii pozostałych użytkowników na ten temat. Jestem za pozostawieniem.
 12. Yo, yo. Przychodzę dzisiaj z propozycją usunięcia zbędnych klubów [o te mi chodzi] lub poprostu usunięcie ich z tego miejsca pokazanego na ScreenShocie*. Zwoliniło by to puste miejsce obok, które zostało po usunięciu "Strefy Gier". *Ss słabej jakości, ponieważ robiony był na telefonie ;/
 13. Zdaję się na los nadany mi przez Boga... ale jeżeli miał bym wybór to chciałbym skoczyć z samolotu głową do ziemi :)
 14. Baaardzo dziwny i baaardzo ciekawy wiersz... oczywiście bez tłumacza się nie obyło bo z angielskim nie jest u mnie za kolorowo :/. Wiersz dramatyczny napisany powiem szczerze w specyficzny dość sposób ale to jest z drugiej strony bardzo interesujące... duży plus dla Ciebie :)
 15. @: ) wiedziałem że masz fantazje i że jesteś w kij inteligentny itd. ale tego się po tobie się nie spodziewałem. jeśli ty to rzeczywiście sam robiłeś to wielki szacun.
 16. @: ) ty to zawsze miałeś głowe do takich rzeczy ale żeby aż tak?? Szacun.
 17. Siemanero! Pewnie mnie znacie, więc przedstawiać się chyba nie muszę :D Chciałbym Wam zaprezentować mojego autorstwa "wiersz", który zrobiłem w ok. 40 minut z nudów. Po prostu coś mnie natchnęło żeby to napisać, więc chciałbym go zaprezentować, bo jestem baaaaaaaaaaardzo ciekaw Waszego zdania. Nie każdemu musi pasować, bo jest on pisany baaaaaaaaaaardzo dziwnie (chodzi o interpunkcję/wielkość liter - specjalnie nie stawiałem przecinków czy nie zaczynałem zdań każdego wersu z dużej litery, bo chciałem podkreślić obojętność osoby w wierszu), a sama treść jest... no właśnie! Dlatego zapraszam do przeczytania, a wszelka krytyka oczywiście mile widziana ps. Lepiej pisało mi się po angielsku niż po polsku, nie wiem dlaczego, ale w razie czego macie przecież Google Tłumacza do dyspozycji :p edit; @kakratka na to wygląda xD That short story is about somebody's life and about a boy who's playing with a kitchen knife the boy writing this poem thought that his strange "feel" about this world is wrong. Years were passing through he knew they didn't bring nothing good mentioned kid sat next to his front door and then he thought about that "feel" once more: I guess i'm dead inside pretending like i were alive fuck this i think im gonna leave but this force is against my will One day he searched for help "maybe there's an advice someone can lend" that kid who you were laughing at was struggling with depression, doesn't make it sad? All he wanted to do was to stop being others tool but to play with his own friends ..now it makes no sense They told him "don't worry, it's okay just do not think about this way it is sunny day outside" the boy kept that in his mind (he probably didn't even know why) he left his home but all he wanted was to meet people on the other side I can't do this not anymore i kept holding with no results while this power's crushin me inside i should do it now and wait for die He did it. He found a tree and took a rope as he thought "there was no hope" the short story about a boy who met very brutal doom... and years once again are passing through...
 1. Pokaż więcej elementów aktywności