All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Today
 3. Jest jakiś problem z usługami. Postaramy się to szybko naprawić.
 4. bo dałeś kickja za nic pierw
 5. kickeda dalem ci za kulture bo wyzywasz
 6. i strażnik est od 16 a dzieciak ma 13 i ma strażnika hmm?
 7. Twój nick:Mixxx Nick osoby, którą oskarżasz:Matik Powód skargi:Byłem w ct i mnie zkickował zbugował mape kickuje bez powodu Opis sytuacji:Byłem na serwerze z Wirusem a on wbił i zaczoł kickować zbogował mape .Od dawanego czasu mnie zaczoł wkurzać jest nie lubiany prez graczy powiedziałem mu to a on zaraz dam ci bana.Wywysza sie wysza ranga. *Dowody:nie działaja mi ssy ale mam ale czarny ekran widać Godzina i data zdarzenia:21.05.2019r. Mapa:titanic Świadkowie:Wirus *Dowody w formie screena/linku do zdjęcia itd.
 8. Yesterday
 9. Nie mialem okazji poznać, wiec no....
 10. Maka wybudowali to można dobrze zjeść XD
 11. Witam. Konkurs na serwerze dobiegł ku końcowi, polegał na uzbieraniu jak największej ilości życzeń: Top 3 życzeń: 1.FriFree - 117 życzen 2.Pixel - 101 3.xNoternus - 67 Po pakiet Svip'a + Stroje prosimy zgłaszać się do mnie na pw lub do Kamila. (Dotyczy to osób, które nie posiadają u nas żadnych aktywnych usług, osoby które mają usługę aktywną automatycznie im przedłużymy). Pozdrawiam!
 12. #TeamMasti @♥ кѕιężиι¢zкα ♥ nie gadaj, że jesteś TeamLinki
 13. Nick aktualny: ♥ кѕιężиι¢zкα ♥ Nick, który chcesz mieć: ♥Księżniczka♥Powód zmiany nicku: Problemy z oznaczeniem mnie w postach.
 1. Load more activity